- 246 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.3 л.
- Автомат
два комплекта гуми, італійський газ, один власник, треба обслуговування авто , також електрік бувае що на горячу незаводиться.
два комплекта гуми, італійський газ, один власник, треба обслуговування авто , також електрік бувае що на горячу незаводиться.
Продаю в зв'язку з тим,що я військовий і авто стоїть без діла. З нюансу, що не показано у виборах - замінив мотор на аналогічний. На одометрі пробіг +-450-470, замінений був з пробігом 240-250+. По незначному досвіду поїздок на цьому авто. По Карпатах самий раз. На пониженій заїхати можна будь-куди. Якщо цікавить, то напишіть у WhatsApp **********, зідзвонимось.
Авто в гарному технічному стані. Обслуговувалось в офіційному сервісі. Запчастинини використовувались оригінальні. Сервісна книжка. Максимальна комплектація. Салон шкіра, клімат-контроль, люк, парктроніки, електро регулювання сидіння, датчик дощу, датчик світла. Нова літня гума. Зимова гума у хорошому стані в наявності.
Автомобіль в доброму стані. Коробка передач,роздатка,мости, тормозна система масла замінені . Турбіна після реставрації. Постійний задній і підключаємий передній привід. Комплект металевих дисків 15 радіус. Любий вид переоформлення. Можливий обмін. Деталі по телефону, дзвоніть.
Rexton II, xdi270, МКПП, 4х4(part time) 2007 р/в Колір: темно-сірий (sea-grey), Гума 245/75R16, запаска повнорозмірна. Один хазяїн, перша реєстрація. Вся історія авто зафіксована у рахунках-фактурах(в наявності) і сервісній книжці. Встановлений повний захист двигун/роздатка/коробка. Встановлений фаркоп. Битий, фарбований і т.д., пройшов крим-рим і мідні труби, 19 років - шо ви хотіли... Двигун в повній нормі(у 2019-2020 виконаний повний ремонт форсунок) - треба просто почути його роботу. Середня витрата палива за багато-багато тис км: траса - 8,3-8,5л/100км, в місті в жару з кондером до 11л/100км. Потребує найближчого ремонту, щоб впевнено їздити скрізь: 1. Зчеплення (у незадовільному стані, їхати можна, але потребує негайного ремонту) 2. Заміна бака (їздити можна, але потіє) Ходова в повній нормі (мінялись пружини, аморти) Зовні: вм'ятини на капоті/крилі (деревом зачепило), дряпані бампери, передній не в колір (чорний матовий), задня-права арка крила - корозія(замазане епокс. смолою, потребує різка-зварювання). Я б йому дав ім'я "Щасливчик", як тій одноокій-одновухій собаці, бо це бомбезна машина, жодного разу не пошкодував, але прийшов час.
Продам надійний позашляховик з підключаємим повним приводом. Ходова в ідеалі, двигун шепче, всі регламентні роботи вчасно. Із салону в одних руках. У чудовому стані. Олію та фільтра міняв регулярно. Усі скла рідні. Механіка/ дизель. Дбайлива експлуатація. Живе у паркінгу. Автобізнесменів прошу не турбувати. Дякую!
