- 330 тис. км
- Київ
- 2 л.
- Автомат
Віддам у хороші руки під ремонт, авто ніколи не підводило, зроблена "капіталка" двигуна, та повний ремонт системи. охолодження та кондиціонування, в ремонт потрібно вкласти ±1000$, авто на ходу. Віддаю по причині того що ще дуже довго не зможу офіційно сісти за кермо. по всім питанням писати у ватсап. Прохання не турбувати з дурними питаннями по типу (заберу зараз за 2к і т.д). Авто в гарному технічному стані, потребує тільки кузовного ремонту.
