- 140 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
1.8газ бензин всі деталі по телефону
Ціна формувалась враховуючи стан авто, нюансів по кузову, ЛКП і.т.д Авто знімається з обліку та переоформляється. м.Тернопіль. Технічно авто доглянуте, ходова, масла та рідини замінювались по регламенту, свіжа АКБ, все справве, резина - зима. Автомобіль відновлений. Експлуатувався в родині чотири (4)роки, в місті Київ, щодня возив сім‘ю з двох дорослих і дитину 3-х років. Сидіння шкіряні з памятью та підігрівом. Bluetooth автомагнитола та хороша аудіосистема. Бардачок та підлокітник з охолодженням. Ключі - комплект! Що потрібно робити: - термостат, - пороги.
Авто в хорошому робочому стані. Куплене в Україні у 2009 році, другий власник. Мотор AKL 1.6 - надійний та економний, зовсім "не підбирає" масло (від заміни до заміни). Центральний замок. Сигналізація. Підігрів бокових дзеркал та електрорегулювання. Бортовий комп'ютер. Довідник закривання вікон при закриванні центральним замком. Передній підлокітник. Даються два комплекти дисків з шинами (зима - сталеві, літо - легкосплавні).
Продам шкоду. Авто в дуже гарному, до цього повністю поміняли підвіску на нову Машина в сім'ї більше 14 років, до цього була у татового знайомого, по суті, два власники. Машина повністю обслужена, нічого робити не треба, крім косметики. Двигун 1.9 турбо легендарний, живучий та надійний. Пробіг рідний 277 тисяч, що для цього року теж рідкість. Коробка також обслужена та поставлена нова сцепа. По зовнішній треба нову фару, або ж просто сткело замінити, що буде дешевше, ніж повністю міняти фару У подарунок буде йти комплект літньої гуми Пишіть у приватні повідомлення, тому що доступ до номеру був втрачений Приїжджайте та дивіться у Харкові
Свіжопригнане авто з Німеччини.Розмитнене.Є сертифікат.Авто в чудовому стані,збережене.Один з найкращих бензинових двигунів.Двигун працює добре,не димить,масла не бере.Кузов весь в оригіналі,цілий,без ржавчини.Салон досить добре збережений.Ходова без стуків.Електропакет.Робочий двохзонний клімат-контроль.Бортовий комп?ютер.Круїзконтроль.Протитуманні фари.Авто не потребує жодних вкладень.Можливий торг.
Продам власне авто в доглянутому стані.Повністю обслужене авто.По технічній частині все працює:двигун працює рівно як на бензині так і на газу,коробка перемикається чітко та без нарікань,машина обслуговувалась вчасно та було зроблено велике ТО на пробігу 315 тисяч(помпа,ГРМ,ролики,масла разом з фільтрами та інше),пічка гріє,кондиціонер холодить, 4 склопідйомника,центральний замок,противоугонна система,світло лед,противотуманні фари.По електриці немає питань. Комфортна підвіска для наших доріг та відносно дешеве обслуговування.Салон чистий та охайний.Кузов у рідній фарбі,не гниле,не бите ,але має сліди експлуатації.Два ключі. Є зимова резина на дисках.
Продається Skoda Fabia, 2006 р. Стан чудовий — акуратна та доглянута машина. Авто економне, зручне для щоденних поїздок містом чи за місто. Користувалася жінка, вчасно проходило обслуговування. За детальною інформацією звертайтесь за номером: 0 ************70
Авто в гарному стані,не битий,не крашений,другий власник
Продам Skoda Octavia a5 1.6mpi механіка 2006 року. Загнана з Німеччини 05.06.2026. Двигун 1.6mpi найпростіший і надійніший (за бажанням можна поставити газ) рідний підтверджений пробіг 251тис.км працює чітко,масло не бере. Кузов не битий, не гнилий, є 3 підкраси 2 арки ліві, і кришка багажника. Решта все рідне. Ходова вся зроблена, їде тихо, збито. По електриці помилок немає В авто хороша комплектація, клімат, підігріви, 4 підйомники, парктронік, мультильуль,круиз.повний бортовий. Є Сервісна Книга заповнена з 2006 до 2025 року з печатками Мюнхен Skoda Service. 2 ключі. Готовий на будь-яке СТО. Усі документи готові до першої постановки на облік, сертифікат є. Поліс є. Торг мінімальний. За домовленістю можу пригнати в Дніпро, Кривий Ріг. Якщо не в мережі телефонувати на Viber.
