- 310 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.5 л.
- Варіатор
Перший власник,гарне доглянуте авто,все працює без нарікань.Два комплекта гуми,літня нова.Зма на залізі від Форестера,два сезони.Торг у капота.Переоформленя.
Перший власник,гарне доглянуте авто,все працює без нарікань.Два комплекта гуми,літня нова.Зма на залізі від Форестера,два сезони.Торг у капота.Переоформленя.
Продам свій автомобіль. Авто повністю обслужене. Обслуговувався тільки на СТО. В авто установлене газове обладнання. Лед оптика, сигналізація Пандора. В задніх підголовниках є монітори. Шторка багажника присутня. Масло в двигуні і в коробці поміняні, фільтра теж поміняні. Дуги на авто розгортаються для кріплення Аеробокса. В ДТП по Україні не був. Детально відповім на всі питання по телефону.
Subaru Outback кінця 2006 року випуску, 2007 модельного року. Авто офіційне, в гарному стані, в одній сім’ї з 2013 року. Обслуговувось оригінальними запчастинами. Додатково встановлені передні супорти з WRX, легкі ковані диски з Legacy STI, біксенонові лінзи. Шини з мінімальним зносом, а також наявний комплект майже нових зимових шин. ГБО ніколи не стояло. Масла фільтра тільки замінено.
Авто в дуже гарному стані,нічого робити не потрібно Повністю обслужена Багато чого зроблено Дзвоніть все розповім детальніше Обін на гібрид або ренж ровер 4.2 до 10к
Продам Субару Аутбек 3.0газ/бенз 2007року пробіг 360тис! В моїх руках 5років !Все обслужено,обслуговується вчасно!Масла фільтра замінено 150км назад! Два комплекти резини з дисками! Машина вкладень не потребує ,все обмежене сів поїхав! місяць два тижні тому був на сервісі на Т.О !гальма нові !Дзвоніть кого цікавить все розкажу!
Продам своє авто. Історія всіх замін на фото. Продаю так як вона більше стоїть чим їздить. З'явилась службова машина. У 21му році капіталка двигуна робилась тільки оригінальними запчастинами (перелік матеріалів присутній). Газ вписаний.
Обмін на Електро автомобіль з доплатою! Телефонуйте на цей но.,
Авто в задовільному стані, в комплекті 4 додаткових титанових диски
Доброго дня! Сьогодні я представляю вашій увазі автомобіль Subaru Outback 12.12. 2015 року, 2.0 дизель. Цей автомобіль відзначається чудовим комфортом, надійністю та економічністю — він споживає дуже мало пального. Автомобіль повністю обслугований: за останні півроку було замінено багато запчастин, і в мене є всі чеки на підтвердження проведених робіт. На даний момент авто стоїть на зимовій гумі, але в комплекті я додаю практично нову літню гуму на алюмінієвих дисках — це можна побачити на останній фотографії. Також автомобіль має додатково встановлене Webasto з керуванням зі смартфона. Авто в ідеальному стані, готове до експлуатації — звертайтеся, буду рада відповісти на всі ваші запитання!
Не відкладайте покупку — забирайте авто з першим внеском від 2 235 $, або без переплат при повній оплаті! До вашої уваги Subaru Outback 2014 року — надійний повнопривідний універсал підвищеної прохідності, який чудово поєднує комфорт, практичність та впевненість на будь-якій дорозі. Автомобіль стане відмінним вибором як для щоденних поїздок містом, так і для подорожей всією сім’єю. Оснащений бензиновим двигуном 2.5 Boxer та автоматичною трансмісією Lineartronic, що забезпечують плавний рух, хорошу динаміку та помірну витрату пального. Фірмовий симетричний повний привід Subaru гарантує відмінне зчеплення з дорогою за будь-яких погодних умов. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані та повністю готовий до експлуатації. Комплектація: — Світлий шкіряний салон — Електрорегулювання сидіння водія з пам’яттю положень — Підігрів передніх сидінь — Двозонний клімат-контроль — Круїз-контроль — Контроль мертвих зон (Blind Spot Monitoring) — Камера заднього виду — Безключовий доступ — Кнопка Start/Stop — Люк — Аудіосистема Harman/Kardon — Мультимедійна система — Bluetooth / USB / AUX — Бортовий комп’ютер — Багатофункціональне кермо — Датчики світла та дощу — Електросклопідіймачі — Електропривід кришки багажника — Електрорегулювання та підігрів дзеркал — Легкосплавні диски — Повний привід AWD Можлива перевірка на будь-якому СТО. Додаткові фото та відео — за запитом. Можлива доставка в інше місто. Чекаємо вас на тест-драйв за адресою: м. Львів. Телефонуйте прямо зараз — кращі автомобілі продаються швидко!
