- 240 тис. км
- Тисмениця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Авто на ходу. Помальване в раптор. Деталі по телефону ...
Авто на ходу. Помальване в раптор. Деталі по телефону ...
Продам Subaru Legacy Outback 1999 року випуску з бензиновим двигуном 2.5. Двигун працює відмінно, без нарікань Коробка передач у повному порядку Постійний повний привід (AWD) Знижувальна передача (Dual Range) Автомобіль після ДТП. Постраждав кузов з правого боку (видно на фото), силовий агрегат, трансмісія та ходова частина не постраждали. Машина на ходу. Відмінний варіант під відновлення, проект, або подальшу експлуатацію по бездоріжжю. Рік: 1999 Двигун: 2.5 бензин Привід: повний Коробка: у справному стані З усіх питань телефонуйте або пишіть. Ціна: 2600$ (торг доречний).
сів поїхав мотор недимить некипить нічо не капає . по ходовій нічо не стукає кузов негнилий дир нема по електриці все працює все крім люка і кондюка . можливий обмін реальному покупцю ТОРГ
Subaru Legasi кузов BG5 Нещодавно зроблено велике ТО. Олії Idemitsu 5w30, фільтра оригінал. Заміна масел у коробці та задньому редукторі Motul 75w90 Навколо замінені стійки з пружиналі та опорними підшипниками, все Kayba. перебрано передню підвіску на оригінал. Повна заміна ГРМ з помпою, маслонасосом та заміною антифризу. Машина максимально збережена у заводському стані та з рідним пробігом. Можливий обмін в обидві сторони.
Авто справне на ходу має кілька нюансів по кузову покрасити бампера і крило по бажанню,мотор масла не бере коробка в нормі, нещодавно була заміна масла фільтра, працює добре сів поїхав. Газ вписаний,Глушник траса нержавійка
Машина в доброму технічному стані,мотор працює добре їде бодро,коробка,роздатка,мост працює без нарікань,по салону все комплектно. В т.п вписаний газ на машині не стоїть. За додатковою інформацією дзвоніть.
Авто після ДТП. Зіткнення лівим крилом, необхідний ремонт, на ходу. Куплено і тюнінговано було у Львові. 7 років він був моїм надійним та ефектним другом, більшість з яких їздила ним у Києві. Пробіг 210 тис. Обслуговувала регулярно на СТО Субару. Заміни були за терміном експлуатації у ходовій, гальмівній системі, та у електроніці. На жаль, із сумом змушена його продавати, оскільки живу зараз далеко від СТО Субару. Авто знаходиться на стоянці у Надвірній, можна дивитися в робочі години. Потребує заміни масла, гальмівних колодок, заміну фільтрів. Внаслідок ДТП пошкоджено капот, крило, фара, радіатор, бампери. Є сигналізація із сім картою, круіз контроль, встановлені на торпеді датчики тиску та температури оливи у двигуні, магнітола Pioner, запаска, зимова гума + нові гальмівні колодки, гальмівна рідина, рамки для номерів. Це машина для поціновувачів спорткар, тих хто завжди у центрі уваги. В Україні лишилося лише 2 автомобіля такої комплектації. Машина-торпеда. Будь ласка, пишіть ваші питання у повідомленнях на ріа або на вайбер. Дзвінки не приймаю.
Мотор був замінений, поміняв кільця, маслосйомні сальники, не димить, не коптить. Ходовка агонь. Резина АТ проїхала 7 тис • З мінусів, почала стукати рульова рейка, задні арки і пороги, треба заправити кондьор. Займатися продажем немає часу, військовий. Машина недалеко від Чугуєва. Я власник • Краще писати в телеграм, не завжди на зв'язку
Продам хороше авто для відпочинку, повний привід працює добре, коробка та двигун працюють добре. Номер тел)
двигун та акпп у робочому стані причина продаж немає часу. займатися у зв'язку зі службою. в дтп не брала участь ушкодження отримала в лісі стягнуло по траві. Реальному покупцю Гарний торг.
Мотор 2.0 бензин ej20. витрата місто 10л на 100км, зроблено - гранати, рульові наконечники, шарові, гумки стабілізатора, є літня гума, колодки гальмівні нові, каталізатор на місці), Потрібно зробити замінити сальники розподільного вала, немає торсіона багажника, не завжди закриває центр замок скоріш за все потрібна заміна кінцевика. електрика працює, Чек горить через лямбда зонд. Продаж за техпаспортом.
Цікавить обмін з моєю доплатою на універсал г/б або дизель бажано від 2010 року до 6000 у.е.
усі довідки за номером телефону ********** , зимня резина нова повний привід вивезе з любого місця дзвоніть **********, буде торг біля авто
Продам Subaru Legacy 1999 рік, 2.0 бензин. Мотор після ремонту, заводиться з пів оберту. Хороша резина. Заклинило задне колесо, треба дивитись. Автомобіль декілька років не експлуатується. Можна на запчастини. Відео огляд скину на вайбер.
Меня на гараж с доплатою
Пробило прокладку головки і антіфріз потрапляє в випускний колектор. Запчастини для ремонту головки є! Також на капоті є сліди після потрапляння під град. Машина на ходу!… але недалеко.
продам subaru impreza після ДТП до ДТП не бита не фарбована
