- 264 тис. км
- Кобеляки
- Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
Офіційне, без дтп та підкрасів, без сажового фільтра із заводу виробника, один власник, повна сервісна історія на полтава-авто, пороги та ручки дверей обклеєні броні плівкою,на 270 т,км,замінили комплект зчеплення та маховик на оригінал.Комплект грм,фільтра(всі),мастило в двигуні мінялося вчасно. гарний торг з реальним покупцем біля авто. авто без зауважень сів поїхав. обмін цікавить на електро автомобіль.
Продам або обміняю на повнопривідний кросовер/позашляховик (тільки дизель) з моєю доплатою. Автомобіль у хорошому стані, робився для себе, тому на обслуговуванні не економив. За час володіння вкладено багато коштів та часу, список виконаних робіт і замінених деталей надам реальному покупцю. По технічній частині авто повністю обслужене та не потребує вкладень. ? Надійний та економний двигун 1.9 TDI ? 2007 рік ? Кондиціонер працює відмінно ? Масло та фільтри замінені близько 1000 км тому ? Встановлена сучасна мультимедіа ? Камера заднього виду ? Парктроніки ? Відеореєстратор ? Протягнуті дроти під сабвуфер (сам сабвуфер також є) ? Яскраве LED-світло з правильною настройкою, нікого не засліплює ? Тонування скла ? Диски R17, які дуже пасують автомобілю ? Комплект зимової гуми на дисках у комплекті По кузову є невеликі косметичні нюанси на бампері та ляді. За бажанням можу допомогти з усуненням, оскільки займаємося фарбуванням автомобілів. На мою думку, це дрібниці, які не впливають на експлуатацію. Авто виглядає охайно як зовні, так і всередині. Салон чистий та доглянутий. Просторий універсал з великим багажником — ідеальний варіант як для сім’ї, так і для подорожей, риболовлі чи активного відпочинку. Пріоритет — обмін на дизельний повнопривідний кросовер або позашляховик з моєю доплатою. Розгляну різні варіанти.
Ідеальний стан. В одному заводському забарвленні. Досить гарний колір «мокрий асфальт». Двигун звичайний, атмосферний 1.6 MPI. Встановлено ГБО 4 покоління. Хороша комплектація: повний ел.пакет, кондиціонер, круїз-контроль, датчики світла-дощу, крута магнітола. Диски R17. Нова літня гума 2025 року. Повністю обслужена. Вкладень не потребує. Аргументований торг на переоформлення.
Одна з максимальних комплектацій. Дуже гарний мотор 2.0 fsi з приємною витратою палива, змішаний 8.1 на трасі можливо і 6.5 якщо не поспішаєш, місто залежить від загрузки від 9,5 до 11. Відмінна трансмісія 6 ступеневій КПП Aisin! Авто в рідній фарбі. Пробіг 375 тис. Я власник. Тільки продаж. Можно через дію. Для себе це ідеальне авто яка не робить проблем. Перекупам прошу не гайте час, за 5000 купуйте октавию тур.
Продам свій автомобіль Skoda Octavia tour 1.9 дизель, дуже економний автомобіль, траса 3.5-4л, місто 4-5л. Користуюсь кожен день і дуже задоволений. Технічно повністю цілий, розхідники змінювалися вчасно, ЛКП потребує невеликого втручання(детальніше за телефоном). До автомобіля віддам монітор 6" з усіма дротами для підключення. Торг можливий в розумних рамках
Авто в гарному збереженому стані,технічно обслужений,вид мае гарний!
