- 215 тис. км
- Лозова
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам своє авто пригнане з Германії, я перший власник в Україні . Парктроннік заводський,фаркоп,два ключі,кондиціонер,охайний стан салону.Пишіть,дзвоніть.
Продам своє авто пригнане з Германії, я перший власник в Україні . Парктроннік заводський,фаркоп,два ключі,кондиціонер,охайний стан салону.Пишіть,дзвоніть.
продам надійне економічне та обслужане авто, звертайтесь за номером ********** відповім на всі питання
Проблем нет газ вписан переоформление по ген доверке или через дию причина продажи - покупка лексуса ес обмен не интересует бонусом отдаю 17е диски на новой летней резине, зимняя стоит тоже новая торга нет
Продам своє авто вкладень не вимагає на повному ходу телефонуйте все розповім
Машина в гарному стані, реальний пробіг, не бита, не ржава, гаражне зберігання
Продам своє улюблене сімейне авто .Обслуговування лише на СТО з гарантією. Диски 17. Документи в порядку .
Продам шкоду в гарному стані без вкладень абсолютно,в хорошій комплектації:кожаний салон, повний електро пакет,підігрів передніх сидінь,датчик світла та дощу, кондиціонер,круїз контроль,мульті руль теж в кожі,4 склопіднімача,омивачі фар,задні парктроніки,abs, esp, оригінальні титани на літній гумі,нова зимова гума у подарунок, двигун 1.8 турбо їде прекрасно,не димить не троїть,оливу не вживає,газу ніколи не бачила,кпп без питань,ходова частина в нормі,приганяв півроку тому для себе,перший власник в Україні,Торг обов'язково.
Автомобіль з офіційного автосалону у м. Харків. Один власник.
Авто ухоженное,на почти максимальний комплектации. Многое обслужено-новий бензонасос,акуму год,отреставрирован генератор и стартер,хороший свет(лед основной,ксенон в туманках),обслужено тормоза по кругу,колодки трв,климат работает хорошо,поменяни задние стеклоподьемники и передний водительский. Стоит газ но невписан,отшита єкология+ чип на 200лс. Два ключа. Из минусов по кузову на криле вмятина,на ляде рижики,на крише маленький прокол. В подарок бак бензина и почти полний газ.
Продается от первого владельца. Автомобиль в хорошем состоянии. Эксплуатировался с своевременной заменой масла каждые 8 тысяч. Преимущества для покупателя: - Все расходники заменены перед продажей; - Дополнительный комплект резины; - Кондиционер, печь, освещение и все оборудование в рабочем состоянии; - Только после замены Грм, всех жидкостей, колодок и всех расходников; - Ходовая, двигатель, коробка в отличном рабочем состоянии. - Пробег 500000 двигатель миллионник. По всем дополниельным вопросам пишите в вайбер, телеграм и звоните на указанный номер в обяьвлении
Skoda Octavia A5 1.8т 2012г
Продам шкоду Октавию Тур 2006,пробег 338 тыс.,стоит газ,заменено лобовое стекло,сигнализация,замок на коробке,2дин магнитола с камерой и блютуз,стоят хорошие леды,перетянул дверные карты,вставки и потолок в черный цвет,зимняя резина
машина на бойовому ходу сіл поїхав, газ бензин (вписаний), кондиціонер працює але потрібно заправити фреон, всі склопідйомники, дотягування скла, сигналізація центральний замок, двигун 2 літри, хороше світло, зшиті чохли на замовлення, Єва килимки, титанові диски р16. якщо хочете торг то машинка коштує 4500 за 4300 віддам)) Всі інші питання по телефону
продам шкоду тур 2004 р.з невбивним двигуном.машина в хорошому стані.питання за тел
Авто у відмінному стані. Працює все.Два комплекти гуми на дисках
Продаю власний автомобіль Skoda Octavia А7 рестайл, 1,6 дизель, модельний 2018р., пригнане з Бельгії. З 100% оригінальним пробігом – 163 тис. км., є фото/скрін підтвердження з сайту CarVertical. Є вся історія обслуговування в офіціалів, було здійснено велике ТО зі заміною ГРМ+ помпа ролики, встановлено новий АКБ, клапанної кришки, всіх фільтрів, мастил (в т.ч. коробка). Також були замінені передні стійки з опорами та гальмівні колодки. Останнє ТО пройдено 4 тис. км тому (заміна масла в двигуні та фільтрів). Салон в гарному доглянутому стані, є гарні накидки на сидіння. Салон чистий, не затертий, у машині не курили. Підтримка Apple CarPlay / Android Auto. Система «Старт-стоп» - відключена! Літня R17 та зимова R16 гума на різних дисках – додається! Деталі за телефоном.
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко,не димить!!! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний!! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
