- 245 тис. км
- Сарни
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Додатковий номер: 098 сімдесят девять 49 88 чотири
Додатковий номер: 098 сімдесят девять 49 88 чотири
Авто свіжо пригнане з Швейцарії, у відмінному технічному та візуальному стані, автомат працює ідеально, супер економне авто. Мито 100% ,вже на обліку, власник по тех.паспорту.
Авто в чудовому стані!!! ГРМ замінено, кондиціонер заправлено!!!!!
В авто все замінено , обслужена , маю 2 авто ця переважно стоїть , 275 тис міняв ГРМ 250 тис нові колеса зимові 255 тис ремонт коробки передач, заміна масла 260 тис поміняв подушки двигуна крім однієї 265 тис передні стойки стабілізатора 265 тис заміна свічок запалення 265 тис заміна котушки на першому циліндрі 270 тис заміна ламп ближнє світло 270 тис долив антифризу 278 тис новий акумулятор 278 тис перед стійок стабілізатора 2шт 279 тис замін сайленблоків коробки 2 шт 289 тис заміна ремня генератора 289 тис заміна ременя помпи 289 тис заміни руль тяг в зборі 2 шт 289 тис розвал 800 290 замін помпи 2500 295 тис реставрація руль рейки 10 к 295 тис заміна пальників руль рейки 295 тис заміна руль наконечники 295 розвал 800 грн 297 Заміна опорних підшипників 297тис-Наконечники рульові 2 шт 350 1 Заміна 500 298 розвал сходження 700 299 Заміна мастило VAG 5 W 40 2200 грн допуск 502-505 фільт воздух - салон 500 грн 299тис - заміна масла коробка 80w90 Vipoli 302 тис заміна 4 шт форсунки Bosh 15 т грн
1.6 дизель! Обслужена! ремні ролики, щеплення замінено.
Продаю авто шкода октавія а7, 2014-13 року в доброму стані , можливий обмін на дешевше авто з вашою доплатою деталі по телефону
Авто в ідеальному стані.Дуже економне. Продаю, оскільки через стан здоровя, водити авто не можу. Куплена в 2020, пригнана з Німеччини для себе. Перший власник в Україні. Двигун в ідеалі.Одразу це можна побачити по розходу палива. Одразу замінено ремінь ГРМ і помпа. Машина обслуговувалась кожних 8. масла та фільтрів. Є сервісна книжка і 2 вікна. Блютуз вільні руки. Є 2 комплект коліс з дисками. Для наступного ТО придбано повний комплект фільтрів та масла. Машина стоїть в гаражі і не використовується. Можливий невеликий торг. Відповім на будь-які питання в приват.
Машина a гарному стані Авто готовий до будь-яких перевірок, Автомобіль.
Авто дуже економічне, повністю обслужене і на ходу. Пригнав собі з бельгійського аукціону 7 років тому на 134 тис пробігу, з тих пір наіздив по 10 тис км щороку до тепер 208 тис км. Практично нова гума літо і зима. LED світло. Активні функції leaving home/coming home. Зроблене тонування, окрім передніх. Можливий розумний торг біля машини.
Продам свою Skoda Octavia A7 exclusive - Машина Офіційна купувалась в салоні Skoda - В ідеальному стані - ВСЯ ЦІЛА ПО КУЗОВУ - Оригінальний пробіг: 130.000 км - Є сервісна книжка - Салон автомобіля стан нового - Двигун 1.8 TSI - Механічна 6 ступка - Двозонний клімат-контроль - Підігрів сидінь - Преміум з LCD монітором, JBL акустика - Круїз-контроль - Технічна частина в повному ідеалі. - Два комплекти ключів - Сервісна книга - чиста сервісна історія
Всім доброго дня пропоную Вам власний автомобіль Skoda Octavia A7 2014 VRS 2.0 TDI Автомобіль у гарному стані. Кузов відполірований та нанесена кераміка фари в бронеплівці. Масла фільтра замінені, також замінений маховик та замінено мастило в коробці. Система аудіозвуку CATON дуже чистий звук. DSG (DQ 250 мокра 6 ступ). Клімат працює без нарікань 4 скло підіймача. Омивачі фар. Електро складання дзеркал Електробагажник. Кожані сидіння. Пробіг рідний 298 тис Також присутня інформація щодо її обслуговування, є наявна документація. Машина в основному їздила по трасі на великі відстані. + 4 зимні колеса 2024 року (НОВІ) Телефонуйте та пишіть машина варта своєї уваги. Торг присутній але адекватний . Пропонуйте щось на обмін також, але прошу адекватно.
Продам власне авто Skoda Octavia A7 2013 року. Авто в гарному стані. ТО по регламенту. Два комплекта гуми літо,зима.Вся інформпція за тел
Продам авто в гарному збереженому стані.По кузову ціла без гнилі і ржавчини.Мотор масла не бере,не димить.Екологія на місці.Зчеплення,коробка без питань.Нещодавно зроблено ТО.Салон акуратний,гарна комплектація. Можливий торг.Переоформлення.
гарний сімейний автомобіль. Усі питання по телефону.
Машина обслужена, багато чого зроблено по техніці
