- 440 тис. км
- Нові Санжари
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Продам хороший автомобіль. 3 документами порядок. Хороша гума. По мотору і коробкі питань нема. Також встановлена хороша музика. Присутній торг.
Продам хороший автомобіль. 3 документами порядок. Хороша гума. По мотору і коробкі питань нема. Також встановлена хороша музика. Присутній торг.
Продаю гарне та шустре авто, пригнане з Норвегії, на надійному двигуні першого покоління BZB, який не має проблем другого, з рідним пробігом, підтвердженим сервісними чеками та заповненою сервісною книжкою до 2023 року в Європі; нещодавно зроблена підвіска та проведений повний огляд, масло й фільтри змінювалися кожні 8 тис. км, по механіці машина в ідеальному стані, по кузову — як для свого віку має природні сліди експлуатації, але загалом авто доглянуте, надійне та повністю готове до поїздок. Бі-Ксенонові адаптивні фари та датчики світа та дождя також було обшите кермо шкірою. Перекупів прошу не турбувати з продажем не спішу. За деталями і по авто краще писати в телеграм чи в вайбер за номером ,або якщо не взяв то перетелефонувати. Торг
Авто в хорошому стані Демфер , ГРМ замінені Є нюанси по кузову Детальніше по телефону
Продам автомобіль з реальним рідним пробігом ! 2 комплекти нової гуми . 2 ключа . Full led оптика перед та зад . Радар дистронік . Адаптивний круїз контроль . Без ключовий та запуск з кнопки . Салон шкіра з алькантарою . Електро сидіння водія з пам?яттю . Датчики світла та дощу . 3х зоний клімат . Підігріви сидінь та керма . Камера заднього виду з авто парковкою . Передні та задні парктроники . Навігація . Контурні підсвітки салона . Карплей та інше . Можлива оплата в usdt .
Продаю власний Škoda Superb 2016 року, 1.6 TDI, автоматична коробка DSG. Я не перекуп. Автомобіль мій особистий. Протягом трьох років проживав в Іспанії, звідки й пригнав його для себе. Авто експлуатувалося переважно по європейських автобанах та трасах. Автомобіль у дуже хорошому технічному та візуальному стані. Вкладень не потребує взагалі. Комплектація дуже гарна: • Apple CarPlay• Навігація• Bi-Xenon оптика• Адаптивне світло (AFS) — фари автоматично підлаштовують напрямок освітлення залежно від дорожньої ситуації та поворотів• LED денні ходові вогні• Передні та задні парктроніки• Front Assist — система контролю дистанції та попередження про можливе зіткнення з автомобілем попереду• Двозонний клімат-контроль для передніх та задніх пасажирів• Електрорегулювання сидіння водія• Пам'ять положення сидіння водія• Круїз-контроль• Датчики світла та дощу• Мультируль• Електроскладання дзеркал з кнопки• Автоматичне складання дзеркал при закритті автомобіля• Система Start/Stop для економії пального• Повний електропакет Автомобіль дуже економний: • Траса — близько 5 л/100 км• Місто — близько 6 л/100 км Основна експлуатація була саме по трасах та автобанах, що є найкращим режимом роботи для дизельного двигуна. Хто розуміється на дизельних авто, той знає, що такий пробіг значно кращий за міську експлуатацію. По автомобілю все обслуговувалося вчасно та без економії на запчастинах. Нещодавно виконано:• Заміна масла та всіх фільтрів• Заміна задніх амортизаторів• Заміна гальмівних дисків та колодок та затонував по приїзду в Україну Мотор працює ідеально, коробка DSG перемикає плавно, ходова частина без сторонніх звуків. Автомобіль комфортний, доглянутий, економний та повністю готовий до експлуатації. Також можу розглянути авто на обмін
Пропоную до уваги доглянутий надійний сімейний седан. На автомобілі стоїть нова гума. У разі необхідності можлива доставка у Ваше місто, за питаннями телефонуйте домовимось .
