- 245 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Офіційна машина. Має не виправлені пошкодження після ДТП (все є на фото). Із фарбованих деталей тільки передній бампер. Машина в хорошому робочому стані (з урахуванням віку та пробігу), але сліди експлуатації та зносу також присутні. Судячи по історії ремонтів мала місце відмотка пробігу приблизно на 50 тис. на проміжку від 90 до 150 тис. км. Кузов цілий без відчутної корозії. З мотором, коробкою і ходовою все в нормі. Масло бере, але для субару з таким пробігом це норма. Підвіска в робочому стані але на ризинках сайлентблоків вже присутні тріщинки. Гума тільки зима. Торг чисто символічний.
Продам Subaru Legacy 2006 р. ? Лозова ? Пробіг: 300 000 км Автомобіль у хорошому технічному стані, щоденно на ходу. Нещодавно проведено повний ремонт ходової частини на суму близько 70 000 грн, тому по підвісці вкладень практично не потребує. Є незначні нюанси по кузову — рижики на арках (видно на фото). З технічних питань залишилося підлатати рульову рейку. ? Двигун працює справно ? Документи в порядку, будь-який вид переоформлення ? Комфортний та надійний автомобіль для щоденного користування ? Просторий салон та місткий багажник Авто не нове, тому має сліди експлуатації відповідно до віку та пробігу. Продаж без прихованих проблем, все чесно описано.
Subaru Forester Premium Авто пригнане з США з адекватними пошкодженнями. Деякі елементи придбані в колір, фарбоване 1 крило та капот. Авто повністю обслужене та готове до перевірок на будь-якому СТО. Гарна комплектація, шкіряний салон, сліпі зони, всі електро асистенти, акустика та дісплей Harman Cardon. Логістичні компанії та майданчи з рекламщиками прохання не турбувати!
Продам Subaru Legacy 2002 року. Авто комфортне та добре оснащене для свого віку. Комплектація: • шкіряний салон • підігрів передніх сидінь • клімат-контроль • люк • круїз-контроль • AUX • електросклопідйомники на всіх дверях По технічній частині — авто на ходу. КОРОБКА ПЕРЕДАЧ МЕХАНІЧНА Є нюанси по кузову, салону та технічній частині, які відповідають віку автомобіля. Присутня іржа на порогах та задніх арках. По кузову є зазор і вм’ятина на правій задній частині, облуплена фарба на передньому бампері та капоті, а також скол на лобовому склі. Із технічних недоліків: не працює правий стоп-сигнал, передній лівий покажчик повороту та зірваний ручник. Автомобіль не новий, тому потребує уваги по косметиці та дрібних недоліках, але має хорошу комплектацію та комфорт у користуванні.
Продам Subaru forester 2008 року в хорошому стані, повний привід, 2,5, автомат, на впевненому ходу, люк, музика, підігрів сидінь та ще багато чого. Із документами порядок. Сів і поїхав. Деталі у особисті чи месенджери
Машина в хорошому стані, обслужена, два комплекти коліс, готова до огляду на будь-якому вашому сто!
Продам власний автомобіль у відмінному стані. По авто все зроблено перевірити можна на будь якому СТО.Автомобіль використовується в місті . Кондиціонер холодить, пічка гріє Більше детальніше по телефону .
Авто в гарному стані в максимальній комплектації.Рестайлінгова модель 2014 року.Обслуговувалось на Субару Сервіс у Львові.
гарний стан. Всі питання по телефону Дзвонити на номер Ігоря
Автомобіль виробництва Канада. Імпортований в 2011р., до 2011р. не експлуатувався. Технічно доглянутий, двигун не перегрівався, всі розхідники й рідини міняються вчасно, зазори клапанів регулюються кожні 40 тис.км. 5 ременів безпеки + isofix, в салоні не палили. Музика штатна, сабвуфер.2 комплекти ключів. 2 комплекти шин, бензин (98 - 92)/газ (відключений, на газу не експлуатувався). Другий власник. 2 дтп (бампери). Подушки не стріляні. Стан реальний.