100% краще за Ниву, Уаз чи Луаз - по комфорту ;) Що ще можна сказати - заводиться і їде і їде потужно і це в нього головне. Старенький, вистачає косяків, але незламний - де тільки він не бував і що тільки не бичив - шкода розповісти сам не може. Стан відповідає ціні!!! Ціна машини 2000, на ринку більш-менш нормальне іде від 4000-х, на уявляйте ілюзії, що він ідеальний, вже приїжджали такі унікали - даремно витрачений час. Кузов нормальний, але є до чого прикласти руки - рама ціла, але десь підварити можна, десь підфарбувати та на їзду це не впливає. Двигун теж тяговитий, прекрасно працює, але вистачає якихось підтікань. Електрика - основа маса працює, АКБ слабий - потребує заміни (перший раз можна завести бустером, потім вже буде заводитись від нього, але краще замінити). Ходова - тримає і дорогу і бездоріжжя, тормоза є, але вони тут не супер чіткі (запиняє автомобіль без проблем), роздатка робоча, перевірена, однак немає кардану на передній привід - зараз привід тільки задній, прошу зважати на це! Салон - в досить гарному стані, в ньому реально приємно сидіти - чистенький та ціленький. Отже, автомобіль більше підійде для активного проводження часу - доставляє масу емоцій. Грязюку місити або десь в село - саме те. Були і Нива і Уаз і Луаз - це на порядок вище + дуже простий двигун і дешеві запчастини. Причина продажу - треба щось такого ж плану тільки краще. Готовий доплатити до 2000$. Саме такого плану - інше не цікаво - щоб можна було загнати в грязюку по капот і їхати з веселим лицем, не звертаючи уваги на вмятини та подряпини ) (по зрозумілим причинам Нива, Уаз і Луаз - не цікаві).
Продам свіжо пригнаний автомобіль з Кореї . Без пробігу по Україні . Автомобіль повністю в ідеальному технічному стані . Все зроблено , готовий до будь-яких перевірок на сто . Максимальна комплектація , в машині є все що треба ( старт стоп , без ключовий доступ , максимальни клімат). Повний привід ( понижена ) . По коробці / двигуну питань немає , все в чудовому стані . 9+1 - місць у салоні , задні монітори . Надійне , економічне , в цілому чудове авто для свого класу. Можливий продаж з ПДВ! За будь - якими питаннями телефонуйте , з радістю відповім.
підігрів сидінь, дзеркал і двірників, гучний зв'язок. 2-й власник, 2 ключі, сервісна книга, не бита, не підфарбована, рідний пробіг.
1 фарбований елемент 2-й власник Красивий колір Свіжа гума Hankook 23 року Повний привід з понижуючим рядом передач -Клімат контроль -Підігріви сидінь -Андроїд магнітола -Камера заднього огляду -LED лампи в головному світлі -Датчики світла та дощу -Круїз контроль -Шкіряний салон -Електропривід сидінь з пам?яттю -Фаркоп Авто в наявності, в Києві Запрошуємо на огляд та тест-драйв
ДОСТУПНО В ЛІЗИНГ ТА КРЕДИТ (самі найкращі умови на ринку) В продажі Офіційний SsangYong Korando 2014 року випуску. Автомобіль продається від власника На останньому регламентному ТО було зроблено заміну масла в ДВС. Переоформлення будь-якого типу. Можлива додаткова перевірка на СТО. Запрошуємо Вас на огляд і тест-драйв Комплектація: • Лінзована оптика • Протитуманні фари • Датчики світла та дощу • Тканиний салон • Регулювання сидіння водія по висоті • Кондиціонер • Мультимедійне кермо • Круїз-контроль • Ел.регулювання дзеркал • Підігрів дзеркал • Парктроніки • 2 ключа Зателефонуйте нам, або напишіть у чаті AutoRia, Viber або Telegram і ми розповімо про авто детальніше. Ми пропонуємо: • Кредит • Лізинг • Trade-in • Автовикуп • Розрахунок криптовалютою • Безготівковий розрахунок • Пригон (Європа, США) • Підбір авто • Допомога в продажі • Доставка по Україні • Допомога в переоформленні • Підготовка до продажу Можливий обмін на Ваше авто, просто напишіть нам в чат. Працюємо без перерв та вихідних. Автосалон AвтоFocus (м.Київ ,вул.Михайла Гришка а)
Був у легкому ДТП заміна правого переднього крила та передньої двері Стан задовільний У власності в одній родині з моменту придбання у автосалоні о 2008 році По ТО зроблена заміна форсунок, та обслуговування ходової Зимня резина
Продаю надійний, міцний танк. Нова гума. Нові маточини.