Субару Аутбэк в отличном состоянии 2011 года выпуска, 2.5 бензин,полный привод,авто прігнано з США з мінімальними пошкодженнями переднього бампера,подушки,безпека цілі,мотор і коробка працюють відмінно,вкладень не потребує,в одніх руках с 2021 г.всі питання по телефону
Авто у справному стані, обслуговування завжди вчасно, додатково комплект зимової гуми. Офіціал, придбана в 2012 році. Всі деталі за телефоном.
Продамо нашу сімейну лялечку! 11 800! Не америкос! Жодного підкрасу! Другий власник. Дві тис. назад мінялось мастило і розхідники.Новий радіатор.Підстукує рульова рейка (хвороба Субариків) але не критично. Треба дещо доробити, А взагалі, їздить гарно, гарний сімейний автомобіль, для лісу , рибалок та дальніх поїздок Топ! Трохи затерта водійська сидушка ( все-таки авто вже 14 років), але відносились з любов’ю. Віддам два комплекти резини.На всі питання залюбки відповім.
продам свій авто привезений з сша. машина обслужена готова до перевірки на любом сто. пробіг 135000км , встановлене дороге освітлення,навігація карти європи,газ ніколи не стояв.кому цікаво надам інфо повніше. пишіть на вайбер знахожусь за кордоном . авто територіально в житомирі.
Продам авто пригнане з Америки, газова установка. Показ в будь-який зручний час, діагностика та сервіс вчасно. Малий розхід, гарна прохідність!!
Авто куплено в салоні в 2010 році. заміна двигуна на 280т. зараз пробіг 351,т .на двигун з донора з пробігом 38т.міль. в даі зареєстровано і т.п. замінено, я 3й власник. авто - куля. заміна всіх цепків( коленвальні короткі теж, з усіма натяжителями та заспокійликави і деякі шестерні, але стружки і виборки не було!) олив, в редуктарах теж, простий автомат. з пелістками під кермом. заміна коробки ( місяць тому, можу стару віддати) заміна амортизаторів, гальмівних дисків, підшипники ступенів задні, скло головних фар замінено та лінзи теж, світе нарешті гарно , зимня гума на залізних дисках, літо відреставровані і пофарбовані, ,є фото витрати палива по трасі, на швидкості до 100км. по місту мінімум 13.5.л !!! фарбована по колу, шпатлівка на задній правій двері, чому фарбована "не знаю" я за 5 роки фарбував тільки задній бампер, телефонуйте. за 9к -не буде. хто розуміє що це за авто той її купе! всім Миру.
додатковий імобілайзер,сигналізація,відеорегістратар,автодотягувач вікон,нові шини зима та літо,датчик мотогодин(для заміни масла кожні 250 год.). Авто користуюсь.Продаж не спішний .За40000км.середній розхід12л.газу.На 173000 регулювання клапанів,заміна щеплення,плівка на фарах
Доглянуте авто, продаж у зв'язку із життєвими труднощами. На всі питання відповідаю по телефону. Термінова продаж , ціну знизив до мінімуму.
Авто повністю на ходу,ходова повністю перебрана,мастило у двигуні поміняно ,користуюсь Мотюль,новий стартер та акум,у наявності комплект зимової гуми, сигналізація з автопуском, продаж у звʼязку з сімейними обставинами,торг біля машини,площадки та перекупів прохання не турбувати
