- 260 тис. км
- Брусилів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані, всі питання по тел.
Авто в гарному стані, всі питання по тел.
Є нюанси по ходовій частині і по салону Двигун не димить та працює справно 4-ий титановий диск 17 радіусу знаходиться в багажнику
Дуже надійний та комфортний автомобіль, повністю обслужений, будь яких вкладень не потребує,всі розхідники замінено, на зимній гумі....
Надійний повнопривідний автомобіль з 6-ступеневою механічною коробкою передач. Авто нефарбоване, технічно та по кузову в ідеальному стані. Двигун, коробка та ходова працюють без жодних зауважень. Є парктроніки, мультируль та все необхідне для комфортної їзди. Машина повністю готова до експлуатації та будь-яких перевірок.
Продам авто в гарному збереженому стані.По кузову ціла без гнилі і ржавчини.Мотор масла не бере,не димить.Екологія на місці.Зчеплення,коробка без питань.Нещодавно зроблено ТО.Салон акуратний,гарна комплектація. Можливий торг.Переоформлення.
Продається Skoda Octavia А5 рестайлинг, свіжопригнана з Бельгії, 2012 року випуску. Автомобіль з ОРИГІНАЛЬНИМ ПРОБІГОМ 180 тис. км, у гарному технічному стані на гарній комплектації. БЕЗ ДТП, НЕ БИТА, БЕЗ ЖОДНОГО ПІДКРАСУ, без пробігу по Україні. З дурними пропозиціями не звертатися. Допомоги у продажі та рекламі не потребую.
Терміновий продаж! Представляю вам свою Шкоду. Автомобіль доглянутий, вчасно все замінюється та ремонтується. На фото видно невеличкі недоліки, тому реальному покупцю, хороший торг. Всі деталі за телефоном, кому потрібен він код, надішлю в особисті повідомлення. Телефонуйте)
Продам оригінальну Skoda VRS Є моменти по кузову не критично!!! Масла Фільтра тільки замінив! ГРМ замінювався 235 000 Авто в хорошому збереженому стані Салон охайний після хімчистки Мотор та коробка суха без підтікань! Ходова без нарікань! По техніці питань немає!!! Авто на мені Розгляну Обмін
Продам Октавія А5 рест.2010 р. 2.0D 6-ступка МКПП Гума нова. Їде добре. Запитаннь по мотору,коробці не має Ціна 6500$ ПРОХАННЯ ПЕРЕКУПІВ НЕ ТУРБУВАТИ. ПРОДАЖ З ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ
Достойний автомобіль з техпаспортом, обслуговувався тільки на перевірених СТО, які можуть надати історію по авто та всі акти виконаних робіт. Хто з Житомира — той знає (СТО Nissan та СТО ProService). Не бере масла, обслужений, двигун як годинник. Двигун: звичайний надійний атмосферний 1.6 MPI. Коробка: гідротрансформаторний автомат Aisin (Toyota), не плутати з DSG. Коробка обслуговувалася вчасно: якісне масло, перевірка соленоїдів. ГБО: MRC 4 покоління зі своїми форсунками, встановлене на сервісі «Час Газу» в Києві. Ставив попередній власник, але ГБО радує. Зроблено якісно, не «колхоз», усе зайве сховано. У користуванні останні 4 роки. Остання зміна власника, яка була вказана на Auto.ria — це заміна техпаспорта. Тобто у власності з 2022 року. Віддаю за 8500 з комплектом зимових коліс. Стан коліс як новий: диски оригінальні, сталеві, в ідеальному стані; гума ще на 1–2 сезони. Торг, в принципі, можливий, але тільки для реального покупця.
Авто в гарному стані 1.6 дизель Комплектом зимня резина По авто нічого робити не потрібно
Автомобіль в гарному стані.Офіційний куплений в салоні.Обслуговується на офіційному сервісі.По двигуну,коробці і ходовій питань нема.Готовий до перевірки на любому сто.
Ходова, масло, фільтри, свічки замінені. Замінено комплект щеплення, хороший АКБ. Кондиціонер заправлений. По мотору зауважень не має. Телефонуйте.
Авто в гарному стані,все працює.Є зимня гума.Всі інші питання по телефону.
Автомобіль технічно в дуже гарному стані. Двигун, коробка та ходова працюють без зауважень. Клімат-контроль працює, підігріви сидінь також. Встановлена хороша 2DIN магнітола, є круїз-контроль. По електроніці помилок немає. По кузову є косметичні нюанси, місцями присутні рижики, тому ціна відповідає стану. Загалом машина на впевненому ходу, сів і поїхав.
Продається авто в хорошому стані,по технічній частині все справне,за дет.інформацією телефонуйте за номером **********
В ідельному стані.
Продам свою машинку, авто в гарну стані, ходова нова, масла фільтра поміняні зроблено развал сходження машинка пливе по дорозі, нічого робити не треба, сів і поїхав
