- 320 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.99 л.
- Автомат
Машина із салону,перших рук, надійна, обслуговування в офіційного дилера , в доглянутому стані , кузовної корозії нема, зберігання під накриттям щоденно
Машина із салону,перших рук, надійна, обслуговування в офіційного дилера , в доглянутому стані , кузовної корозії нема, зберігання під накриттям щоденно
ОРИГІНАЛЬНА заводська спортивна версія седану Subaru Legacy “B4”, оснащена 2 літровим TWIN TURBO двигуном, в стоці видає 280к.с., через японські обмеження того часу(максимум 280к.с.)Величезний потенціал для тюнінгу.Автомобіль був привезений з Японії після чого було перекинуто кермо на ліву сторону.Легендарний повний привід Subaru з усіма блокуваннями, майже безсмертна автоматична кпп, досить недавно був встановлений контрактний двигун ej208, по техніці авто проблем майже не має, продаж не спішний, по трохи ці проблеми усуваю тому деталі по телефону.Салон авто теж приближений до ідеального стану, заводські полуковші з електро пакетом, заводське «MOMO» кермо з перемикачами передач, подушки безпеки, клімат контроль, кондиціонер і т.д.Автомобіль МАЄ ПРОБЛЕМИ по кузову, присутня іржа арок, та було невелике ДТП, прим?ята задня ліва дверка та крило, АЛЕ кузова з базовими «овощними» версіями однакові, тому це все відремонтувати «відносно» не дорого, на даному єтапі досить гарна заготовка під авторський проєкт.Повторююсь продаж не спішний, деталі у чаті або, що краще то за номером телефону.Також розгляну обмін.
Срочно Продам!! Subaru Forester 2002p.,Газ/бензин. В хорошу стані,на титанах! Не дзвоніть тільки повідомлення!!
Мотор працює добре Коробка перемикає без зауважень Ходова обслужена Газ робочий, обслужений Повний привід робочий Хороша комплектація Помилок по електриці немає Два комплекта ключів Два комплекта резини
Авто пригнане з Америки в травні цього року. Після незначного ДТП: був замінений капот та передній бампер. Жоден з агрегатів силової та ходової частини пошкоджений не був, безпека не спрацьовувала. Завелась з першого дотику. Проведено повне ТО, поліпшено комфорт салону, подальших втручань авто не потребує. Готовий до будь-яких перевірок та запитань.
Авто в дуже гарному стані,нічого робити не потрібно Повністю обслужена Багато чого зроблено Дзвоніть все розповім детальніше Обін на гібрид або ренж ровер 4.2 до 10к
Авто після дорогого ремонту на станціі. В комплекті літня та зимова гума на дисках в гарному стані.
Продам Субару Форестер в хорошому стані, вкладень не потребує, сів і поїхав, авто обслужено, замінено ремінь грм і водяна помпа,масло в двигуні і фільтра, моторні подушки. Двигун, коробка без нарікань. Панорама працює.
Продам Субару Аутбек 3.0газ/бенз 2007року пробіг 360тис! В моїх руках 5років !Все обслужено,обслуговується вчасно!Масла фільтра замінено 150км назад! Два комплекти резини з дисками! Машина вкладень не потребує ,все обмежене сів поїхав! місяць два тижні тому був на сервісі на Т.О !гальма нові !Дзвоніть кого цікавить все розкажу!
Вітаю ! Продам свій автомобіль. Зроблене ТО : - масло + ф. ДВЗ та повітряні ф. - масло в акпп з ф. - передні та задні гальмівні колодки ( ориг. Subaru) - антибактеріальна чистка системи опалення салону - оброблений кузов - нова літня гума good year З додаткових опцій: - Диски WRX - Гальма передні STI + армовані гальмівні шланги спереду та ззаду - Збільшений радіатор охолодження mishimoto - Захисти ДВЗ та АКПП - андроїд магнітола + монітори в підголовниках - розтяжки передніх та задніх стаканів - турботаймер - LED лампи в ПТФ - WRX ніздря інтеркулера - додатковий радіатор АКПП Торг!
........
Срочно. Без торга, в робочому стані.
Продам своє авто. Історія всіх замін на фото. Продаю так як вона більше стоїть чим їздить. З'явилась службова машина. У 21му році капіталка двигуна робилась тільки оригінальними запчастинами (перелік матеріалів присутній). Газ вписаний.
Продаж тільки з переоформленням! Можливий обмін на авто дешевше
Авто в хорошому стані, нові гальмівні колодки ,аккумулятор, ролікі та ремінь гідропідсилювача генератора кондиціонера.В коробці замінене масло та фільтр.
Ціна без торгу!!! Авто в справному стані. Повна комплектація. Стоїть ГБО Двигун робився на 250000 тис.(після ремонту двигуна газ не підключався) ходова вся зроблена замінені всі стійки та пружини. Гальмівна система від subaru Tribeca, система старт стоп, мітка, титанова запаска. Всі питання по тел **********
Поварена, пороги оброблені мовилем, був замінений грм, ролики, помпа, двигун після капіталки. Є що робити по авто, на фото видно, у кого є бажання займатися чи кому необхідний недорогий повнопривідний універсал звертайтесь.
