- 400 тис. км
- Сторожинець
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в непоганому стані є нюанси по кузову мотор коробка все добре повний привід працює класно
Продам авто в непоганому стані є нюанси по кузову мотор коробка все добре повний привід працює класно
Продаю автомобіль батьків. За детальною інформацією звертайтесь в Вайбер.
Машина заводиться їде 40 тис. назад була капіталка двигуна та коробки безпеки ціла документи порядок бажано переоформлення
Продам Субару. На ходу кожен день. Питання по телефону. Можливий обмін.
Розумний торг біля авто, авто після невеликого ДТП, кузов без гнилі с документами все добре
Дочитайте будь ласка до кінця. Хороший охайний доглянутий субарик. Чистенький салон. Вся електроніка працює. АКПП без нарікань. Заводиться з пів оберту, їде, але дуже троїть, та трохи димить. Поміняв свічки, нічого не змінилося. По кузову проблемні тільки задні арки. Дивіться фото. Надійна газова установка. Дорога двостороння сигналізація. Довідник вікон. Рідні субарівські залізні диски з моменту покупки. По ним видно, що їздили обережно.Треба помінять тормозні колодки, вони вже є в наявності. Торгу не буде. Ціна 3000 остаточна, та актуальна до квітня, а потім буде СТО та ремонт і ціна змінеться з урахуванням ремонту.
По машині є що робити Пишіть дам відповіді на запитання але не на всі. Бо точно не скажу що з нею
Терміново продається Subaru forester, sg5, 2007р.в. 2.0 атмо, АКПП, після ДТП, удар був у задню та передню частину. Двигун, АКПП, трансмісія до ДТП все працювало добре, є історія обслуговування з моменту покупки. Авто територіально знаходиться в Білі Церкві. Додатково комплект зимової гуми на сталевих дисках, повно розмірна запаска на зимовій гумі.
продам свою машину після дтп. всі питання по телефону
Дефект мотора. Всі подробиці за телефоном
Авто в гарному стані. Вкладень не потребує. Продаж с повним оформленням. Авто має постійний передній привід та по вашому бажанні повний, який вмикається з салону(натисканням однієї клавіши на важелі кпп при любій швидкості.
Субару на повному бойовому ходу, постійний повний привід, кондиціонер працює, шкіряний салон від легасі 2005 року з електроприводом і підігрівом, вкладень не потребує, з документами порядок, будь-яке переоформлення, торг біля авто. Звонить по этому номеру
Продам імпрезу після ДТП
авто технічно справне, два комплекти резини, заміна мастил 5000 км назад, КПП автомат ECVT. На авто їздила жінка. Салон в охайному стані, всі кнопки працюють справно. На свій вік авто в гарному стані. Будь який вид переоформлення.
Продам рестайлінгову Subaru Legacy 2008 року. Машина не на ходу, продаю як є — під відновлення або на запчастини. Зник зв'язок по CAN-шині, горить помилка Er HC, блок керування двигуном (ЕБУ) не бачить мережу. Зараз машина не заводиться. ?До цього машина була повністю на ходу і обслуговувалася: Мотор працював чітко, масло від заміни до заміни не піджирав. Нещодавно повністю поміняв ремінь ГРМ разом із помпою. Автомат живий, перемикав плавно, без жодних пінків. ?По суті, всі агрегати в нормі, питання лише в проводці/електроніці та кузові. ?Продаж з переоформленням. Адекватний торг присутній, краще пишіть у viber або whatsapp бо часто не на звязку
Машина у 2022 році була в ДТП. Після ремонту була на ходу. Ремінь ГРМ замінено у 2023. У 2025 була на СТО, все що потрібно було замінено. У лютому 2026 не завелася. Що саме не так не з'ясовувала, просто немає бажання ремонтувати, займатися всім цим.
Авто на ходу. Вся ходова нова. Двері,крило фара та інші запчастини в наявності ,все купленого. Бампер цілий. Просто немає часу нею займатися. Документи в порядку. Стоїть газ
Машина продається на запчастини ,але цілою мотор в розібраній формі,також є газова установка
Авто в нормальному стані на ходу. Потребує діагностики у електрика, оскільки проблеми з набором потужності під горку. ( по шоссе їде добре) Прохання приїхзжати на огляд зі своїм аккумулятором.
