- 164 тис. км
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто без підкрасів,пробіг рідний.Сімейне хозяйське авто
Авто без підкрасів,пробіг рідний.Сімейне хозяйське авто
продаю Skoda superb 1 2004р/в в гарному стані на свої роки ходова зроблена авто на ходу сів та поїхав Всі питання по телефону звоніть
Авто технічно в дуже гарному стані. Мотор після повної капіталки 30000 км. Передня підвіска із заміною всіх важелів 3000 км. Встановлені нові паливний насос, насос ГУР, рульова рейка. Заміна антифриза, мастил, фільтрів за регламентом. Клімат контроль, стеклопідйомники автоматичні, магнітола з блютуз (ауксом). Авто від господаря. Деталі за телефоном. Торг
Комплект зимової резини мішелін, без ключовий доступ, електро багажник, електро складання дзеркал, адаптивні матричні фари, два ключі.
Продам своє авто. Максимальна комплектація, лише крім люку-панорами. Обслуговувався у офіційного дилера.
Технічно без вкладень!! Має косметичні підфарбовування!! !!
Автомобіль з автосалону, перший власник. Технічно у доброму стані, обслуговувався виключно на фірмових СТО (сервісна книжка), готовий до перевірок. Більш детально по телефону або при зустрічі.
Продаю свою машину не перекуп. Я другий власник. Авто доглянуте, було багато чого зроблено. Двигун BDG 2,5 TDI, у двигуні 20 тис/км тому були прибрані проблеми з розподільними валами, гідрокомпенсаторами та рокерами, була заміна ГРМ та роликів. Були замінені розподільні вали на Італійські ( сталеві ), зі сталевими кулачками, які не напресовані, а литі-сталеві, були замінені всі свічки розжарення. Так само замінені в коло рокера та гідрокомпенсатори, замінені клапани, 2 головки відреставровано, нові прокладки. Замінено патрубки з форсунок на нові, так само вся магістраль патрубків вакууму. Також стоїть новий гур, новий радіатор гуру, новий компресор кондиціонера, заправлений, дме дуже бадьоро (холодно в спеку). Передні важелі були замінені в коло 20 тис/км тому, кермові наконечники так само, нові тарілки для стійок (залізні), у старих була проблема з різьбленням, тому що - алюмінієві, зараз цієї проблеми - НІ! Рік тому було здійснено чищення впускних та випускних колекторів від сажі, ЄДР перекритий, стоїть заглушка, машина зараз почувається бадьоро, турбіна дме дуже добре. Олія та фільтри змінюються кожні 8 тис км, не більше, від заміни до заміни не доливаю взагалі. Зараз стоять літні диски 225/45 R17 sport+ (немає нюансів взагалі, замовляв із Чехії, нові), гуми вистачить на 2-3 сезони, на зиму є диски R16, на сезон ще вистачить, залежно від їзди. Коштує гарний саб, грає дуже добре, магнітола стоїть цивільна, стояв андроїд, кум дізнався, що продаю, купив. Салон бежевий, зараз накинуті чохли, салон не замазаний, доглянутий, один раз їздила на хімчистку. Дно на початку травня було повністю оброблене антикором і антигравієм (повна зачистка і обробка), низ порогів було оброблено (зачищено від заводського герметика на новий, оброблено бітумом і зверху антигравієм) так само на додачу були замінені всі заводські заглушки на дні кузова на нові. Продаю машину віддаючи від серця шматочок себе, торг буде невеликий і справедливий у капота. Перекупи - гуляємо осторонь.
Продаю свій автомобіль!!! Технічно все працює Проблем з авто не виникало зовсім Авто за тоновано по кругу дуже комфортно та в ночі видно добре! Салон в ідеальному стані! Коробка 6 ст! Все мінялось вчасно та на перед! Є питання по кузову (царапіни сколи є декілька рижиків) Дзвоніть більш конкретно розповім по телефону
Машинка в гарному стані єсть нюанси по порогу на фото видно коробка - мотор в гарному стані. Всі питання по тлф.
Перший власник в Україні, доглянуте авто .
Авто в гарному стані, двигун працює дуже гарно, шкидко набирае шкидкість, гарно їде, підвіска мягка, фари лінзи за (500$),гарно грає музика, акустика Sound System, добре тонована в круг, можливий торг біля машини дзвоніть
Авто в стані нового,що технічно,що візуально. Була придбана в 2025 році в Німеччини після незначного дтп. -Black пакет -лед приборна панель -лед світло -пам’ять сидіння водія -двохзональний клімат контроль -круїз контроль і тд. Дуже еконномне авто 4.5-7л-100км. Гарною динаміка 8.5с-100км/г Стан ідеальний. Пробіг рідний 1000 відсотків. Можливий обмін з Вашою доплатою не менше ніж 15.000. Можливий торг тільки біля авто. По телефону торгу немає. Не завжди можу говорити,якщо не взяв телефон,будь ласка напишіть у вайбер/ватсапп. Хлам не пропонуйте) На обмін ціна 30.000.
В хорошому стані. Гаражне зберігання. Не потребує вкладень.
Стан ідеальний!! Сів і поїхав! •Тільки зроблено велике ТО •Сімейний автомобіль •Оригінальний пробіг •Жодної фарбованої деталі •Обмін За подробицями дзвоніть!
Автомобіль у гарному стані. Всіма любимий 2.0 дизель на 6ти ступінчастому автоматі. Повністю обслуговуване від і до.. Розширений монітор, 2-ох зонний клімат, легкосплавні диски, навігація, Aux, Bluetooth, електрорегулювання сидінь та дзеркал та багато інших опцій для комфортної їзди. Додаткові питання по телефону, дзвоніть!
