- 254 тис. км
- Хорол
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто!! Перший власник в Україні. На цьому авто самий надійній та економний двигун 1,6 bfq. Двигун коробка, підвіска в повному порядку як то кажуть сів-заправив-поїхав. 2 комплекти гуми (літня на оригінальних титанах, зимова на штампах). Оригінальна запаска good year( як нова). Затоноване авто гарною плівкою вкруг без лобового. На авто були замінені: прокладка гбц/комплект ременя ГРМ/передні та задні амортизатори, задні пружини/сайлентблоки нові вкруг/нові центральні втулки стабілізатора/ нове масло в коробці передач/ нове масло в ГУР/ і ще багато чого!! Авто реально в гарному стані! Будуть питання звоніть. Я не перекуп і продаю власне гарне авто тому і ціна відповідна!
Авто щойно пригнане з Німеччини в гарному стані без корозії не демить ( не фарбована ) кондиціонер працює
Авто полностью обслужено. Два комплекта резины зима/лето. Масло поменяно 5 тыс км назад.
Авто від першого власника в Україні,пригнано з Німеччини де був також один власник.є документи першого власника в Німеччині.ГБО 4-го покоління,балон 40 літрів.Газ вписаний в техпаспорт.Ходова в гарному стані.Замінено: ремінь ГРМ, помпа, фільтра і масло, щеплення, гальмівні колодки, новий акумулятор. Кондиціонер працює відмінно, по електриці все працює.Є камера заднього ходу.Два ключі(оригінальні).В додаток комплект зимньої резини.Невелики сколи, подряпини і 3 невеликих вм'ятини.Страховка майже на рік.Всі інші питання по телефону.Розмова за ціну біля машини. невеликий підкрас і полірування.
Надійний, комфортний та економний автомобіль для щоденного користування. Машина у хорошому технічному стані, доглянута та вчасно обслуговувалась.Двигун працює рівно, масло не бере, встановлено якісне ГБО. Кузов у хорошому стані, є незначні сліди експлуатації відповідно до віку авто.
Продам шкоду стан ідеальний,ходова зроблена мотор працює гарно.для додаткової інфо тел 06******77
Офіційне авто,в рідній фарбі,гарна комплектація,обслуговувалися завжди на сервісах Шкода,технічно без зауважень.Мотор масла не бере,не димить,несапунить. Коробка та ходова в ідеальному стані.Салон в доглянутому стані,як у новому автомобілі.Два комплекти гуми .
Технічно справна, по зовнішньому вигляду є питання з капотом який потрібно красити та тріщина в лобовому
Машина в ідеальному стані .
Продам skoda octavia a5 1,4 турбо 2009 р.в. Механіка 6 ступ. Авто кожен день на ходу, економне, практичне. В обслуговуванні приємно порадує. Салон не прокурений в охайному стані. Доки в порядку. ABS ESP клімат круіз aux. По авто все справне, все працює. Знаходжусь в Полтаві. Обмін не цікаво.
Автомобіль у хорошому технічному стані. Вчасно обслуговувався, всі розхідники замінювались згідно регламенту. Двигун та коробка працюють добре. Салон доглянутий, не прокурений. Авто на ходу, вкладень не потребує. Деталі по телефону
Продам Шкоду Октавію на двигуні 1.8 AUQ, авто в моєму володінні вже 2.5 роки, по технічній частині багато чого зроблено, на останньому фото записи з обслуговуванням, зауважень не має, масла не їсть. Зроблено stage 1 ~210 л.с. Їде дуже бадьоро, прошиті відстріли (вмикаються з кнопки). Нещодавно переварив вихлоп, дуже гарне звучання. В цьому сезоні тільки купив нову передню резину. Тонована в коло з лобовим. Стоїть музика, спереду естрада edge, твітера alpine, саб street sound 12, магнітола з підсилювачем decker. По ходовій частині також все супер. Стоять Led лампи в лінзах, світить добре. Є нюанси тільки по кузову. Якщо є якісь питання, залюбки відповіли на них в повідомленнях або по телефону. Без торгу
Авто повністю обслуженне, вкладень не потребує, за авто ретельно і бережно відносився, мотор 1.8 TFSI, 160 к. с., ГРМ цеп, салон цілий не затертий,, кожна кнопка працює, прохання до перекупів не турбувати! Всим вдалих покупок та продаж. Більш інформації по тел., на смс не відповідаю.
Авто в гарному стані. В сім"ї 4 роки.Завжди вчасно обслуговувалося. Всі розхідники замінені (більш детально зможу розповісти по телефону).
Продам Шкоду Октавію у відмінному стані 1,6 Всі расходніки поміняні робити нічого не треба сів поїхав. На 205000 км пробігу було встановлено ГБО 4 покоління в таксі не була ек слуатувалася бережно.На пробігу 210000км був проведений кап ремонт двигуна (підкинули нові поршневі кільця,ремонт ГБЦ)также поміняні свічки,бронепровода,ступиці задніх коліс.
Авто в абсолютно робочому стані. Другий власник. Не бите, не фарбоване. В 2020 році були поміняні наступні агрегати: свічки запалювання, вентилятор, осушувач та радіатор кліматичної системи, зчеплення, акумулятор, передні стійки, задні амортизатори і пружини, усі гальмівні диски і колодки, гальмівна рідина, фільтр салону, двірники. Салон чистий, охайний, без подряпин і запахів. Сидіння цілі без пошкоджень. Авто будь-яких вкладень не потребує. Продається бо потрібен бус.
Шкода оквавія а 5 2013 р.в.Мотор 1.6 tdi 110к.с.Автомобіль в ідеальному стані.кузов без дефектів та пошкодень.Некрашена жодна деталь.Пригнана з Швейцарії в2022р з оригінальним пробігом 148тис,пробіг по Україні 7.5 тис.Багата комплектація(2-ох зонний клімат,підігрів сидінь,передні та задні парктроніки.круіз контроль,підігрів та складання зеркал,сенсорна магнітола з керуванням авто)Нова зимова гума(куплена місяць тому)Витрати палива місто 6л. траса 4,5л.Автомобіль обслужений.Будь які перевірки на вашому СТО,торг біля машини. Обмін на TOYOTA RAV 4(2.0і) 2010-13 рік.
