- 274 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.99 л.
- Автомат
Авто на повному ходу , автомат без питань мотор працює чудово страховка є повний привід працює чудово панорамний люк
Продам Subaru Forester Продажа без БАГАЖНИКА
Продам легендарний автомобіль у дуже класному стані. Повністю обслужений до дрібниць. 8 років в одних руках. Автомобіль увесь у рідній фарбі та з рідними склами в коло. Мотор, коробка, ходова працює супер. Хороша комплектація, на шкіряному салоні, підігрівами сидінь, підігрівом переднього скла, круїз контроль і так далі… Стоїть газ 4 покоління і вписаний в ТП 2 комплекти гуми + повноцінна запаска Повний комплект ключів Хто хоче купити живий і обслужений суббарь вам до мене. Автомобіль одного показу, хто перший приїде, одразу забере. Всім гарного дня і мирного неба.
Продам авто 2.0 турбо бензин мотор коробка без нарікань є нюанси по кузову деталі по номеру
Продам Subaru Forester в кузові SG 5 2004року.Останні 10 років авто знаходиться в одній сім'ї.Писати про авто можна багато,але краще дзвоніть буду радий відповісти на ваші запитання.
ПРОДАМ ВЛАСНЕ АВТО Пробіг: 208 тис. км Двигун: 2.0 бензин Коробка: автомат Привід: постійний повний Місяць тому повністю перебрана вся ходова Двигун працює рівно Коробка передач перемикає плавно Жодних помилок За автомобілем дуже добре доглядали, Завжди вчасно замінювалися масла та фільтри Дві пари шин (зима/літо) Повнорозмірна запаска Готовий до будь-яких перевірок на СТО
По двигуну питань нема все четко масло не їсть їде добре , були питання по електриці , та вже зробив . Авто володію недовго встиг поминяти тількі маслов коробці та у двигуні . Кондер все працює ,як треба .
Subaru Forester 2004 • 2.0 бензин/газ Повний привід, надійне та прохідне авто для рибалки, полювання, гір та легкого офроуду. Машина кожного дня на ходу, їжджу постійно — продаж не терміновий, просто цікаво чи знайдеться новий власник. По авто: • 2.0 бензин/газ • пробіг ~397 тис.км • електросклопідйомники • кондиціонер • музика • газ вписаний Технічно авто їде добре, мотор працює нормально. Масло мінялось вчасно. Є нюанс по передньому лівому колесу — при заїзді на бордюр чути стук, ймовірно стойка. Авто не нове, але чесне та живе. Ідеально підійде тому, хто шукає недорогий AWD для активного відпочинку чи поганих доріг. Документи в порядку, будь-яке переоформлення через Дію або МРЕО. Ціна — 6000$ + торг біля авто.
Subaru Forester XT 2004 2л Турбо повний привід 177 к.с.коробка автомат. Авто у гарному стані. Завдяки оппозитному мотору з низьким центром ваги і повному приводу впевнено почувається в будь-яку погоду та на будь-якому покритті. Реальні 125 тис. км пробігу. Один власник, придбана новою в автосалоні. Комплектація: шкіряний салон, люк, круїз-контроль, клімат-контроль, підігрів передніх сидінь, дзеркал, зони двірників, 4 airbags. Салон і кузов у дуже гарному стані. Останні 20 років авто використовувалось виключно в теплу пору року, зберігалось в гаражі. За весь час єксплуатаціі була лише подряпина на бампері яка профессійно відновлена. Нова літня гума і комплект шипованих зимових коліс. З проблем - не працює датчик рівня пального скоріше за все через забруднення (типова проблема для моделі) не ремонтувався через відсутність необхідності.
На 383 тис був замінений і прошитий двигун!
