- 367 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 2.7 л.
- Автомат
Детальніше за телефоном
Детальніше за телефоном
Офіційне авто, повністю обслужене. Все працює. Вся сервісна історія. Жодних вкладень. Встановлена всесезонна гума. Можлива розстрочка, трейд-ин.
авто в задовільному стані на свій пробіг . Дивитися в Дніпрі чи Чаплинка 40км від міста
Продам SsangYong Rexton 2.7 TDІ у відмінному стані. Авто доглянуте, двигун працює тихо й рівно, тягне впевнено. Повний підключаємий привід, гарна комплектація, мультируль, повний електропакет, тонування. Масло не бере, обслуговувався за регламентом, нічого вкладати не потрібно — сів і поїхав. Раму обробив підкрасив в чудовому стані, він номер гарно видно. Віддаю два комплекта дисків з резиною зима/літо. Два ключі, всі документи в порядку, будь-яке переоформлення. Деталі по телефону.
Продається SsangYong Rexton Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані. Двигун замінений, працює рівно та без перебоїв. Механічна коробка передач, компресія у циліндрах 26–27. Машина доглянута, не потребує додаткових вкладень — сів і поїхав. По всім питанням телефонуйте — розкажу детальніше!
Машина у доброму стані Повноцінний рамний джип , двигун і робочі агрегати повністю справні та без всяких втручань , їздить на заднім приводі що суттєво економить пальне повний і понижені вмикають ся в ручну, машина у повністю робочому стані Офіційна Цікавить обмін
Стан сів поїхав. Детальніше кого цікавить авто телефонуйте або пишіть.
Машина на ходу по мотору і по коробці питань не має , перший власник ,машина куплена з салону , їде добре Є моменти по кузову які не робилися тобто потертості царапини і дві не величкі вмятини Всі питання по телефону писати на вайбер або телефонувати на цей номер Торг мінімальний Бо тому що виставив низ ринку Продається у зв?язку стим що хочеться вже щось новіше !
Продам ssangyong Rexton 2009й рік Механіка 5ст 2.7 дизель , рама ціла машина висока за рахунок люфта та 20х дисків , форсунки після ремонту, ксенон , клімат працює. Авто в якому можно перевозити все що завгодно місця «вагон» торг біля капоту Стан гарний
Автомобіль в чудовому стані, в рідній фарбі, без рижиків і корозії, рама і все залізо збережено в ідеалі. Реальний невеликий пробіг, стан автомобіля є тому підтвердження, салон чистий і не прокурений, без подряпин і значущих слідів експлуатації. Масла, фільтра і всі росхідники мінялись кожні 9-10 тис, остання заміна 1 тис км назад. Перша реєстрація липень 2013 року, авто використовувалось для поїздок за кордон. Всі агрегати і функції автомобіля в справному стані, нічого робити не потрібно, сів і поїхав. Двигун 2.7TD працює тихо і рівно, розсхід палива 10л по місту, 7.5 л при 120 км/год, коробка МКПП переключає ідеально. Роздатка працює без нарікань, замінене масло в задньому мості, прошприцований. Доглянутий сімейний автомобіль, є власником 4 роки не мав жодних проблем. Двигун Мерседес 2.7TD. В комплекті грязьова-зимова гума Dunlop на широких стальних дисках + титанові диски з літньою гумою Toyo H/T Open Country
Продам своє авто в нормальному,робочуму ,задовільному стані. Новий радіатор, нова ступиця. Повне ТО рейки. Замінено масло. Кожен день користуюсь авто. Сів і поїхав. Торг біля капоту.
