- 160 тис. км
- Харків
- 2.5 л.
- Не вказано
Субару форестер 2.5 автомат (надійний гідротрансформатор), Нове ГБО Повний привід. Коруїз контроль. Спорт режим.Пробіг 100т. миль. Білий перламутр (металік). Невибагливий, надійний автомобіль.
Субару форестер 2.5 автомат (надійний гідротрансформатор), Нове ГБО Повний привід. Коруїз контроль. Спорт режим.Пробіг 100т. миль. Білий перламутр (металік). Невибагливий, надійний автомобіль.
Авто куплене на аукціоні в США для власного використання. Комплектація Limited. Привезене в 2019 році, повністью відновлене оригінальними запчастинами, всі деталі нові. Днище оброблене антикорозійним захистом. Весь кузов та оптика покриті захисною плівкою. В наявності оригінальні зимні та літні коврики. Диски оригінальні, 18??, резина continental. Професійно обслуговується на сервісі Subaru. Наявна вся історія по обслуговуванню. Автомобіль в ідеальному стані який зовні, так і в середині, на даний момент не потребує жодних вкладень.
Всім доброго дня. Продаю гарний своє авто з відносно не великим пробігом біля 85 тис.км. Все працює у штатному режимі е захист двигуна, варіатору, та редукторів. Замінив лінзи у фарах. Є невеличкі питання по лкп но все можна легко відполірувати.
Автомобіль в комплектації Touring (максимальна в США). ТО зроблене на 70 000, замінене масло в коробці, масло в двигуні та фільтри. Додаткових вкладень не потребує. Автомобіль був в експлуатації 3 роки. В комплекті з авто іде літні шини Bridgestone Turanza (в минулому році проїхали один сезон). Надійне комфортне авто.
Subaru Forester SK Touring! Покупався для себе з цілою безпекою! Ремонтувався на офіційному сто , виключно новими оригінальними запчастинами ! Безпека ціла не спрацьовувала.Стан нового авто! Любі перевірки . Реальному покупцю торг!
АВТО ЗАСТРАХОВАНЕ ВІД ВОЄННИХ РИЗИКІВ!!! Продам Subaru Forester Sport 2018 р.в. (В експлуатації з 2019) з пробігом 70 тис.км. X-mode (режими для офроуду) В Україні в експлуатації з 10.2022 року. Я один власник. У комплекті: * Авто на всесезонній гумі Yokohama * літня нова гума Bridgestone 2025 р.в. * зимова нова гума Nokian 2025 р.в. * Нова АКБ З комплектами гуми - 22000$ Одразу по приїзду були замінені всі рідини. Пригнане з США з пробігом 50 тис. км, професійно та якісно відремонтоване. На даний момент у відмінному технічному та візуальному стані, вкладень не потребує. Повністю обслужений. Олива та фільтри — тільки оригінал, заміна кожні 8–9 тис. км. Остання заміна олива/фільтри липень 2025р на 67 тис км Витрата палива: Місто 10-11 літрів Траса 7-8 літрів Комплектація Спорт •режим X-Mode (спеціальний позашляховий режим повного приводу) • адаптивний круїз-контроль • система автоматичного гальмування та утримання смуги • камера заднього виду • CarPlay та Android Auto • Bluetooth • панорамний дах • підігрів сидінь та дзеркал • LED світло • шумоізоляція •Кермове управління з електропідсилювачем та регулюванням по висоті й вильоту * Обігрів заднього скла * 2 розетки 12V (центральна панель та багажне відділення) * Керування аудіосистемою на кермі * Електросклопідйомники (з боку водія та переднього пасажира з функією автоматичного відкривання/закривання) * Електропривід стоянкового гальма * Підсклянники для водія та пасажирів * Підкермові перемикачі передач * Датчики світла та дощу * Apple CarPlay / Android Auto / мультимедійна система * Сидіння водія з електроприводом * Оздоблення панелі приладів: чорне з помаранчевими вставками * Задній центральний підлокітник із 2 тримачами для пляшок * Підігрів передніх сидінь * USB-входи (2 порти) та AUX у нижній частині центральної консолі * USB-входи (2 порти) для заряджання пристроїв у задній частині центральної консолі * Двозонний клімат-контроль * Електропривід кришки багажника
Продаю Власне авто 5 років в одних руках По ходовій та по мотору все чудову нічого робити не потрібно масло в моторі замінено в коробці також Газ вписаний в техпаспорт Є великий люк який відкривається Салон живий та в чудовому стані Музика грає чудово Електро багажник За деталями телефонуйте Готові до усіх перевірок
Авто для сім’ї, гарно тримається дороги, болота не боїться, зимою на снігу чудово справляється з дорогою, масла не бере, економне завдяки механічній КП+ГБО. Сів і поїхав, вкладень не потребує. Додатково є хороша літня резина на гарних дисках за окрему плату. Всім вдалих покупок!
