- 208 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3.6 л.
- Автомат
Технічно без зауважень Нова гальмівна система Нові супорта Нові тормозни диски Нова вихлопна система Коробка передач перемикається плавно, без ривків і поштовхів.Двигун заводиться легко та працює рівно.Ходова в гарному стані . На решту питань відповім по телефону.
Продається Subaru Forester 2.5 АТ. Повний привід, коробка автомат, встановлено ГБО 4 покоління. Авто в повністю справному стані, кожен день на ходу
Авто від власника
Обмін на Субару Аутбек від 2010р.
Авто куплене в офіційному автосалоні.Є зимові колеса
Колеса 16р. Диски. Є резина зима і літо, стан ідеальний(один сезон використовували). Можна подивитись в Києві та лівий берег. Не пригнана. Я другий її хазяїн.Рідний пробіг. Машина доглянута на 100%. Обслуговувалась вчасно, масло, фільтра, газ.. все в ідеалі. Готова їхати без вкладень. В ДТП не була.
Продам машину в ідеальному стані, їздила тільки з дитиною по місту, в машині не курили, писати в месенджери, машина на даний момент знаходиться в Німеччині, тож прошу писати тільки реально зацікавлених клієнтів.
Продаю надійний та комфортний кросовер Subaru Tribeca 2008 року випуску. Авто в чудовому технічному та візуальному стані, доглянуте, своєчасно проходило всі ТО. Повний привід (AWD) — чудово тримає дорогу в будь-яку погоду. 🔹 Двигун: 3.6 🔹 Коробка: автомат 🔹 Салон: шкіряний, чистий і доглянутий 🔹 Кондиціонер/клімат-контроль, підігрів сидінь, круїз-контроль, камера заднього виду. 🔹 Вкладень не потребує — сів і поїхав Продаж від власника. З приводу стрьомних пропозицій не телефонувати)
Продам автомобіль технічно обслужений,нещодавно замінені тормозні диски ,ремінь ГРМ,замінені фільтра та масла.Салон авто чистий, доглянутий.Автоматична коробка передач працює рівно.За час мого користування автівка їздила в Європі.
Друзі, вітаю Вас. Продаю Subaru Tribeca 2006 року виготовлення, 3.0 газ/бензин - стан хороший (все відображенно на фото). Технічно здійснювавлося повне антикоризійне оброблення днища, всю ходову перебирали. Встановлено сучасна дороговартісна мультимедія (камера 360 градусів, бездротовий СarРlay, датчики температури та тиску у шинах, сучасний відеореєстратор - все функціонує). Повноцінний повний привід (функціонують системи стабілізації та антибуксу, взимку - справжній володар доріг). Новий комплект шин. Додатково відповім на всі Ваші запитання, телефонуйте та пишіть - краще у сигнал, вотсап.
Продам Legasy в хорошем состоянии на полном боевом ходу. Двигатель, коробка в отличном состоянии. Ходовая-порядок. Никаких вложений не требует. С документами полный порядок, только переоформление • Телероника
Автомобіль технічно на повному ходу, ніколи не підводить. Звичайний двигун 2,5 бензин з пробігом 154 тис. миль. Авто в максимальній комплектації з підігрівами, панорамою і тд. Всі роботи виконувались вчасно згідно регламенту. Компресор кондиціонера потребує заміни або ремонту. ГБО не встановлювалось, працює лише на бензині. По запитанням телефонуйте 0 девяносто сім 27 шістедят сім 638, якщо не відповідаю пишіть вайбер, телеграм. любий вид переоформлення.
Subaru Outback 3.6 Рідний пробіг 69 тис км Авто обслужено. По комплектації: - Apple car play - Android auto - Harman Kardon - Адаптивний круїз контроль - Контроль смуг - Утримування в смузі руху - Адаптивні Full LED фари - Клімат контроль - Підігрів всіх сидінь - Пам'ять сидінь - Задня камера та парктроніки - Електро багажник - Люк Можливий обмін, пропонуйте Біля капоту хороший торг
Авто в доброму стані, має півтора підкраса,все інші в рідній фарбі.Після ТО замінено масло в АКПП та двигуні,свічки накалу..Мотор робить добре не димить.Коробка без проблем.Ходова без стуків.По електриці все працює.Кондиціонер обслужений.Два ключа.По документах порядок.
Цікавить обмін на ходу кожного дня переписується
Продам власне авто в доброму стані все поміняно все працює газ вписаний але на авто не стоїть стоять 4 нові колеса henkook зимові обмін не цікавить...деталі в смс на вайбер 517500351
Рідна фарба,в максимальній комплектації, Шумоізоляція,парктронік,покращенне головне світло,якісне тонування ,шкіряний салон……газ встановлений але не вписаний.
