- 365 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.99 л.
- Автомат
Ціна на вихідні, без торгу. Автомобілем володію понад 3 роки. Купував і обслуговував для себе, а не на продаж. За цей час машина планомірно приводилася до ладу, тому більшість типових вікових питань уже вирішено. ТО проводилося кожні 7-8 тис. км або двічі на рік (перед зимою та після неї), навіть якщо автомобіль не встигав проїхати цей пробіг. На обслуговуванні не економив. За час володіння виконано: • реставрацію рульової рейки; • реставрацію гальмівних супортів; • повну реставрацію карданного валу з балансуванням; • заміну більшості патрубків системи охолодження на оригінальні Subaru; • встановлення передніх опор KYB; • встановлення заднього стабілізатора від STI; • обслуговування гальмівної системи з використанням компонентів TRW; • встановлення якісного Bi-LED світла; • встановлення Android-магнітоли; • встановлення камери заднього огляду. Двигун обслуговувався регулярно, лив тільки Motul. В редукторах використовувався також тільки Motul, в АКПП — оригінальна рідина Subaru. Попереду нові піввісі. По технічній частині автомобіль без зауважень. Повний привід працює справно, автомат перемикає як треба, двигун працює рівно. Кондиціонер заправлений та працює. Помилок по автомобілю немає. Комплектація: • клімат-контроль; • круїз-контроль; • підігрів сидінь; • електрорегулювання дзеркал; • регулювання керма по висоті; • регулювання поперекової підтримки водія. Встановлена гума Pirelli Sottozero 3 (2020 р.). Додатково віддам комплект Goodyear UltraGrip Performance (2023 р.). У комплекті оригінальна докатка Brembo в чохлі, яка використовувалася лише один раз. Є сервісна книжка та історія обслуговування за весь період мого володіння. Кузов у стані, відповідному віку автомобіля. Днище, пороги та силові елементи без зауважень, нюанси на 21-23 фото. Також на двох останніх фото видно розхід з останньої заправки(пробіг по місту Харків). Автомобіль можна оглянути в Харкові. За попередньою домовленістю можу показати в Полтаві. ТОРГ!
