- 234 тис. км
- Великі Мости
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Авто в досить хорошому стані Весь рівненський по кузову Нова зимова резина Є є нюанс по акпп Питання по телефону Ціна на віддачу
Авто в досить хорошому стані Весь рівненський по кузову Нова зимова резина Є є нюанс по акпп Питання по телефону Ціна на віддачу
Продам чудовий, доглянутий позашляховик. Всі вузли та агрегати працюють відмінно, мотор працює рівно, коробка перемикає плавно, ходова без зайвих стуків. Салон чистий і акуратний, не затертий. Всі ключі в наявності. Всі витратні матеріали замінені. Додаткова інформація за телефоном, телефонуйте, буду радий відповісти на питання, що вас цікавлять
Рамний позашляховик, підключаємий повний привід з режимом пониженої, надійний мерсовський двигун. Витрата палива по трасі 7.5-8 літрів дизеля, по місту 9. Купував в минулому році для роботи, відкатав близько 20 тисяч км. Нажаль в моїх руках зламалась паливна система і заклинила геометрія турбіни, змушений був потратитись на ремонт, тому що зламана нікому не потрібна. У звʼязку з чим новий власник отримає надійний і справний автомобіль, відреставрована турбіна та форсунки, замінені паливні патрубки, груша, всі можливі фільтра навіть сепаратор (є офіційні документи про ремонт (Турбо дизель СТО на Видубичах, доречі рекомендую), 20 тисяч тому замінено всі можливі рідини, гальмівні колодки, перевірено справність електроніки. Клімат контроль працює, ніхто його не заправляв останнім часом, система герметична. Люблю коли пишуть, що клімат заправлений, питання на скільки). Гарне світло, магнітола, камера заднього виду, салон чистий. З мінусів: дефекти по кузову, вмятини на задніх крилах, примʼятий задній бампер і шматочка не вистачає, передній бампер чорний і не працює ручне гальмо. Продаю у звʼязку з тим, що авто просто стоїть без роботи. На всі питання відповім по телефону, виїзди на СТО вітаються за домовленістю. Автомобіль в районі ст. метро Васильківська.
Кайрон, дизель, автомат, пробіг 188 тис. Підігрів дзеркал, лобового та заднього скла. Салон чистий. Повний привід
Автомобіль у хорошому стані. Встановлено передпусковий підігрівач двигуна Eberspacher. Відмінне світло. Встановлена хороша музика. Автомобіль на новій зимовій гумі, пробіг близько 3 000 км, також у комплекті літня гума у відмінному стані. Усі нюанси по телефону
Продам санг йонг Авто не потребує вкладень Все працює Офіційний куплений в Україні 2 комплекти гуми Всі деиалі за телефоном
Продам своє авто, технічно повністю обслуговуване, в авто вкладено багато сил та часу, по авто було перероблене світло на лед лінзи, встановлено лед балка, електро лебідка, ліфт підвіски (+10 см), новий акб, відреставровані форсунки та турбіна, нова гума АТ, перероблена вихлопна система, чіп тюнінг, тонування в круг, встановлена якісна мультимедія з планшетом Apple CarPlay, сабвуфер, зашумлені всі двері, позаду нові диски та колодки, багажник на дах Експидиційний, дійсна страховка , з документами все добре, перегляд борщагівка Є відео авто
ВЛАСНИК вже понад 5 років (машина дісталась у спадок, від нової в одній сім'ї). рамний позашляховик з підключаємим повним приводом та блокуванням диференціалів. чудовий автомобіль як для бездоріжжя так і для автобанів. Технічний стан наближений до ідеального. В цьому році багато зроблено. Нова літня резина та запасна зимня в гарному стані. встановлено камеру заднього виду, виведено на спеціальне зеркало-відео реєстатор. працюючий фаркоп. Комплектація: люк, підігрів передніх та задніх сидінь, підігрів заднього скла, дзеркал та двірників, круіз контроль, клімат контроль, електро-скло-підйомники, датчики дождя та світла, ABS, ESP, HDC/ Готовий до перевірок на любому СТО в межах Києва (за попередньою домовленістю.