Свіжо Пригнана із Німеччини Капсула Часу в гарній комплектації ! Авто В дуже гарному невибагливому до мийок Бронзовому кольорі. Ідеальний стан по всім параметрам! Все працює без нарікань. РІДНИЙ ПРОБІГ!! У РІДНІЙ ФАРБІ ! (Перевірено прибором і комп?ютером) Простий, Надійний та економічний 1.6 MPI бензиновий двигун. (Під газ саме те що потрібно, але розхід на бензині вас приємно здивує) 5-ступінчаста коробка КПП. Мотор працює як часи. Салон охайний та доглянутий! Ходова частина в ідеальному стані. Майже нова гума 205/55R16 ! Витрата палива дуже радує 5л-8л/100км при активній їзді! Гарна комплектація : - Електропакет - Електростеклопіднімачі - Бортовий комп’ютер - Парктронік - Якісна акустика - Електро-зеркала із Підігрівом - Кондеціонер і т. д. Сервісна книга в наявності. Експлуатація з 2007 року. Повна сервісна історія з моменту покупки до цього року. Телефонуйте залюбки відповім на ваші питання. Машина знаходиться в самій Полтаві! При необхідності Готовий до любих перевірок з вашої сторони на вашому СТО!
Продам шкоду РС, в доброму стані, обслужена, готова до перевірок.
Свіжопригнаний та повністю розмитнений авто Skoda Octavia A5 2012 Автомобіль у дуже хорошому стані як технічно, так і візуально. Рідний пробіг 228 тис.км.,, підтверджений сервісною історією . Двигун 1.6 бензин МПІ працює відмінно, коробка без зауважень. Ходова частина обслужена. Кузов без корозії, салон доглянутий та чистий. Автомобіль повністю готовий до експлуатації та не потребує додаткових вкладень. Можлива перевірка на будь-якому СТО. Повний пакет документів для постановки на облік. Також можлива доставка в будь яке місто України, вартість погоджується індивідуально. При потребі можемо встановити нове ГБО на гарантії Телефонуйте, із задоволенням відповім на всі запитання.
Продаю свою машину в технічно справному стані , на ходу . Всі питання по телефону ********** Андрій
Продам шкоду в гарному стані. Пробіг 211т.км на одометрі 1.6bfq гбо не вписане, при оформленні проблем не буде. Авто своє доглянуте!!! Зроблено багато всього всі чеки коли шо робилось є!!! Готовий до ваших перевірок!!! Продаж взагалі не спішний!!! Переоформлення у МРЕо За детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Авто на ходу, є н'юанси по салону
Skoda Octavia A7 2014 рік. 1.6 дизель 81квт 110л.с Механіка 6-ти ступка. клімат 2 зонний, запуск кнопкою, безключевий доступ, два ключи, лед адаптивний, круїз, автопаркування, омивач фар. Авто повністю обслужено. Надійний сімейний авто з дуже великим багажником.
Продам авто в хорошем состоянии.
Продам гарний, сімейний автомобіль. Має не значні сліди використання, без жодного підкрасу. Eva килимки в салоні. Гарне, адаптивне світло. Встановлені проставки на 3мм по кругу. Нова літня гума. Також є комплект зимової. На пробізі 290 000 було зроблено велике ТО (щеплення, новий демфер, рідини). Все підтверджено чеками та актами виконання робіт. Зараз пробіг 317 тисяч, змінено масло та ГРМ в комплекті. Зроблений ТНВД, на що є всі документи і гарантія. Також встановлена нова клапанна кришка. Авто заправляється лише якісним паливом.
Авто яке на ходу кожен день! Все, що потрібно було змінювати в автомобілі вчасно - робилося вчасно! Форсунки замінені Турбінка замінена Помпа, ГРМ замінена 17 тисяч назад. Кондиціонер дує порядно! Зимова і літня гума! Ковпачочки гарненькі! Ледовські фари! Вся електрика працює! Машина варта своїх грошей. Сімейна автіка на всі 100% Є нюанси, але все готовий обговорити біля капоту! Реальному покупцю гарний торг!
Машина в хорошому стані двигун АГУ. 150кс .стоять титани р16.зимова гума на р15,фаркоп,2дінова магнітола,усілок,леди в туманках ксенон, тонована в круг 4електросклопідйомника.передок перебраний, деталі по тел