Продам надійне авто не разу не підводило заводить в любий мороз їде дуже добре масло не бере відповім на питання по тел. Цікавить обмін на 4?4 із моєю доплатою.
Авто пригнане з Німеччини влітку 2021р, перший власник в Україні. Чеська збірка, всі вікна оригінал, нічого не мінялось. Стоять проставки (зад/ перед), піднята на 3 см. замінено ремінь ГРМ, помпа, масло , фільтра. замінено передні стойки (SACHS). Автомобіль в доброму стані, жодних вкладень не потребує. Корозії немає.
Дуже піклуюся про машину. Завжди вчасне обслуговування. Є ледь помітні царапини, які виникли під час експлуатування. Пробіг 100% рідний. Машина виїжджала 3 рази в тиждень . Паливо на кращих заправках. Тільки гаражне зберігання. Для потреби ,дам контакти своїх людей , які обслуговували. Чекаю на дзвінка!
Випуск - жовтень 2006 року. Пригнана з Німеччини у листопаді 2020 року для батьків-пенсіонерів. Пробіг не змотаний з ідеологічних причин. На 196 тис заміна ГРМ, промивка ДВЗ, заміна всіх рідин (UPD: додаткова заміна гальмівної рідини 12.10.22); мастила в КПП. Двигун мастила не їсть, працює ідеально. UPD: Остання заміна мастила 12.10.22. Авто технічно в відмінному стані. Хоча їздили не дуже багато, машиною задоволені, не підвела в найскрутніші часи складної євакуації з зони боїв. Якби не еміграція батьків, не продавали би. Відремонтовано стартер. UPD: Заміна фільтра повітряного, паливного. Ходова: UPD: 12.10.22 заміна задніх амортизаторів, лівої пружини. Замінені внутрішні, зовнішні пильовики шрусу; стійка стабілізатора передня права, лівий наконечник, пильовик та відбійник амортизатора; колодки задні. Є куплені нові колодки на майбутнє. Кузов: див. фото. Не гнилий, не іржавий. Деталі – по телефону. Хотіли підфарбувати та відполірувати все самостійно, як належить, але встигли зробити лише часткові чернові підфарбування без полірування. Єлектрорегулювання фар, кліматконтроль, бортовий комп, підігрів заднього скла, рейлінги. Зимова гума. Фаркоп. Ручні склопідйомники. Продаж з переоформленням у МРЕО.
Машина в доброму стані,використовувалась для поїздок на дачу.Вкладень не потребує,косметика за бажанням.Новий акумулятор,два комплекти ключів.Деталі за телефоном
Продається власний автомобіль. технічно обслужений, газова менше місяця повністю обслужена. масло та фільтра все замінене (мінялось вчасно) є ще зимова резина. нові тормозні колодки. треба замінити тільки лямбу. Машина кожен день на ходу працює добре, як на газі так і на бензині. торг біля машини. страховка з березня.
Продам надійний, комфортний та надзвичайно практичний автомобіль. Машина у збереженому стані, повністю обслужена та готова до щоденної експлуатації. Двигун об'ємом 2.0 літра забезпечує чудову динаміку як у місті, так і на трасі, працює рівно та тихо.Салон чистий, не прокурений, з величезним багажником, який ідеально підходить для сім'ї або подорожей. Підвіска м'яка, відмінно відпрацьовує нерівності дорожнього покриття, сторонніх звуків немає. Ходова частина, коробка передач та електроніка працюють без жодних нарікань. (Вайбер)
ЧИТАЙТЕ УВАЖНО!!! Продам Superb2006 1.9 в нормальному стані,зимові гумі.Авто не нове звичайно присутні сліди експлуатації • До продажу не готувався • Деталі за телефоном, по ходовій все норм мінялось деякі деталі Розглядається обмін на щось дорожче на АВТОМАТІ з моєю доплатою до 1000$ Дурних питань по продаже заберу за 3500 , не турбувати , ПРОДАЖ НЕ ТЕРМНОВИЙ
Терміново. Авто в дуже гарному стані на свої роки, замінено масла, фільтра, грм, демфер, відреставровані форсунки, обслужена по ходовій. По мотору та коробці питань немає. Машина в гарній комплектації, є все для комфортної їзди, авто світло, авто дощ, круїз контроль, лінзована оптика, підігрів зеркал, двох зонний клімат (з заправленим та працюючим кондиціонером) По кузову без нюансів, в ДТП не була. Два ключа. Єкологія на місці. Детальніше по телефону.
