- 346 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 2.46 л.
- Ручна / Механіка
Авто на повному ходу,на гарній комплектаціі пороги арки живі без іржі! -шкіра -електро сидіння -круїз -4 стеклоподйомника -люк -підігрів сидінь документи порядок! вся доп інфа по тф!
Авто на повному ходу,на гарній комплектаціі пороги арки живі без іржі! -шкіра -електро сидіння -круїз -4 стеклоподйомника -люк -підігрів сидінь документи порядок! вся доп інфа по тф!
Автомобіль в гарному стані , все працює чудово Було замінено масла фільтра , тормозні диски та колодки , заміна рульової рейки гарантія діє рік
Авто в гарному стані! Мотор працює добре,не димить ітд. Коробка щеплення без питань. Вся електрика справна. З документами порядок...
Машина в доброму стані, не гнила, мотор та кпп питань нема, по бажанню можна замінити передній бампер. Обмін на дизельне авто з моєю доплатою.
Авто на повному ходу. Були замінені ремінь ГРМ,окремо ремінь генератора і сам генератор. Масла мінялися. Авто стояло,їздило мало. Має лущення фарби на передньому бампері та вмятину на передньому крилі. Розумний торг вітається.
Продам авто в хорошому стані
Віддаю майже даром свою Subaru — вірний звір з душею ралійного бійця! Повний привід, стан — вогонь, готова рвати траси або затишно везти по місту. Телефонуй: обирай легенду!
Гаражне зберігання автомобіля. Комплектація автомобіля: шкіряний салон, підігрів сидінь, блок керування боковими дзеркалами, кондиціонер та люк у даху. Додатково: встановлено сигналізацію, у комплекті протиградовий чохол . Телефонувати або писати у Viber чи Telegram.
Продам власну машину, обслуговувалася вчасно, ставився оригінал, мотор не димить, любий вигляд переоформлення. Писати на вайбер. Не завжди маю як говорити
Парктроннік, нова LED оптика. Більше інформації по телефону. На обмін дорожче. Бажано обмін на позашляховик. Перекупам не турбувати.
Мотор працює ідеально. Віддаю запчасти з такої ж марки .. Ніяких вкладень не потрібно. Гума зимова в подарунок. Торг реальний.
Мій автомобіль на кожен день! Авто у відмінному технічному стані! Всі ТО походилися вчасно. Не битий, весь у рідній фарбі. Комфортний, надійний автомобіль для щоденних поїздок та далеких подорожей + чесний повний привід 4х4. Є доопрацювання по зовнішньому вигляді: капот від турбо версії, бампер передній SpecB, клики-бризговики, передня решітка Corazon. Днище оброблене бітгумом, усі порожнини залиті мовілем. Увага! Стоїть рідний дорогий вихлоп, наразі продається авто без вихлопу (або вартість обговоримо при купівлі, якщо Вам буде цікаво). Відрегульовані зазори клапанів... Авто в максимальній комплектації, яка була на той час: - Двозонний клімат-контроль - Круїз-контроль - Підігрів передніх крісел - Підігрів дзеркал - Підігрів лобового скла та заднього - Шкіряний салон - Пам'ять водійського крісла для двох водіїв - Люк - Підсвітка ніг в салоні - Протитуманні фари - Сигналізація - Автодотяжка вікон Телефонуйте для більш детальної інформації або домовленості про огляд авто. Авто продається без поспіху - автобізнесменам прохання не телефонувати, якщо цінуєте свій та мій час!
Авто по зовнішності на 7/10, без серйозних дтп, пройоми, підкапотка окрас рідний, по днищу без ржавчини. Фарбоване в 2 круг, + нюанси по лкп. Технічно авто на 9/10, зроблено кап-ремонт двигуна на пробігу 400к, по підвісці без нарікань, салон цілий, все працює. Страховка нова на рік вперед, авто на зимовій гумі 1 комплект. Описані всі мінуси, нюанси. Плюсів достатньо також - круїз, клімат працює, відновлені та тоновані фари, диски BRZ, газ ніколи не стояв, якщо цікавить більше інформації - телефонуйте, пишіть. Авто щодня використовується, заводиться з півоберта в будь-яку погоду. Розгляну обмін на економічне авто 2006+ року
Продам Subaru Legacy 2010 року. Авто було пригнане з Естонії 3 роки тому, я перший власник в Україні. Надійний повнопривідний седан із 2.0 дизельним мотором та 6-ступінчастою механікою. Авто вчасно обслуговувалось минулого року були замінені всі фільтри, масло, відремонтована передня та задня підвіска (замінені задні ричаги, стійки стабілізатора, сайлентблоки) Двигун і коробка працюють без нарікань, все обслуговувалось вчасно. З нюансів це дрібні подряпини на бампері якісь мінімальні по кузову, тріщина на лобовому склі. Готовий на розумний та аргументований торг біля капота Цікавить на обмін лише буси, вантажне або вантажопасажирське авто, розгляну всі варіанти. Для зв?язку авторіа/вайбер.
переоформив,полетів
Продам власне авто В користуванні 2 роки Продаж у зв'язку з купівлею іншого авто По всім питанням телефонуйте Площадки і перекупи дуже прошу не турбувати (Дякую)
Цікавить обмін з моєю доплатою на універсал г/б або дизель бажано від 2010 року до 6000 у.е.
