- 517 тис. км
- Кривий Ріг
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.78 л.
- Ручна / Механіка
По техніці обслужена, потребує косметичного ремонту. Газ вписано. Торг.
Продам машину в хорошому стані не бита не крашена
Авто в дуже хорошому стані на свої роки! Якщо цікавить , телефонуйте питайте
машина на бойовому ходу сіл поїхав, газ бензин (вписаний), кондиціонер працює але потрібно заправити фреон, всі склопідйомники, дотягування скла, сигналізація центральний замок, двигун 2 літри, хороше світло, зшиті чохли на замовлення, Єва килимки, титанові диски р16. якщо хочете торг то машинка коштує 4500 за 4300 віддам)) Всі інші питання по телефону
Продам авто в гарному стані ,1.6 AKL. Економний двигун ,всі дефекти видно на фото. З документами порядок. Всі додаткові питання по телефону 09******58 Дима
Продам Skoda Octavia нова зимова резина всі вопроси по телефону СРОЧНО
Вітаю! Продам автомобіль в дуже хорошому стані,та з гарною комплектацією. Є незначні нюанси по кузову,але в цілому збережений стан автомобіля на такі роки! 500 кілометрів тому було замінено всі масла та фільтра,також було замінено масло відділяючи ковпачки та Комплект ГРМ разом з помпою.Охайний та збережений салон та якісно перешита стеля. З автомобілем віддаю комплект титанових дисків з літньою гумою. Всі інші питання по телефону.
Шкода тур, дизель 1,9 тді 17 диски , сидіння bmw f 10, плівка, лобове і два бокових атермалка, лінзована оптика ксенон, по авто можу розповісти багато власник з 2020 року
Зроблено передню підвіску, перетянутий потолок, хороша зимова гума. Місцями поліз лак, більше інформації по телефону Роман. 099 **********
Машина старенька, але на ходу
Продам авто , власником якого являюсь. Авто в дуже доброму стані. На титанах. Є ще нові зимові шини на титанах . За більш детальною інформацією звертайтесь за номером **********
Гарний стан
технічно все добре
Авто в хорошому технічному стані на хорошій зимовій резині хороша комплектація люк повний електро склопакет робочий кондиціонер підігрів сидінь
Продам Октавію тур, 1.6 газ/бензин, 1999 рік, газ вписаний, працює як на газу так і на бензині, машиною володію більше пів року, хто шукає надійну і невибагливу машину – це ваш варіант, ніколи не підводила, заводиться в будь-яку погоду. Є нюанси по кузову автомобіль не новий, авто на хорошій зимовій резині, стан сів поїхав, вкладень критичних не потребує, переоформлення обов'язкове. Докладніше розповім по телефону. Якщо не відповідаю, телефонуйте на вайбер, ватсап. ********** Болград.
Продам Škodu Tour 1999 року, одразу мінуси це кузов, гнилі та дірок немає, днище у дуже хорошому стані, решта на фото видно, двигун у нормальному робочому стані не тече і не димить, кондиціонер добре дує, бензину газу немає, салон у дуже хорошому стані, зроблена шумоізоляція в декілька шарів, є також камера заднього виду та передня, хороша музика, лампи в фарах хороші тільки потрібно налаштувати на стенді світло, новий віск, свіжа страховка, якщо прикласти руки до зовнішнього вигляду то хороша машина, ціна трохи більша за Жигулі але набагато краща в їзді, машина трохи димить, торг присутній.
Продаю Skoda Oktavia Toor. Комплектація:Laurin & Klement Рік 2000 Двигун 1.9TDI 81KW Стан авто дуже гарний,робити,варити,красити нічого не потрібно. АКБ Ідеальний. Резина гарна,вже літня. Клімат працює. Більше інформації за телефоном або повідомленняан
Деталі за тел.
Авто по мотору питань немає. Є нюанси по кузову на фото видно. Немає страховки
