- 279 тис. км
- Южне (Південне)
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Свіжопригнана Октавка А5 , 2008 рік з простим і надійним двигуном 1.6 бензин MPI. Стан реально хороший. Пригнана з Німеччини! комплектація: датчик світла круїзконтроль кліматконтроль парктроніки електропривід дзеркал та підігрів дзеркал та інше. Зауважень по авто немає, салон не затертий та не зачуханий, потолок як новий. Жодної помилки немає. Хто шукає просте і недороге в обслуговувані водночас комфортне авто, запрошую до перегляду та тестдрайву! м. Вінниця, також є послуга доставки авто під дім!
Сергій
Офіційне українське авто, я другий власник. В мене авто з січня 2025р. Одразу після покупки повністю обслужена по технічній частині (пробіг був 210к): замінений ланцюг і переущільнений двигун; замінено все що потребувало заміни по ходовій частині - сайлентблоки важелів\втулки і стійки стабілізатору\задні пружини\сайлентблоки балки\задні амортизатори\гальма в коло і тд - із старого тільки передні стійки залишились (по ним і наразі питань немає)\піввісь права; Також замінений антифріз, масло в коробці, гальмівна рідина. По електриці і кузову нічого не робилось, бо не було потреби. Довстановлені міні-лінзи в штатні місця замість галогенових ламп із збереженням штатної проводки - світять чудово, не сліплять зустрічну (є шторка і її чудово видно). До авто є 2 комплекти гуми . Також до авто 2 ключі. Попереднім власником переварено пороги, та перефарбовано заднє праве крило і кришку багажника. Всі інші елементи в рідній фарбі. Дуже вмісткий автомобіль із заднім рядом-трасформером і за рахунок високого даху обєм салону просто космічний. За рік експлуатації машина проїхала 12к км без жодних питань. Торг символічний, продаж неспішний - від авто не позбавляюсь. Адекватні перевірки вітаються - в технічці впевнений на 100%. МАЙДАНЧИКИ І АВТОБІЗНЕСМЕНІВ ПРОШУ НЕ ПІКЛУВАТИ, обмін не цікавить.
Продам власне авто у гарному стані. Усі питання по телефону.
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини.В хорошому стані.Кузов весь в оригіналі.Без ржавчини та царапин.Двигун працює добре.Масла не бере.Коробка працює без нарікань.Салон в дуже гарному стані.Ходова без стуків.Пвто на хорошій комплектації.Є клімат-контроль,електро дзеркала,електро вікна,на задніх парктроніках.Не потребує жодних вкладень.Торг.
Авто не фарбоване , жодна деталь , пробіг рідний Стан сів поїхав Двигун працює рівно , по коробці питань немає , працює як на газу так і на бензині Всі інші питання по телефону Торг мінімальний на переоформлення , не більше
Авто з Німеччини. Відмінний технічний і візуальний стан . Багата комплектація. Сертифікат присутній . Договір оформляється на місці . Можлива доставка по Україні.
Продам хороший та надійний автомобіль, двигун в прекрасному стані їздить на 5w40, масла не бере, сухий без соплів. Авто вкладень не потребує, Кондеціонер працює, пічка гріє. Переоформлення
дуже экономічне авто.6л обслужене та доглянуте.без нарікань на двигун та кппп по ходовкі м'яка не гримить вмісимий сімейний автомобіль Нова гума,(зима) невеликий торг
Доброго часу доби! Пропоную до вашої уваги надійне та економне авто. На даний момент авто не потребує жодних вкладеннь!!! По ходовій, двигуну без нарікань, електрика норм все працює без помилок. По авто є один косметичний підкрас по задній ляді без шпаклівки!!! ПРОДАЖ НЕ ТЕРМІНОВИЙ!!! Торг символічний на каву!!! АВТОПЛОЩАДКИ ТА АВТОБІЗНЕСМЕНИ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ, НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ЧАС!!!
Авто офіційно зроблене в Україні, 2-й власник, оригінальний пробіл. Авто на ходу та не потребує жодних вкладень. Повне ТО буде пройдене (є квитанції) Витрати палива 6-7 л/100 км Телефонуйте мамі Уляна
Продаю власне авто, на якому їжджу вже більше 6 років, бо купив новий автомобіль. Машина на ходу, доглянута та повністю обслужена - всі роботи проводились на перевірених СТО, маю сервісну книжку, технічну документацію та чеки з історією обслуговування за всі ці роки! Автомобіль з коробкою-автомат, дуже плавний і тихий гідротрансформатор, комфортний у місті та на трасі. Встановлена магнітола з Bluetooth, задні парктроніки - зручно паркуватись навіть у тісних місцях. Приємні розміри: не велика і не мала - ідеальна для щоденних поїздок. Доставлена додаткова система, позаштатна, охолодження коробки передач, цей гідроавтомат в принципі один з найбільш надійних, з нею якісно охолоджується, що продовжує його довголіття. Три власники за весь час, кожен володів авто по 5-6 років. Машина в дійсно хорошому стані, варта вашого часу. Сів - поїхав. Бонуси для реального покупця: - торг біля капоту, пару сотень доларів точно скину - у подарунок зимова гума, їй лише 2 роки - шини зберігаються на шиномонтажі, в гарних умовах - повнорозмірна запаска, донкрат Дзвоніть, питайте - покажу, розкажу, домовимось!
На $700 дешевша від першої ціни Octavia A5 рестайлінг на максимальній комплектації Laurin & Klement. Є CarPlay. Двигун 1.8 працює чудово Турбіна працює чудово Ходова збита Автомат не пинає не затягує працює ідеально По кузову присутні не критичні моменти Більш детально по номеру телефону Можливий продаж у Кредит та Лізинг Присутня доставка під Ваш дім
