- 322 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Автомат
По ходовій та двигуну питань нема. Кнопки всі працюють. Кузов місцями рижики. 2 комплекта резини. 2 ключа 1 брелок
По ходовій та двигуну питань нема. Кнопки всі працюють. Кузов місцями рижики. 2 комплекта резини. 2 ключа 1 брелок
Продам Subaru Impreza 2007 з повним приводом. Авто технічно справне: двигун і коробка працюють чітко, оливу не "їсть". Салон доглянутий, чистий і комфортний. Встановлено ГБО. Зроблені пороги. Кондиціонер холодить добре, пічка жарить. Є всі склопідйомники. Акумулятор 2024 року. Варто замінити оливу в двигуні, передні пружини та шарові опори. Є зимова гума — +$200.Фарбувалися передній і задній бампери.
Автомобіль повністю обслужений . Брався для себе. Поміняні всі розхідні запчастини і не тільки.. Дзвоніть, на всі додаткові запитання дам відповідь. В гудні місяці 2024року помінявся мотор практично новий 80000тис.км обмін на дешевше авто потрібно кошти
Приганяв авто для себе,поміняні масла фільтра пройшло ТО. Детальніше по телефону.....
Продам доглянутий автомобіль. В машині є підсилювач, хороша музика, салон чистий. Стоять дорогі лінзи, машина бадьора цепи гидро натяжытели поменяны не дымит коробка зделона копиталка. Деталі за телефоном
Субару 2008р з пробігом всього 115тис км. Я власник 7 років. Знаходиться останні 5 років в Польщі. Автоматична КПП, встановлений ГАЗ, є підігрів лобового стекла, електро складування дзеркал, сигналізація з автозапуском та зворотній зв’язок, парктронік , шумка та вібро передніх дверей, тоніровка американська дзеркало, ксенон та лед лампи. Доводчики скла. Салон в доброму стані, не палили в авто, не затерті сидиння з підігрівом. Красиві 16 диски, круїз контроль, блітуз, jbl динаміки (без підсилювача). Оригінальний пробіг, я другий власник від салону . Куплялась у 2012р та ставили на облік , з 2008р була в автосалоні як авто виставкове. Масло міняю раз на рік або кожні 7тис км. Мотор сухий. Від заміни до заміни не доливаю мастило зовсім. Заправлений кондиціонер у кінці травня цього року. Стоїть на зимовій гумі ( я в іншій країні і не користуюсь авто) є літня гума. Низька ціна через те, що почали гнити пороги і з?явилась іржа на кузові, на швидкість не впливає, але естетично не дуже. Авто знаходиться у м. Люблін. Це найнижча ціна на Субару Імпрезу на автоматичній коробці з таким малим пробігом.
Чудовий міський кросовер на автоматі, на повному приводі, з високим кліренсом, а також потужним і економічним двигуном. Продам власний автомобіль привезений зі США з самими мінімальними пошкодженнями тільки по косметиці, не стріляною безпекою і відновлений без будь-яких рихтувальних робіт. Комплектація Premium. Авто у використанні щодня. Обслуговується на профільному сервісі Субару у Андрія в Вінниці на Василенка (субароводи знають). Не так давно були замінені масла в двигуні, варіаторі і редукторах, а також антифриз. Нові гальма і АКБ. Світло led. По ходовій теж ніяких зауважень. 2 ключа. Комплект нової літньої гуми. Заправлений кондиціонер. Авто надійне і приємне в експлуатації. Можу надати відео по показниках лкп кузова та іншого.