Суперб 2012,механіка 6 ти Ступка,по кузову є нюанси,потребує підкрасів.Технічно сів і поїхав,8 тис тому замінено ГБЦ(нова),Грм та багато іншого.У володінні 6 років,салон шкіра + алькантара,панорама(обслужена),парктроніки перед-зад,пам'ять сидіння,підігріви перед -зад.ВЕБАСТО!!!,два рідних ключа
Автомобіль в заводському окрасі, технічно справний, заміна ланцюга відбулась на 138 тис.км, масло в двигуні замінюю кожні 7500 км, всі рідини поміняні, КВКГ поміняний на 163 тис. км, додатково встановлений круїз-контроль. КОРОБКА АВТОМАТ, не ДСГ!!! Газове обладнання Landi Renzo. Сидіння в чохлах, новий АКБ. На 170 тис. поміняна помпа, форсунки, мастило в АКПП. Автомобіль доглянутий. Після заміни оливи в АКПП та появи пробуксовки з 3 на 4, було зроблено повний ремонт АКПП вартістю 2300 доларів США. Тому, хто шукає автомобіль з АКПП, необхідно розуміти, що на пробігу 120-180 тис. км коробка 9G, яка встановлювалась на Шкоду, Фольксваген, однозначно буде потребувати капітального ремонту, багато відео про цю АКПП є в Інтернеті, раджу подивитись
Автомобіль у відмінному стані. Повністю обслужений за регламентом. Не потребує абсолютно ніяких капіталовкладень після покупки. Акуратна бережна експлуатація. Хороша комплектація. Також встановлено сигналізацію з турботаймером та автозапуском, є камера заднього виду. Перед авто, і фари затягнуті бронеплівкою. Можливий торг. Всі питання по телефону.
? Skoda Superb 1.8 TSI • 2010 рік • Ідеальний стан! • Продам свою улюблену Skoda Superb — надійна, комфортна та доглянута! • Авто повністю справне, вкладень не потребує. Двигун працює тихо, коробка переключає плавно, підвіска без сторонніх звуків. Їде м’яко, динамічно, справжній бізнес-клас за доступну ціну! Машина доглянута, регулярно обслуговувалася, всі технічні рідини та фільтри замінювалися вчасно • ? Переваги: • Просторий, комфортний салон • Потужний і економічний мотор • Авто не потребує жодних вкладень — сів і поїхав! • ? Ціна: (9000$, ) • ? Місто: (Миколаїв) • ? Дзвоніть або пишіть — авто дійсно варте уваги!
продам власне авто у відмінному стані випксу 12.2014 р. Мотор, коробка працюють без зауважень, ривків, масло не доливаю. модельний 2015 р., по авто робити нічого не потрібно, повний привід, заводське вебасто, бортовий комп'ютер, навігація, повний електропакет, підігрів сидінь і дзеркал, круїзконтроль, андроїд магнітола, гарний шкіряний салон -алькантара, 2 комплекти ковриків та 2 комплекти гуми на дисках. обмін на електромобіль відповідної ціни чи на бус фольксваген Т4
продам власний автомобіль skoda superB. 3 власник.
Viber +**********
Продаю шкоду Суперб 1.8 т бензин 2008 року 344к пробігу Машина українська і в ДТП не була 50тис назад мінявся грм , 5тис назад мінялось щеплення Масло кожні 6к замінювалось 2 власник Машина обслуговувалась на офіційному сервісі Шкода ( про що свідчить книжка та записи у базі ) та на БОШ Є два комплекта гуми ( зараз на літній новій купував в цьому сезоні ) Та зимова яка відїздила 1 сезон Пишіть або дзвоніть **********
Продам авто в хорошому стані, є моменти по ЛКП повне переоформлення, хороший торг на місці.
Продам автомобіль. В нормальному стані, на зимовій ризині. Новий АКБ. Кого цікавить - всі питання по телефону. Продаж - тільки повне переоформлення. Розумний торг біля капоту
Продам автомобіль Skoda superB в чудовому стані, вкладень не потребує, зняття з реєстрації! За більш детальною інформацією телефонуйте 09******22.
якщо не дозвонилися, телефонуйте за цим номером
