- 130 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
стан нової,люба перевірка.введена в експлуатацію 2012 році.деталі по телефону.
стан нової,люба перевірка.введена в експлуатацію 2012 році.деталі по телефону.
Skoda Superb 2011 рік , 1.8 бензин, механіка. Датчики світла, датчики дождя, підігрів сидінь, 2-х зонний клімат контроль, круїз контроль, підігрів дзеркал. Машина обслуженна, вкладень не потребує, масло замінювалось вчасно.Ходова, мотор в ідеалі. М?яке та комфортне авто !
Шустрая и экономичная машинка бизнес класса, очень вместительный и просторный как семейный автомобиль.Обслуживается вовремя(сервисная книга). Ноябрь 2011год.віпуска, Март 2012 на дороге. Пробег родной, без ДТП и подкрасов .Возможно обмен на кроссовер или внедорожник от 2016г.в.
Продам гарного суперба! Авто в хорошому стані, є все що потрібно для повсякденного використання! Дуже збережений стан! По технічній частині всі ідеально! Дуже комфортне авто у їзді! Кому цікава пропозиція, телефонуйте домовитись.
шкода суперб 2 2.0тді автомат дсг 250 без підкрасів оригінальний пробіг перший власник в Україні дзвоніть все розповім по телефону торг
Авто в гарному стані,більше по телефону,+комплект хорошої зимньої ризини
Автомобіль у гарному стані. Всіма любимий 2.0 дизель на 6ти ступінчастому автоматі. Повністю обслуговуване від і до.. Розширений монітор, 2-ох зонний клімат, легкосплавні диски, навігація, Aux, Bluetooth, електрорегулювання сидінь та дзеркал та багато інших опцій для комфортної їзди. Додаткові питання по телефону, дзвоніть!
Skoda Superb 2011, 2.0 дизель, автомат (DSG мокра 6-ти ступка) Машиною довольний повністю, мороки з нею взагалі не було Пробіг 230 тис. рідний, брав 167 тис. Я перший власник в Україні, машину приганяли для себе По машині все норм, їде дуже приємно, комфортна і економна, шо для міста шо для дальніх поїздок то взагалі люкс Комплектація топова, є все шо треба для комфорту Максимальні адаптивні біксенонові фари (+встановлені якісні лед-лампи) Всі підігріви, парктроніки 360, блютуз музика та дзвінки Встановлена контурна амбієнт підсвітка Повний електропакет, пам’ять сидіння Датчики світла, дощу, круїз-контроль Двохзонний клімат-контроль Мотор працює рівно, коробка переключає плавно без ривків Екологія на місці Машина обслуговувалась вчасно, салон в класному стані Два хороших комплекти літньої та зимової гуми Реальному покупцю торг біля машини Можна проїхати подивитись, перевірити на СТО без проблем Пишіть, дзвоніть, буду радий відповісти на питання!
Продам Škodu Superb у гарному стані, 2011р. Green Line, 1.6 tdi, підвіска в нормі, мотор масло не їсть, спереду гвинтові стійки, кондёр працює, паливна і форсунки нові, амортизатори нещодавно також поміняв, другий власник, до цього їздила в Бельгії, витрата реальна по трасі при швидкості 120 км 4,5 л, по місту 7, розгляну пропозицію обміну на Tesla.
продам власне авто по машині все чудово топова комплектація замінено грм амортизатори в круг пружини нова зимня резина .. зроблене топове світло фари поліровані і заклеєні пльонкою.. самий надійний і економний двигун
Шкода Суперб 2011р 1.6 дизель 324 тис км. Все працює справно. Екологія на місці і проблем не робить. На 317 тис замінено зчеплення. Кондиціонер заправлений. Акумулятор новий бош. ТО проведено на 323600 (фільтра, олива)
Власне авто,грм замінено,охайний салон,більш детально зател.
АКПП обслужено Помпу, теплообмінник, грм замінено Авто в основному їздить по трасі Масло не бере Комплектація хороша шкіра + алькантара, підігріви усіх сидінь, пам?ять сидінь, датчики світла, дощу, адаптивний ксенон і багато інших практичних опцій
Автомобіль 2011 року шкіра алькантара коробка автомат дсг дизель 2.0 л.авто в відмінному стані працює бездоганно простора великий багажник є фаркоп. Нові титанові диски нова зимова резина..
Я є власником з 2020р. Надійний та економний. Нова літьня резина Зимова на дисках.
Авто в хорошому стані, поміняна вся охлаждающа система, масло мінялося вчасно, цеп не мінявся Треба поміняти салінтблоки, старет і все, машинка готова По кузову, є царапина на капоті, ржавчин немає, бампер задній під ручкою багажника тріщини на самій краскі По мотору зауважень немає Коробка перемикає ідеально, без стуків без зайвих шумів і толчків Вона в мене 3 роки, мінялись форсунки, свечі зажиганія, катушки короче дивились за машиною
