- 196 тис. км
- Рівне
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Авто у відмінному стані. коробка автомат, 2.0 газ/бензин, пробіг 195т. чистий та охайний салон. Без ДТП.
Авто у відмінному стані. коробка автомат, 2.0 газ/бензин, пробіг 195т. чистий та охайний салон. Без ДТП.
Авто у гарному стані. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном.
Продаю чудовий надійний японський кросовер який має: Гібридну систему від Тойоти. А також систему Plagin що означає що він заряджається від звичайної резетки і проїзжає на електриці до 30 км зі швидкістю до 110км/год -Симетричний постійний повний привід Subaru. Розхід по трасі був Максиму 6.4на відстань 500 км. По місту їздимо на електриці то точно сказати не можу але якщо на бензині то 5.5 -Технологія допомоги водієві EyeSight, яка включає : дві камери для спостереження за дорогою попереду,гальмування перед зіткненням,систему прискорення перед зіткненням,адаптивний круїз-контроль,попередження про виїзд зі смуги руху,допомогу в утриманні смуги руху і ще багато чого -Шкіряний салон в дуже красивому поєднані кольорів -Підігрів сидінь, підігрів керма та багатозонний клімат-контроль -Сидіння водія із електроприводом у 6 напрямках -Дистанційний безключовий доступ та запуск двигуна із кнопки Та дуже багато всього іншого Автомобіль має високий кліренс. Авто може їхати як на електриці так і на бензині ви незалежні ні від заправки ні від розетки Телефонуйте відповім на всі питання) ПЛАГІН ГІБРИД Самий Актуальний автомобіль для Українських реалій))
Авто в гарному стані. Один власник. Повна комплектація. Авто доглянуте вкладень не потребує. Любий вид переоформлення. За додатковими питаннями звертайтесь за телефоном - Микола Миколайович
По вінкоду 2006, експлуатація в Києві з 2008 р.
Автомобіль в гарному стані, надійний та комфортний. Повний привід. Авто має круїз контроль, монітор з камерою, усі датчики та системи працюють відмінно. Усі питання по телефону. Можливий обмін на бус в гарному стані.
Продам Subaru Outback 2012 р.в., дизель, 2.0 В хорошому технічному стані, повністю обслужений, не потребує додаткових вкладеннь, є комплект зимової гуми. В Україні - один власник
Обмін тільки на кросовер на автоматі10500-12500$ !!!!!!! Без доплат!!! Автомобіль в престижній комплектації. Працює кожна кнопочка, сідай і їдь, робити нічого не потрібно. Перша покупка авто у Франції у 2010році.Фактично авто з 2010року!!! В Україні з червня 2022року,один власник!!! 09.07.25р заміна двигуна (2011р. 131000км.).Розхід по місту 7,4л. Працює надзвичайно гарно, треба бачити, чути і їхати.
Продам власний автомобіль , повний привід , 2.0 газ/бензин , обслужений
-Допрацьований перемикач 4WD/2WD (на 2-3 л економія палива) -Турботаймер -Праве дзеркало заднього виду з розширеним оглядом -комплект літньої і зимової резини+1запаска -півроку тому зробив ремонт всієї підвісної і мотору -ходову робив повний ремонт на початку року -розтермінування з частковим мінімальним внеском -Листопад 2025 - плановий ТО перед зимою (заміна амортизаторів задніх, прокладка клапанної кришки, заміна шківа колінвалу, болта і ременя, зварювальні роботи, заміна масла в моторі,…) - торг біля машини. Перекупів прошу не турбувати
Продам своє авто у користуванні більше 3 років. Модельний ряд 2010р.Все що потрібно обслуговував якісними запчастинами.і мастилами. Хороший кліренс, повний постійний привід,на зиму те що треба. Розхід 6- 7 л на 100 км.. Машина ніколи не підводила. 1000 км назад Замінив Ланцюги,направояющі і тд.. все по оригіналу. Subaru ,свічки накалу. Мастила і фільтром LIQUI MOLY 5w30. Замінив оптику, встановив бі лед лінзи. Хороша тоніровка .Новий акумулятор.Практично нова літня резина. Автомобіль в гарному доглянутому стані.
всі рідини замінені, замінено щеплення, тормозні диски та колодки хороша комплектація, також замінений передній бампер на відео видно, перша реєстрація 2013 рік можливий обмін на авто з моєю доплатою ( цікавить ауді квадро від 2012 р. дизель або вольво сх 60)реальному покупцю хороший ТОРГ...є незначні нюанси на які присутній ТОРГ
Надійний та економний кросовер: Продам Subaru Forester 2008 року надійним та потужним дизельним двигуном який ідеальному стані !!! Завдяки дизельному двигуну, автомобіль радує приємною витратою палива (близько 6-7 л на 100 км по трасі) без втрати фірмової динаміки. Готовий до будь-яких перевірок на вашому СТО. Реальному покупцю — аргументований торг біля капота. Автомобіль вартий вашої уваги, покупкою залишитеся задоволені! Дзвоніть, відповім на всі питання. З документами повний порядок, продаж тільки з переоформленням
Продам авто, у хорошому стані, деталі за телефоном.
Авто привертає увагу та дарує багато емоцій. Арки та задня накладка - копія Rocket bunny v1
