- 265 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
Дуже комфортне і економічне авто. Купляв для себе, продаю в зв'язку з виїздом за кордон. Перед продажем віддавав на перевірку експерту, перевіряв кузов і двигун, якщо кому треба звіт можу скинути. Після купівлі фарбувалась ліва дверка і крило(без дтп - поцарапали на парковці.) Решта все в гарному стані кузов цілий, салон відмінний, двигун працює рівно без нарікань і без димності, олива від заміни до заміни без доливів. Взагалі така пара 2.0 дизель+МКПП спокійно виходжує по 600-800тис км а може й більше. Скло все оригінальне. Я за кордоном, писати чи дзвонити для уточнення деталей прошу на месседжери вайбер, телеграм. машину покаже дружина , або дочка.
Авто на ходу. в норм комплектаціі. потребує мінімальних вкладень по підкрасу кузова
Автомобіль в хорошому стані,ніяких вкладень не потребує, максимальна комплектація крім підігріву задніх сидінь, вся електроніка працює, 20тис назад поміняв ГРМ, масло міняється до 10тис зі всіма фільтрами, саджевий фільтр на місці , 100% оригінальний пробіг готовий до перевірок.Продається в зв'язку з покупкою електромобіля інакше би не продавав
Продаю свою Skoda Superb, офiцiйна. Машина у відмінному стані, доглянута та повністю обслужена — сів і поїхав. У комплекті два комплекти гуми (зима + літо). Багата комплектацiя, салон нового авто! - куплена з автосалону, - один власник, - не бита - жодного фарбування - кузов у бронеплівці - гаражне зберігання - сімейний автомобіль По техніці все робилось вчасно. Нещодавно замінено: • свічки • помпу • ременi • теплообмінник • Двигун і коробка працюють тихо та плавно, без ривків , помилок. Готовий до будь-яких перевірок. ПЛОЩАДКИ НЕ БЕСПОКОИТЬ!
по автомобілю нічого не потрібно робити. Недавно замінили ГРМ і маховик. З недоліків дефекти по кузову .
Щось писати я рахую, що це буде зайве, все видно на фото
авто в гарному стані вкладень не потребує
Комплект зимової резини на литих дисках в подарунок.
Автомобіль ламінований, без аварій, підкраски, є маленькі цяточки на кузові. Обслуговування в авторизованому сервісному центрі. Заміна цепу, натажників на двигуні згідно регламенту.
Продам власний автомобіль. Комфортне, вмістке авто на кожен день. ТО тільки пройдено. По двигуну, МКПП, питань нема. Клімат працює чудово. З недоліків, невелика тріщина на лобовому по лівій стороні, яка оброблена та не заважає огляду. Страховка дійсна. За попередньою домоленістю можливий перегляд в Києві.
Модельний 2015рік.Авто у відмінному стані,вікна всі рідні.Масла фільтра помпа ремень ролики все замінено.Двигун та коробка працюють ідеально, екологія на місці,масло в коробці теж замінено
Терміново Продам у звязку із виєздом за кордон своє чудове сімейне авто,по авто все чудово працює,по ходовій питань немає,масло фільтра мінялись близько 1000км назад,резина норм, Чудове авто для себе та сімї сів і пойхав. Всі питання по телефону. По авто одним словом. Сів і пойхав. Ви залишитесь задоволені повірте.
Продається любиме сімейне авто Шкода Суперб 2011 року. Офіціал, купувалась у Києві і завжди обслуговувалася на автоцентрі Шкода (прБерестейський, 67) У мене з початку 2024 року Мотор робився на 223тисячах. Повністю капіталив, нова помпа, новий ціпок. Салон робився з максимальної комплектації, щоб гарна була - мультимедія з КарПлей, колонки поміняні, сидіння шкіряні з пам?яттю, доводчиками, підтримками та електроприводами, світло чудове та правильно запрограмоване. Все оригінал! Вложено більше 4000$ Щеплення літом замінив Обслуговув вчасно та як потрібно! Продаю, бо ситуація змущує.. Авто у критому паркінгу, торг + Якщо не на зв?язку, то брат Номер брата:
Хороша машина всі питання по телефону .
Автомобіль знаходиться на українській реєстрації.
Продам всі питаня по телефону. Переоформлення. грм ролікі ремні все поміняне тисячу км назад ходовка в нормі есьть нюанси по лако форбі ну не кретично кузов не гнелий
