- 280 тис. км
- Вараш (Кузнецовськ)
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані находу все працює
Авто в хорошому стані находу все працює
Продам власне авто, перший власник в Україні, нещодавно переоформлено на дружину. Пригнане з Європи, 1,6 надійний атмосферний двигун, механіка, газ присутній, офіційно вписаний. Все працює рівно, без нарікань. Регламентована заміна масла та фільтрів робилася вчасно, кожні 8-10тис. Двигун працює гарно, масла не бере. Всі пружини нові, передні підсилені, хороший кліринс. Акумулятор замінений рік тому. Кондиціонер заправлений, працює. Повністю обслужено, до продажу не готувався. Дружина отримала водійське і хоче їздити на АКПП.
Нові літні покришки Mishelin. Комплект зимових покришок на дисках. Всі питання по тел.
Машина в гарному стані, своє авто. Перекупи- не дзвоніть, не витрачайте мій час. В комплекті коврики Ево. Подешевше не продаю. Торг для реального покупця.
авто у задовільному стані. поміняні всі росхідники, включаючи заміну грм, перебрана вся ходова частина. всі чеки сто присутні, 2 ключа. авто сімейне.
Продам авто, мотор, коробка в гарному стані, нічого робити не потрібно, багато чого по машині зроблено і вложено багато грошей, детально розкажу по телефону.
авто на ходу, мій коник мене жодного разу не підвів. продаю у зв'язку з розширенням сім'ї)))
Надійний ,економічний та комфортний автомобіль 1.6MPI на механічній коробочці передач. Комплектація: -клімат контроль -повний електро пакет -Mul-T-lock Сигалізація
вчасно мінялися розхідники, встановлена хороша магнітола, додаткове освітлення LED балка, масла колодки фільтри замінені 190 км тому ,лінзи головного світла замінені на biled ,дальнє стоїть ксенон ,підігрів двигуна від 220. торг присутній
Торг присутній
Авто у робочому стані, готовий до перевірок. Двигун 1.6(102 к.с.) По технічній частині: - Замінено свічки - Масло мінялось 6 тис. км тому - Встановлено новий гальмівний циліндр - Замінено впускний колектор - Замінено грм на 185тис. км Стан кузова: - Є незначні косметичні подряпини Додатково: - Комплект зимової та літньої гуми - Повнорозмірна запаска (докатка)
Машинка на ходу,сідай і їдь Перший власник,всі питання по телефону.
Skoda Octavia A5 2005 року, дизель. Купувала як першу машину рік тому — за весь час жодного разу не підвела. Машина дуже комфортна та надійна в їзді, дизель працює чудово: натиснув на газ — і полетів. Всі навіть мінімальні поломки усувалися одразу, тому авто доглянуте та в хорошому стані. Skoda недорога в обслуговуванні, запчастини доступні, тому майбутній власник точно не пошкодує про покупку. Продаю тільки тому, що хочу щось новіше, а цю машину брала для того, щоб набратися досвіду у водінні. Для першої машини — ідеальний варіант: економна, проста, надійна та дуже приємна в керуванні. Торг присутній 😉 У комплекті також зимова резина та повний бак дизеля 🤗😅
Авто в гарному стані! Деталі за телефоном!
авто в гарному стані не бита не крашина вся в рідному
Продам своє авто,авто у власності більше 5ти років,газ вписаний,1.6mpi.Продажа з переоформленням
Авто в хорошому стані! Детальніше по телефону! Торг на каву!
Авто обслужене ГРМ поміняний ходова без зауважень датчик дощу датчик світла є нюанси по кузову
