- 242 тис. км
- Ямпіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль на ходу, вкладень не потребує, сів та поїхав, салон чистий без пошкоджень, кондиціонер, електро-скло підіймальники. Все працює без зауважень.
Продам автомобіль на ходу, вкладень не потребує, сів та поїхав, салон чистий без пошкоджень, кондиціонер, електро-скло підіймальники. Все працює без зауважень.
Готова до продажу власного , авто облужене все є всі чеки на 150 тисяч на протязі ,року продаж через фінансову потребу
Авто пригнане з Німеччини у 2018 році. Має невеликі сколи та подряпини. Все в оригіналі - не фарбував. Нова зимня гума. Екології нема є.
Продам надійний автомобіль в чудовому стані. По технічним питанням все супер. По кузову все супер . Нічого робити не потрібно . Ходова не стучить . Коробка перемикає плавно , не має ніяких питань . Все обслуговувалось вчасно , та якісно . Автомобіль місяць назад пройшов техогляд на два роки . Перший власник в Україні. Телефонуйте , пишіть все розповім детально що буде цікавити. Реальному покупцю присутній гарний торг .
Продаю власний автомобіль в хорошому стані, на ходу, обслужено. Замінено передні та задні стійки, задні пружини. Є незначні столи внаслідок експлуатації. Також віддаю ще один комплект легкосплавних дисків з літньою гумою. Всі подробиці за телефоном. Торг в розумних межах біля автомобіля.
Автомобіль після пожежі
Шкода 1.9TDI 4x4. Повний привід Мотор, ходова, коробка все в доброму стані 162 тис рідного пробігу На 162 тис зроблено повте ТО(грм, помпа, масло, фільтра , ремінь) 24тисгрн. Кондиціонер( двох зонний клімат) Підігрів сидінь 6-сти ступка Повний привід Доводчик дзеркал Електричні дзеркала Електричні всі вікна Центральний замок Круїз контроль Абс Не була в дтп Привезена з Норвегії Сервісна книжка Один власник
Машина привезена з Німеччини 3 місяці тому, мала два власника,кузов і салон в гарному стані, не була в ДТП, дві пари ключів , по двигуну,коробці та ходовій питань не має, є підігрів сидінь, розхід за містом 5,5-6,5 , по місту 6-7, продаю тому що знайшов для себе інше авто, по всім іншим питанням звертайтесь за номером або пишіть в повідомлення.
Авто придбане у Офіційного Дилера Шкода у м Вінниця, 10 місяця 2024 року, уся історія в базі сервісного центру, так як авто було у лізингу виконувались усі сервіси по регламенту. Поїздки були в основному для дальніх поїздок по шосе, авто дуже економічне, легке в управлінні та забеспечене сучасниии технологіями, надійність автомобілів Шкода порівняно з іньшими виробниками тільки покращується.
Продам. Один власник. Авто надійне та доглянуте. замінені усі розхідники: фільтра, комплект ГРМ, помпа, масло в двигуні та в кпп.
Пропонується Вашій увазі до продажу господарський автомобіль. Я єдиний власник в Україні. Двигун дизельний, чому Авторіа підтягує бензин, не можу пояснити. По машині все працює, клімат заправлений, замінений маховик і комплект щеплення дві тисячі кілометрів назад, по ходовій змінювалося все що потребувало уваги. За більш детальною інформацією, телефонуйте, все розкажу, покажу як є.
Автомобіль приїхав з Німеччини в Німеччині був один єдиний власник. По технічним даним все добре мотор масла не бере щеплення думаю недавно замінили по ходовій теж все добре , що ще цікавить по телефону відповім
Надійний, економний та практичний універсал у гарній комплектації. Автомобіль доглянутий, повністю на ходу та готовий до експлуатації. Автоматична коробка передач працює плавно, без ривків. Шкіряний салон у хорошому стані, чистий та охайний. Комплектація включає клімат-контроль, електропакет, мультируль. Просторий багажник, ідеально підходить як для міста, так і для подорожей. Двигун працює рівно, авто обслуговувалося вчасно та не потребує термінових вкладень. Кузов має гарний вигляд. Можливий аргументований торг біля автомобіля. Деталі за телефоном.
не фарбована, рідний пробіг, сервісна книжка, грм, масло, рідини замінені,
Авто технічно в гарному стані масла фільтра поміняні за деталями звоніть по телефону поговоримо гарний торг біля капоту
Машина по техниці питань нема. Мотор ідеал . Резина нова. Ходова, під капотом,тормоза, пічка, кондиціонер усе працює на 1000%. Більші питання по телефону.
Більш детально за номером телефону.Авто гарному стані. В автомобілі встановлено ГБО четвертого покоління.
Деталі за тeл
