- 245 тис. км
- Прилуки
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Авто в хорошому стані, 1,8 турбо, мастило не бере, проведено повне ТО, АКПП не dsg, газ 5 покоління
Авто в хорошому стані, 1,8 турбо, мастило не бере, проведено повне ТО, АКПП не dsg, газ 5 покоління
Продам власний автомобіль,багато чого зроблено,є список всіх деталей,перебрана ходова,гальмівна система також зроблена ,замінені всі рідини,замінений радіатор і патрубки,замінено ремінь грм,помпу,віскомуфту 3000 км назад,перебрано блок комфорту,ніодної помилки по авто,з нюансів,потрібно робити пороги(на це присутній торг) і звичайні сліди експлуатації(машині 20 років потрібно це враховувати),дуже комфортне авто для сім?ї,прохання писати на вайбер або тут,телефон не в мережі,автобізнесменам прохання не турбувати!
Продам власне авто. Повністю обслужене. Авто пригнане з Німеччини . Я перший власник в Україні. Дзвонити тільки на вайбер або вацап.
Продається Skoda Superb 2012 рік(сірий металік) автомат,бензин 1,8 л. передній привід.Пробіг 149 тис.км. офіційна повна електричка ABS. Airbag,круїз-контроль,датчик шин,ESP ксенон.В дуже гарному стані! 9000$ тел.**********.Можливий торг.
Дуже комфортне і економічне авто. Купляв для себе, продаю в зв'язку з виїздом за кордон. Перед продажем віддавав на перевірку експерту, перевіряв кузов і двигун, якщо кому треба звіт можу скинути. Після купівлі фарбувалась ліва дверка і крило(без дтп - поцарапали на парковці.) Решта все в гарному стані кузов цілий, салон відмінний, двигун працює рівно без нарікань і без димності, олива від заміни до заміни без доливів. Взагалі така пара 2.0 дизель+МКПП спокійно виходжує по 600-800тис км а може й більше. Скло все оригінальне. Я за кордоном, писати чи дзвонити для уточнення деталей прошу на месседжери вайбер, телеграм. машину покаже дружина , або дочка.
Авто на ходу. в норм комплектаціі. потребує мінімальних вкладень по підкрасу кузова
Автомобіль в хорошому стані,ніяких вкладень не потребує, максимальна комплектація крім підігріву задніх сидінь, вся електроніка працює, 20тис назад поміняв ГРМ, масло міняється до 10тис зі всіма фільтрами, саджевий фільтр на місці , 100% оригінальний пробіг готовий до перевірок.Продається в зв'язку з покупкою електромобіля інакше би не продавав
Продаю свою Skoda Superb, офiцiйна. Машина у відмінному стані, доглянута та повністю обслужена — сів і поїхав. У комплекті два комплекти гуми (зима + літо). Багата комплектацiя, салон нового авто! - куплена з автосалону, - один власник, - не бита - жодного фарбування - кузов у бронеплівці - гаражне зберігання - сімейний автомобіль По техніці все робилось вчасно. Нещодавно замінено: • свічки • помпу • ременi • теплообмінник • Двигун і коробка працюють тихо та плавно, без ривків , помилок. Готовий до будь-яких перевірок. ПЛОЩАДКИ НЕ БЕСПОКОИТЬ!
по автомобілю нічого не потрібно робити. Недавно замінили ГРМ і маховик. З недоліків дефекти по кузову .
Щось писати я рахую, що це буде зайве, все видно на фото
авто в гарному стані вкладень не потребує
Комплект зимової резини на литих дисках в подарунок.
Автомобіль ламінований, без аварій, підкраски, є маленькі цяточки на кузові. Обслуговування в авторизованому сервісному центрі. Заміна цепу, натажників на двигуні згідно регламенту.
Продам власний автомобіль. Комфортне, вмістке авто на кожен день. ТО тільки пройдено. По двигуну, МКПП, питань нема. Клімат працює чудово. З недоліків, невелика тріщина на лобовому по лівій стороні, яка оброблена та не заважає огляду. Страховка дійсна. За попередньою домоленістю можливий перегляд в Києві.