Стан гарний. Кузов цілий, ходова в робочому стані (поміняні стойки, опорні, сайленблоки, стаби),робочий повний привід( їде шо танк), акпп без нарікань, рідини поміняні, мотор працює добре, гідропідсилювач справний, пічка гріє, кондиціонер заправлений і працює, колеса 17 літо і 15 зима на гарній резині, ГАЗ в гарній комплектації, затонована вся, захист металевий днища. Можливий обмін з Вашою доплатою
Subaru Outback Premium 2015 (розмитнена як 2014) 📍 Пробіг: 178 тис. км | Двигун 2.5 бензин | Повний привід AWD | CVT ▪️ Авто пригнане з США, повністю обслуговувалось на офіційному сервісі Subaru в Америці. Один власник в США. ▪️ Один власник в Україні. ▪️ Технічно без зауважень — ходова, двигун, коробка працюють чітко. 🛠 Стан кузова: ▪️ Безпека не спрацьовувала — ціла, рідна. ▪️ Були мінімальні пошкодження ( на фото все видно) ▪️ Скло все рідне по колу ▪️ Хороший карфакс ▪️ Кузов без дефектів 🚘 Салон та комплектація: ▪️ Ідеальний стан салону ▪️ Нова гума ▪️ Підігрів сидінь ▪️ Камера заднього виду ▪️ Електробагажник, монітор, GPS NAVI. ▪️ Комфортний та безпечний автомобіль з багатою комплектацією 📌 Документи в порядку. 📞 Прохання дзвонити лише реальним покупцям.
Гарне авто у у гарному стані.
Авто з США, повністю відновлено по оригіналу з аналогічної машини (донора) Максимальна комплектація (Радар, тримання смуг, мертві зони, підігрів сидінь, режими їзди) Стан нової машини . Машина для душі, приємна іграшка у правильних руках. Причина продажу награвся) купив іншу іграшку. На обмін дороще Можливо обмін за вашою та моею доплатою
Продаю свого “залізного друга” — не просто авто, а надійного бойового товариша! Проїхав на ній за 5 років 30 тис.км (по автобанам і по сільським дорогам), ні разу не підвела. Поміняна рулева рейка. Стан – сів і поїхав! Авто обслуговувалося вчасно, перед продажем пройшло ТО ходової. Можете сміливо їхати хоч на край світу, хоч на дачу до тещі. Продаю не тому, що щось не так, а тому що родина виїхала за кордон, нема кому їздити. Невеликий торг можливий біля капота – адекватність ціную. Авто знаходиться у Білій Церкві. Пишіть/дзвоніть – домовимось! Пишіть/дзвоніть на WhatsApp, Telegramm, Viber або пишіть повідомлення тут, у А********** На дзвінки по мобільній мережі не відповідаю.
Повністю на ходу, технічно справна, повне обслуговування, повністю нова ходова, підвищений кліренс авто (нові пружини, амортизатори + проставки). Має підтікання рульової рейки. Купували чоловіку в ЗСУ для переміщення регіонами. Повний привід, ідеально для бездоріжжя. Після дтп (схема в фото). Пошкоджене ліве крило (на заміну), ліва фара (на заміну), капот, було спрацювання airbag. Мінімум ремонту і можна знову на сафарі. Розумний торг допустимий.
автом користуючись 4 роки, було поміняно комплект грм + помпа , рул рейка, зроблена ходова, масло мінялося завжди на 6 тис. авто повнистю обслужене, всі питання по телефону
Продам надійне авто авто повністю обслужено та на впевненому ходу без підводних каменів, пробіг не мотав. Авто обезшумлене якісний шомо вібро ізоляцію.Встановлено лінзовані туманки камера заднього ходу гбо не вписано авто запуск двигуна що в замку є + . Я власник кузов не новий та вимагає уваги.Авто не нове роки беруть своє.Переглянути авто за домовленістю лівий берег район Дарницької площі. Більше інформації можу сказати по телефону. Поміч в продажі не потребую. Тільки переоформлення.
авто після дтп, розмитнене, не находу
Я третiй властник. Авто в рiднiй фарбi. 5 тыс км назад було встановлено ГБО ЕВРО-5. Нова резина ORIUM All Season 215/55R17. Новий АКБ Varta. Новий радiатор. Сигналка Starline, можна заводити с пульта. 2 ключа. 7000 км назад повнiстю зроблена ходова, вiдповiднi накладнi. Дуже гарна ляля.