Автомобіль мало експлуатацювався бо є ще одна машина. В основному водила дружина. Головним чином тільки взимку, бо літом користувалися скутерами. Машина була придбана і використовуваляся для бізнеспоїздок на роботу 4 км і раз на 1-2 тижні в сусіднє місто 40 км за товаром. Стояла в гаражі. Обслуговувалася весь гарантійний термін на СТОА в якому була придбана, далі на СТОА у м.Кривий Ріг. Все відображено у сервісній книжці. Є комплект зимової ризини. Салон в ідеальному стані. Тонування вікон рідне заводське. Встановле головне аудіо обладнання з навігатором. Новий аккамулятор. Всі деталі - по телефону.
**********
Продам хороше авто,в комплекті зимова гума[МІШЕЛІН]по авто є незначні сліди експлуатації,машина на повному ходу
Продаю свій автомобіль, в салоні все працює крім пасажирського склопідйомника Коробка після кап ремонту, проблем немає, двигун працює рівно, без лишніх шумів 2 комплекта гуми Зимова 23 року, літня 24 Автомобіль купувався для того, щоб їздила жінка, але їй не підійшов, занадто великий З повним приводом проблем немає, понижайка працює
Авто продається не з технічних причин несправності чи чомусь подібному. Маю не одне авто використовується лише для особистих потреб сім?ї. З питань використання шикарний корейський позашляховик який закриє вам майже всі потреби.
Не битий, не фарбований. Один власник. Покупка з салону в 2013 році, то ді ж встановлений газ. Авто на повному приводі, гарна комплектація, збережений стан, комфортний, вмісткий та зручний автомобіль. Без зауважень.
Продам свій автомобіль, оригінальний пробіг, був в одних руках, весь у рідному кольорі жодна деталь не підфарбовувалася!!! Стоїть зимова гума Nokian +Hankook літня рідна гума, була заміна масла в редукторах роздатка і мости працюють без проблем, масло в моторі змінювалося кожні 10000 км .пробіг на даний момент 90307 км!! будь-які перевірки на вашому сервісі, переоформлення будь-яке.ном.телефона +********** 41 або **********
Продам своє авто. Купляли машину разом з чоловіком в 2019 році, їздили мало, так, як була друга машина. Насамперед машину купляли для подорожей, пару раз з?їздили на море, та в різні міста України. Для інших поїздок була друга машина. Чоловік обробляв машину від корозії, та вчасно обслуговував. Через сімейні обставини в 2022 році почала їздити я, пробіги в мене дуже маленькі, до 5 км в день. Недавно замінила масло, фільтра, свічки, та купила новый аккумулятор. Із-за малих пробігів на машині стоїть зимова резина (літня є, але в поганому стані). Гарна, висока, надійна машина на кожен день, продаю тому, що хочу машину меншого розміру. По всім питанням телефонуйте.
Автомобіль в дуже хорошому стані. Повністю обслужений- заміна масла, фільтрів ( повітряного, масляного, салонного). Система кондиціонування заправлена свіжим фреоном з заміною радіатора кондиціонера. Ходова обслужена, зроблений розвал-сходження., турбіна обслужена,на гарантії. Нова страхівка. Власник. м. Рівне. По телефону не торгуюсь.
Обслуговувався по регламенту, замінені цепи, заспокоювачі, помпа. Зроблено ремонт форсунок. Заміна масла в двигуні, коробці, роздатці і мостах. Новий АКБ. Технічно справний та готовий до експлуатації.
Авто в гарному стані,один власник, бралось в салоні, в ДТП не був, рідна краска, охайний салон ,клімат контроль, АБС,підігрів сидінь, регуліровка керма, фар,нова резина,телевізор, мотор працює нормально,сіли й поїхали.
