- 406 тис. км
- Олександрія
- Бензин, 1.99 л.
- Автомат
В хорошому стані ,дві тисячі км назад поміняли масла фільтра і герм і помпа ,є сервісна кнага все вписане,авто всупертехнічнім стані і працює як бензин так і на газу,корбка переключає плавно ,хто купить буде задоволений пробіг рідний,авто знаходиться у Польщі готові пригнати на укр влюбий час
на 225тисяч проведено то змінено всі колодки ,ступиці передні,мастило,сцеплення ,свічки прокладки голів,перебрана коробка.
Subaru Forester 2005 рік, рестайлинг. Вцілому автомобіль надійний , прохідний . Встановлено ГБО 4 покоління, 15 тис.км тому було замінено ремінь ГРМ , усі натяжні ролики і т.д. Відрегульовано клапана по регламенту. Запчастини ставились тільки оригінальні. До мотору ближчі 70к.км можна не лізти, лише своєчасна заміна мастилата фільтрів, кожні 7к.км, олива 10w40 motul. Підвіска перебрана повністю, нічого не стукає, не гримить, працює належним чином, так як було багато чого замінено. Розхід по трасі 7-8 літрів газу, 7 літрів бензину , по місту 8-9 літрів газу, 8 літрів бензину. Газовий балон встановлено місткістю 55 літрів, що дозволяє проїхати більше 600 км на одному газу. При продажі надам комплект резини!!! Авто потребує незначного косметичного ремонту, більш детально по телефону!
Надійний, прохідний і комфортний автомобіль для міста та подорожей. Повний привід впевнено почувається на будь-якій дорозі: від асфальту до бездоріжжя. Двигун був відкапіталений на 250К. Класний автомат, надійний і на якому вона прям їде. Дуже вмісткий, барабанна установка залітає як діти в школу. Продаю без поспіху, тому торг можливий, але невеликий і БІЛЯ КОПОТА. Можу помінятись на якусь прикольну купешку типу Акорда, ТТшки чи ваш варіант. 2 комплекта дисків віддаю. Зимова гума прям ок, літню краще б замінити, але сезон ще походе.
2012 рік у максимальній комплектації 1 та єдиний власник Приганялась з 0 пробігом з Європи Заміна шортблока на новий на 163000 (нові блок, колінвал, поршня, шатуни, втулки, підшипники-все оригінал у зборі купувалося в Subaru-Польща), з новим пробігом 125000 Видалено фільтр сажі, машина перепрошита Заливається гарне масло - і оригінальні фільтри кожні 8-10к у оригінального постачальника Машина обслуговувалась відповідно до рекомендацій виробниками з використанням оригінальних запчастин. Додаткове обладнання встановлювалося і продається: - Thule дуги (400 $ купувалися) - Два комплекти дисків: оригінальні Subaru (всесезонка Michelin 3 сезони та OZ racing оригінал із зимовою гумою Hankook 4 зими) - Молдінги дверей - Шумоізоляція всього салону - Тонування - Килимки weather tech - Мультилок - Бронеплівка переда (фари, частково капот, крила) Комплектація: Центральний замок, запуск кнопкою, дзеркала, що складаються, шкіряний салон, камера заднього виду тощо. Перешитий кермо і сидіння водія і ручка КПП Змінювалося лобове після тріщини на трасі Зроблено обезшумлення салону За доп інформацією пишіть/дзвоніть на WhatsApp
Офіційна машина. Має не виправлені пошкодження після ДТП (все є на фото). Із фарбованих деталей тільки передній бампер. Машина в хорошому робочому стані (з урахуванням віку та пробігу), але сліди експлуатації та зносу також присутні. Судячи по історії ремонтів мала місце відмотка пробігу приблизно на 50 тис. на проміжку від 90 до 150 тис. км. Кузов цілий без відчутної корозії. З мотором, коробкою і ходовою все в нормі. Масло бере, але для субару з таким пробігом це норма. Підвіска в робочому стані але на ризинках сайлентблоків вже присутні тріщинки. Гума тільки зима. Торг чисто символічний.
Авто без капіталовкладень.Все працює,мотор сухий,масло не бере взагалі. Я по суті третій власник,авто було в одній сім'ї близько 20років. Є незначні нюанси по фарбі,вздуття,а так загалом не гниле,ціле. Є другій комплект гуми на літих дисках.А/Т для бездоріжжя пройшла 400км(нова). На останній фото А/Т гума.
Пропоную вашій увазі надійне сімейне авто,. Салон доглянутий, шкіра ціла, 2din магнітофон з камерою заднього виду,люк працює і не тече, двері обешумлені, стоять колонки в круг Foсal, У фарах лед лампи світло гарне.авто постійно іздить,мастило вчасно замінювалось,стоить ГБО четвертого покоління,обслуговоне,торг.