До уваги сімейний авто Купувалось для себе багато чого зроблено Стоїть дорога оптика BI-LED також модулі дальнього світла Була заміна всіх радіаторів, патрубків, та тормозної системи Можна багато чого розказувати краще подивитися в живу За більш детальною інформацією та фото звертайтесь за телефоном Авто продається на колесах 20r (літо). За диски 18r + резина а/т 1000 $
Авто у володінні трохи більше року, продаж у зв'язку з тим, що малувато для мене. По авто було зроблено: замінені гальмівні диски з колодками, задні амортизатори пружини , стійки і втулки стабілізатора, опорні підшипники та проставки в коло, радіатор пічки, масла в редукторах та в акпп.З усіх питань телефонуйте, відповім, реальному покупцю гарний торг.
Добрий день. Продаю як є! Форік у повній комплектації - шкіра збереглася дуже добре. Є моменти по кузову, але пороги та днище в порядку. Нещодавно зроблено: замінено ремінь ГРМ, свічки, все що потрібно по ходовій, свіже те - технічно машина завжди утримувалася у відмінному стані, масло тільки motul і на 5000-6000 тис. пробігу. Треба зробити екологію і прошити на євро 2. Дуже надійний автомобіль!!!
Вітаю!!! Пропоную Вашій увазі неперевершений автомобіль від японського виробника з перевіреним часом 2,5 літровим мотором. Це покращена, рестайлінгова версія автівки, де вже замінено ремінь на цеп в двигуні а також змінено систему вприску, що зробило автомобіль дуже економним. Маючи постійний повний привід та коробку автомат (варіатор з цепним приводом) автівка при спокійній їзді по трасі (100-110км/год) витрачає до 8 літрів бензину. Автомобіль купувався у штатах для себе з не великим пошкодженням ходової частини. Я власник . Пробіг наразі 133 тис.км. На 131 тис. зробив дуже велике ТО з заміною всіього необхідного. (маю акт виконаних робіт). Торг....
Авто, в доброму стані, 1700 км,як зроблене повне ТО(з АКПП).Встановлений газ, вписаний у технічний паспорт. літня і зимна резина на легкосплавних(якісних) дисках. Всі деталі за номером телефону.
Авто в достойному стані. Кузов гарний, фарбований капот, в цілому не фарбувався. Мотор 2,5л., з X-MODE, всі ТО вчасно. Повний привід працює на відмінно. Ходова їде тихенько, без нюансів. Стоять проставки на виліт колес, в рівень з арками. Коробка без нарікань. Салон в ідеальному стані, комбінований, не затертий. Багажник дуже вмісткий, з розкладними задніми спинками, які утворюють рівню поверхню. Все працює по електриці, адаптивний круіз, утримання в полосі, сліпі зони, панорамний люк, ЦЗ, авто-світло, авто-дощ, вибір режимів руху. Андроід-авто, гучний звязок для телефону, АУХ, USB. Резина в гарному стані, два комплекти. Два ключі, безключовий доступ, кнопка старт-стоп, електро-ручник, автохолд. Сів-поїхав. Авто-майданчикам прохання не турбувати
Авто обслуговується на офіційному сто , ремінь грм поміняно , газ /бензин ,зимова та літня резина
Нефарбована и неминяна жодна деталь усе ридне из завода.Субару зроблено в Японії.уся в заводський фарбі,два комплекти коліс на литих дисках.зимові та літні,е оригінальний зарядний пристрій Subaru 220в.клиренс автомобиля 21см.постийний повний привід.навантаження на підлогу багажника 200кг.е косметичні недоліки,київська реестр.
автомобіль у хорошому стані обслуговано повністю і без нюансів встановлена магнітола на Android салон шкира , стеля перетянута в черный Газ-бензин вписано в техпаспорт. всі питання по телефону
