- 220 тис. км
- Чернігів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам шкода октавия тур у гарному стані, я власник. Дзвонити на вайбер.
Продам шкода октавия тур у гарному стані, я власник. Дзвонити на вайбер.
В продажі Шкода Октавия Тур Автомобіль в дуже збереженому стані По двигуну і ходовій питань немає По салону авто доглянутий Гидроуселитель керма Електростеклоподьемники 4 Кондиціонер працює Стоїть хороша акустика Тонована по колу Стоїть нова зимня гума Свіжа страховка Любий вид переоформлення Торг у капота Більше інформації по телефону
Авто офіційне.У робочому стані.Технічно без зауважень-все працює. Є сліди єксплуатації по кузову. 2 комплекти гуми,килимків.Турбо-таймер. Сигналізація зі зворотним зв`язком.Повна шумоізоляція.Шкірянє кермо.
Продам Октавію, в гарному стані, повний капремонт мотору, турбіна на гарантії, новий комплект зчеплення, поршнева з 3 генерації, новий комплект ГРМ. Авто в моїх руках 5 років, грошей не жалів, хто купить не пожаліє Перекупів прохання не турбувати!!!
Шкода Октавия А5 2005 года в хорошем состоянии. Вложений не требует.
Продам автомобіль
авто в дуже гарному стані всі питання по телефону, дзвоніть все розповім про автомобіль
Авто в гарному стані все працює добре газ 4 покоління, вписаний. Колір- чорний, матовий (фарбована, не плівка). Кондер заправлений. Масло, ремні роліки, помпа поміняні. Автомобіль в доброму стані, кого зацікавила тел усе розповім.
Продам авто Шкода октавія а5,автомобіль пригнаний із данії,1,6 МПІ 5-тиступка,чістий бензин без газу,не бита не крашена,є маленькій косметичний підкрас,середня комплектація підігрів бокових дзеркал,підігрів заднього лобового стекла,звичайний кондиціонер,220 тисяч оригінального пробігу,були замінені всі розхідники:ремень грм,антіфриз,помпа в зборі,топлевний фільтр,це все замінювалося на 200 тисячах,Також були замінені бронепровода,свечі,на 219800,і був замінений акамулятор на якій є гарантія рік на 219000км,замінене було масло буквально 25км назад тобто на 220 тисячах,Також на 200 тисячах був вирізаний каталізатор і встановлений пламегаситель,машина була перепрошита під Євро-3,на машині стоять тітани а також зимова гума мішелін у якої 35 процентів протектора залишилось,також присутня запаска,у машини хороший технічний стан а також кузовний стан хороший,днище не ржаве без дирок,всі дані по поводу пробігу і кузова пробивались по програмі карвертікал всі документи є
всі питання по телефону.якщо не беру-(на роботі) пишіть на вайбер
Один єдиний власник з салону. Офіційна октавія а7, 2016 рік, 1.8 бенз на автоматі. Обслуговування на офіційній шкоді. Наразі нічого робити не треба, сів і поїхав. По машині працює кожна кнопка. Є сліди експлуатації по кузову, нічого критичного. Можлива продаж на фірму з пдв
Продам сімейне авто. По автомобілю скажу, що це доволі таки економне авто, добитися витрати пального біля 6 літрів не є проблемою ( їдьте 90 на круїзі і без проблем), але написав 7 літрів бо при 110 та обгонах така витрата. Містом їсть 9-10 з кондиціонером. Всі ці данні наведені при адекватній їзді, в мене маленька дитина, тому я не поспішаю, але двигун дозволяє динамічно випереджати автівки в потоці руху. Є комплект літньої гуми трохи б/у ( вистачить ще на сезон). По технічному стану авто все добре, ходова частина регулярно діагностується і є цілком справною, всі рідини міняються своєчасно та використовуються виробник Motul. При купівля були замінені всі рідини, комплект ГРМ, далі міняв лише фільтра та мастило. Був також зроблений ремонт ходової частини ( замінено на сервісі всі позиції), після того ходова частина перевіряєть та є в справному стані. Автівка використовується щодня, за кермом сиджу лише я, в автівці не палять. Ціна за легкосплавні диски в ціну авто не входить, тому що докуплялися окремо від автомобіля. Комплектація Komfort: кондицірнер (заправлений і працює), ABS, ESP, 4 ел. стеклопідйомника, підігрів дзеркал, круіз, 2 ключа. Машина комфортна, великий багажник, супер машина як для сім’ї так і для работи, питання по телефону. Торг можливий біля машини.
Продається сімейне авто в технічно справному стані. Авто обслуговується регулярно (заміна масла, діагностика і за необхідності ремонт). По роботі нарікань немає. Є невеликі нюанси по кузову. Салон в гарному стані (в комплекті також є чохли). Зимова гума від'їздила один сезон.
Продам свій автомобіль у гарному, збереженому стані. Двигун сухий. Комплект ГРМ з помпою замінено 15 тис.тому, ходова перебрана 5 тис. тому Працює як часи. Кузов на її роки майже ідеальний, (має рижикі на арках). Салон у збереженому стані не затяганий, не розірваний - все функціонує, розкладається, складається. Клімат двузонний,підігрів сидінь і тд. все працює. Доглянутий автомобіль вартий уваги. Пробіг 254 тис.км. Особисто я не скручував, якщо і був скручений то до мене. У моєму володінні авто майже два роки. З документами все добре,я власник, страховка дійсна.
Відмінний стан автомобіля ! РІДНА ФАРБА!Гарна комплектація: роздільний клімат -контроль,лінзована оптика ,круїз-контроль ,мультимедіа , датчики світла /дощу, парктроніки та багато іншого !Надійний, недорогий в обслуговуванні та економічний мотор 1.4, (не плутайте з Fsi), це Tsi (Простий 1.4 з турбінкою), ніяких немає компресорів та вприсків, звичайний мотор, їде дуже бадьоро, в той же час витрата траса 4.5/місто 6.0! КОРОБКА АВТОМАТ! На свої роки стан майже нового автомобіля !По-кузову немає і точки іржі або корозії !Автомобіль в ідеалі! Причепитися нема до чого !сіли і катаєтеся !Будь-які перевірки на Вашому СТО вітаються!Дзвоніть розповім докладно! Тільки з Голландії!Там купувалась у власника (один господар з моменту покупки з салону!) ПОВНА СЕРВІСНА ІСТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ! Крайнє ТО на офіційному сервісі в Голландії!Обслужена вздовж і поперек! Хто візьме 100% залишиться задоволеним ! Телефонуйте все обговоримо і все більш докладніше розповім !