Всі питання та інформація за телефоном слава
Дуже чудове авто, володію 7 років, все що могло зламалося і було відремонтовано! Заводиться дистанційно з брелка чи телефону! На 345тис. Було змінено двигун (масло не бере від слова зовсім) По машині все зроблено! Є автозапуск,зимова резина (без дисків)! Єдине питання по кузову (на фото видно) стакани живі, додаткові фото за потреби можу скинути, якщо є питання дзвоніть! Продаж без поспіху, реальному покупцю торг біля капоту, авто їздить кожен день! Прошу не турбувати ні площадки, ні підприємців, не витрачайте не мій, не свій час!
Subaru forester 2004 року, 2.0, механіка, повний привід, повністю на ходу, обслужений, всі витратні (олива, гальмівна, грм, фільтри) змінювались вчасно, двигун масла не бере (за рівнем завжди слідкували), заправляли виключно 95 євро+. Жодних нарікань при їзді не маю. Гарно тримає дорогу та має чудову прохідність по бездоріжжю. З недоліків по авто - присутня корозія (як на більшості автомобілів цих років, тріснутий та заклеїний бампер, на їзду не впливає). Встановлений газ, заправила повний бак (буде бонусом покупцеві), але чомусь не перемкнувся перед поїздкою, тому їздила на бензині (до того проблем не було, все було відрегульоване, треба дивитись, я в цьому не розбираюся, можливо відійшов якийсь проводок). Автомобіль був у сімейному використанні, робився для себе. Продаю оскільки маємо інший автомобіль, а цей лишився сину в спадок від батька (кілька років тому батько загинув, син знаходиться за кордоном, прав не має і машина йому не потрібна, але потрібні гроші). Наприкінці серпня 2025 проїхала на ній 4000 км по Європі туди й назад, жодних проблем чи нюансів під час поїздки не виникло. Також на авто додатково встановлено дзеркало - відеореєстратор з камерою заднього виду та блютус, виведено додаткові роз'єми для підзарядки пристроїв. Також встановлено дуже потужне якісне світло. Також автомобіль обладнаний системою пониженої передачі, що значно збільшує прохідність по важкому бездоріжжю, є тонування. Наявна вся технічна документація, сервісна книжка, роздруківки з сто в яких зазначено роботи, що проводились впродовж користування автомобілем. Також до нього в комплекті віддаю кріплення для веловипедів на три ведосипеда. Машина знаходиться у Києві, можна приїхати подивитись. Можливий невеличкий торг. Продаж з повним переоформленням. Також можна через ДІЮ. ********** Олена (краще писати у вайбер, бо є мала дитина) ********** Ігор.
Повне переоформлення, робилось багато чого, ГБО 4 покоління. Замінено: насос гур, масло в коробці, усі фільтра, свічки з проводами та котушка. Поварений стакан, арки зроблені. На 300к була капіталка. Антифріз замінений з промивкою системи.
Надійний і універсальний, довезе куди завгодно. Другий власник, проїхав близько 100к за 9 років. Двигун 2.0т з оригінальною турбіною від STI vf-48, самим великим заводським інтеркулером та прямоточним вихлопом 2.75" Zero-Sports, даунпайп divorced. Основний радіатор 40мм, форсунки STI 565. Встановлено ГБО 4 покоління для спокійних поїздок, редуктор з запасом до 350 лс. БіЛед лінзи 3". Алюмінієві моноблочні гальмівні супорти під 316мм гальмівні диски. Кліренс збільшено на 10 см. Кузов не гнилий, ЛКП має сліди експлуатації, є невилікована ранка після дрібного ДТП. Продаж без бокса та поперечин. Продаю бо майже не використовується. Військовослужбовцям знижка.
Машина ціла, навкруги рідної фарби, без вкладень. Усі питання по телефону. Машина варта уваги.
Хороший автомобіль, дуже задоволений з використання. Обслуговувався вчасно. Після зимового сезону була замінена ходова. Не потребує додаткових вкладень. Ще є додатково комплект шипованої резини (5 кол.) Більше інформації в розмові телефоном. Подивитися можна в Житомирі.
Авто в гарному технічному стані Двигун після капремонту Коробка працює ідеально Мастило не бере Нові тормозні диски та нова зимова гума Можливий торг біля авто
