- 200 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
На свій вік досить збережене авто. Масла, фільтра замінювались вчасно. Кліма працює. Оригінальні титанові диски та фаркоп. Продається у зв'язку з виїздом за кордон. Детальніше по телефрну.
На свій вік досить збережене авто. Масла, фільтра замінювались вчасно. Кліма працює. Оригінальні титанові диски та фаркоп. Продається у зв'язку з виїздом за кордон. Детальніше по телефрну.
Продам власне авто перший власник в Україні їздить батько акуратно та дбайливо заміна олії завжди за регламентом 8-9тисяч авто не нове має сліди використання сколи подряпини все авто у рідній фарбі можу зняти відео з приладом працює кожна кнопка витрата приємно радує двигун працює рівно і чітко олії не бере від заміни до заміни коробка не штовхає всі передачі включаються чітко кондер робочий та заправлений авто на літній гумі зима залишилася на окупованій території великий багажник в який влізе безліч речей приїжджайте дивіться невеликий торг у авто машина щодня на ходу і ніколи не підводила сиденья не звтертые всегда в чехлах
Продам власне авто Шкода Октавія тур 2003року. Газ-бензин, газ 4-го покоління вписаний, 1.8 об'єм. Є нюанси поліз лак та є моменти по кузову, на фото видно. Повне переоформлення. Потребу заміни задніх стойок, та датчику масла, всі розходніки нові( свічки, ремні, помпа, паливний фільтр, сальники задньої балки, пружини).
Продам автомобіль Skoda tur 1.6 МРІ у володінні більше 4 років в одних руках. Автомобіль в доброму стані. Продаж авто тільки з повним перетворенням у мрео. Авто бізнесменам прохання не турбувати.
Звонiть всё розповiм
Авто в дуже хорошому технічному стані, обслужена, по кузову є незначні моменти. Всі деталі по телефону. Торг
Авто обслужене та доглянуте, в рідній фарбі та з рідним пробігом, має дефекти по кузові, по всіх питаннях по телефону
Даним авто володію більше 5 років.За час використання зарекомендував себе добре.На даний момент по технічній стороні вкладень не потребує.Салон чистий не затертий і не подертий.По кузову є сколи,потертості.Нещодавно проведена заміна грм,водяної помпи,масла і усіх фільтрів.Потолок і дверні карти перетягнуті новою тканиною.Зроблена хімчистка салона.
SKODA OCTAVIA 1.8T Всі питання по телефону! Також в комплекті зимова гума.
Авто в одних руках 3 роки.Приганялось для себе з Німеччини. Не мальована.Рідні скла .В ДТП не була.Грошей не жалів для неї.Все мінялось вчасно.3 ключі.Сервісна книжка.100% оригінальний пробіг.Авто варте уваги. Більш детально за тел
Авто в ідеальному стані на свої роки та вкладень не потребує, на пробігу 310 тис був відкапіталений мотор, також був замінений ремінь ГРМ, ролики та помпа, новий ГУР , по ходовій питань немає, 7 тис тому були поставлені 4 нові стойки, лакофарбове покриття ідеал, авто повністю перефарбовувалось. Більш детальніше за телефоном Прохання перекупів не телефонувати!
Продам шкода октавія 1,6аее, газ/бензин, + комплект зимивої гуми, колпаки, просте надійне обслужене авто, варити красити не потрібно, олива 5w30, Q8, торг при огляді... пробіг лічно не крутив але вірити.. Це питання?. Я не купував її з автосалону. Тільки переоформлення,мрео, дія. 4800 без торгу.
Автомобіль в хорошому стані, в рідній фарбі, не бита, не фарбована, оригінальний пробіг.Без корозії,сервісна книжка,збережений салон,масла,фільтри ГРМ поміняно. Всі функції працюють відмінно! Зимові шини, піч та кондиціонер працюють. Розхід палива 5-7 літрів. Антикоризійна обробка
Продається авто в хорошому стані. Можливий обмін на земельну ділянку. Всі деталі за номером телефону Дмитро.
Skoda octavia tour 2003 року випуску, двигун 1,6 газ-бензин. Автомобіль в робочому стані, є моменти по кузову (видно на фото). В 2023 році було замінено двигун на контрактний (є підтверджуючі документи), з пробігом 150000 км, тому реальний пробіг двигуна на даний момент 190000 км. Стоїть зимова гума Hankook в гарному стані, також є комплект майже нових літніх шин Barum (були придбані в березні 2025 року і пройшли прибл. 8000 км). Невеликий торг біля капота. Більш детальна інформація по телефону. З пропозиціями типу "за 2500 заберу" краще не звертайтеся, не витрачайте свій і мій час, дякую.
авто в нормальному стані.можливий обмін.є газове обладнання
В хорошому стані, 1.9 дизель, мотор після повного капремонту, проїхала 1350 км, практично обкатку пройшла, мінялися, головка робили на Бош Чернівці, форсунки нові, кольца , поршня, вкладеші, шатуни, блок шліфували,масла, роліки, темні, атифріз, все нове, генератор робив, на ремонт потратив 1200+300 за роботу, вакуум поставив другий, турбіну не робив, резина задні нові зимові, передні трохи проїхав по машині все працює
Продам авто в гарному стані, з невеликими слідами експлуатації, лакофарбове покриття в гарному стані. Продаю авто, оскільки авто стоїть у дворі, бо власник поїхав за кордон. Вартість вказана без врахування податку на другий продаж.
