- 173 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 2.46 л.
- Варіатор
Продам власний Subaru Forester 2018 року. Автомобіль у дуже гарному стані, доглянутий та обслужений. Пробіг 108 тис. км, рідний. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно, ходова без сторонніх звуків. Встановлене якісне ГБО, тому авто досить економне в експлуатації. Хороша комплектація: шкіряний салон, підігрів сидінь, клімат-контроль, камера заднього виду, круїз-контроль, мультимедіа, якісна шумоізоляція. Повний привід .Автомобіль дуже комфортний як для міста, так і для далеких поїздок. Хто шукає живий та доглянутий Forester — буде задоволений. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Торг присутній біля автомобіля.
Авто в достойному стані. Кузов гарний, фарбований капот, в цілому не фарбувався. Мотор 2,5л., з X-MODE, всі ТО вчасно. Повний привід працює на відмінно. Ходова їде тихенько, без нюансів. Стоять проставки на виліт колес, в рівень з арками. Коробка без нарікань. Салон в ідеальному стані, комбінований, не затертий. Багажник дуже вмісткий, з розкладними задніми спинками, які утворюють рівню поверхню. Все працює по електриці, адаптивний круіз, утримання в полосі, сліпі зони, панорамний люк, ЦЗ, авто-світло, авто-дощ, вибір режимів руху. Андроід-авто, гучний звязок для телефону, АУХ, USB. Резина в гарному стані, два комплекти. Два ключі, безключовий доступ, кнопка старт-стоп, електро-ручник, автохолд. Сів-поїхав. Авто-майданчикам прохання не турбувати
Свій, доглянутий автомобіль! Найкращий та надійний атмосферний двигун (останній рік цього кузову) У власності 3 роки, ТО кожні 8 тисяч. На кожному ТО повний огляд та вказівки на заміни абсолютно будь-яких нарікань. Рік назад був вкритий якісною керамікою. Стоїть газ Евро-4, балон на 42 літри. - Панорамний дах - X-mode - Eye Sight (екстрене гальмування та допомога водію) - Утримання у смузі - Повний рестайл по мультимедії та приборній панелі - Тонований повністю Lumar - 2 комплекти гарної гуми Літо+Зима Hankook I*Pike RS2 Надійний помічник, якій підкоряє будь-яке бездоріжжя. Продається тільки дбайливому власнику!
Всім доброго дня. Продаю гарний своє авто з відносно не великим пробігом біля 85 тис.км. Все працює у штатному режимі е захист двигуна, варіатору, та редукторів. Замінив лінзи у фарах. Є невеличкі питання по лкп но все можна легко відполірувати.
Площадкам прохання не турбувати. Чудове, комфортне та економне (враховуючи можливості, розміри і потужність ) авто. Максимальна комплектація, не великий пробіг, безпека вся ціла, пошкодження були мінімальні. Все працює безвідмовно. 18 диски з всесезонною резиною, яка нормально показала себе взимку.
