- 190 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.99 л.
- Автомат
Машина в дуже доброму стані на свій рік, кожен день на ходу і ніколи не підводить все справне, стоїть прямоток в гаражі лежить ще рідна вихлопна траса по всі питанням Звонити або писати, торг присутній
Машина в дуже доброму стані на свій рік, кожен день на ходу і ніколи не підводить все справне, стоїть прямоток в гаражі лежить ще рідна вихлопна траса по всі питанням Звонити або писати, торг присутній
Стан машини видно по фото ,стан вживаної машини ,має потертості ,є нюанси в салоні ( кермо через використання вологих серветок облізло ,потертості в салоні біля ручок ,немає шторки на багажнику ,немає правого козирка.
Авто проект ( СВАП) Мотор 207 фазний, купували в Японії з пробігом 35 тисяч. Механічна коробка передач 6-ти ступенева від версії STI RA-R. Вихлоп 3 дюйма NVIDIA, банка GREEDY. Підвіска алюміній STI. Brembo gold в круг. Нові колодки та гальмівні диски. Все днище авто, моторний відсік після повного піскоструя, дно оброблене кислотним грунтом. Кузов авто повністю перефарбований в сірий матовий колір. Диски BSA rasing після піскоструя. Салон STI, окрім керма. Оригінальна розпорка центральних стійок SPARKO.
Авто з США. Були незначні пошкодження задньої частини: кришка багажніка та задній бампер. Відремонтовано досвідченими фахівцями. Замінені задні кришка та бампер на оригінальні. Кузов, ходова, дніще та салон в оригінальному доброму стані. Здивували витрати пального: до Харкова і назад 5,8л/100км при круізі 110-130. Схоже була одна власниця та їздила сама, світлий салон в гарному стані. Замінені задні амортизатори. Оригінальні.