Автомобіль від першого власника, реальний пробіг, в оригінальній фарбі, використовувався бережно, ДТП не було, нещодавно проведено ТО, замінені масла та фільтри, технічно справний, вкладень не потребує, свіжа страховка (строк дії до грудня 2026), на зимовій гумі (в подарунок літня гума)
Авто в заводском окрасе ( без жодного пшдкраса) REXTON-II – повнорозмірний позашляховик, побудований на базі Mercedes-Benz ML-2.7 Офіційний купив в автосалони "Аїс" м.Київ.в 2012 р.Рестайлінговий Rexton-II ХVT в максимальній комплектації Lux з новим 2.7 л турбо-дизелем (186 л.с.) потужним і водночас економічним, працює в парі з 5-ступінчастим автоматом Tip -Tronic. Має постійний повний привід із незалежною підвіскою на всі 4 колеса, що дозволяє безпечно та комфортно рухатися по шосе з увімкненим круїз-контролем на великих швидкостях, на відміну від версії із заднім мостом. Rexton - це справжній джип з потужною рамою ланжеронного типу, хорошим кліренсом - 25см, до речі коефіцієнт лобового опору всього 0.39, + зимовий режим + система "гірське гальмо". З такими характеристиками автомобіль добре маневрує на міських вулицях та чудово долає будь-яке бездоріжжя. Пройшов повне Т/О, вкладень не вимагає взагалі замінив: масло в двигуні, акпп,редукторі,антефриз,по ходовій все нове робота+зап.части вартисть:2000$ Днище професійно зробив антикор-обробку З цієї причини ціна повністю відповідає стану ,Ви купуєте обслужений автомобіль, є всі накладні та сервісна книга. У просторому салоні панує атмосфера комфорту, дуже зручні сидіння оздоблені натуральною шкірою з 5-режимним підігрівом + пам'яттю, якісні оздоблювальні матеріали та продумана до дрібниць ергономіка створює відчуття затишку, навіть дзеркало заднього виду з авто-затемненням.При вмикани зад.швидкости праве дзеркало опускаеться. Додаткові опції мультимедійна навігаційна система R-камера, пейджерна сигналізація, захист двигуна, АКП, роздатки - метал, кенгурушник, вітровики, полиця-шторка, сітка 2-комплекту шин (зима-літо) легкосплавні диски R-16. Rexton має величезне багажне відділення, яке може трансформуватися з 650 л до 1680л. На обмин вартисть авто 12500$ Хто хоче придбати надійний, цілий, обслужений у відмінному стані позашляховик -Дзвоніть.
Продам своє авто в нормальному,робочуму ,задовільному стані. Новий радіатор, нова ступиця. Повне ТО рейки. Замінено масло. Кожен день користуюсь авто. Сів і поїхав. Торг біля капоту.
Автомобіль продається від першого власника.
SsangYong Korando 2012 Продам власний автомобіль у хорошому технічному стані. Комплектація: • 2.0 дизель • автоматична коробка передач • повний привід AWD (з підключенням задньої осі) • пробіг 95 000 км Автомобіль доглянутий та регулярно обслуговувався. Авто має історію ДТП у минулому – були пошкоджені заднє колесо і низ позаду авто. Ремонт виконано якісно, після цього автомобіль експлуатувався без будь-яких проблем. На даний момент є косметичне пошкодження капота (видно на фото), на технічний стан не впливає. Взимку впала гілка на капот. Чесний автомобіль з рідним невеликим пробігом для свого року. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Можливий аргументований торг біля автомобіля. Зимова гума в комплекті Без посередників!
Продаю власний автомобіль у гарному стані. Машина купувалася в офіційному салоні, один власник. Автомобіль обслуговувався на СТО «АІС». Бензиновий двигун у парі з італійським ГБО Landirenzo (вписане в техпаспорт). Топова комплектація, 2DIN екран, клімат-контроль та всі опції для комфорту. Без ДТП. Автомобіль зберігався в паркінгу. Літня гума - Michelin, зимова - Bridgestone. Повнорозмірне запасне колесо.
Один власник, перша реєстрація, гаражне зберігання, встановлена сигналізація з турбо-таймером. По кузову косметичні нюанси, іржі нема.
