- 207 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в чудовому стані, обслуговувалось вчасно. Газ, кондиціонер.
Авто в чудовому стані, обслуговувалось вчасно. Газ, кондиціонер.
Продам власне авто, перший власник в Україні, нещодавно переоформлено на дружину. Пригнане з Європи, 1,6 надійний атмосферний двигун, механіка, газ присутній, офіційно вписаний. Все працює рівно, без нарікань. Регламентована заміна масла та фільтрів робилася вчасно, кожні 8-10тис. Двигун працює гарно, масла не бере. Всі пружини нові, передні підсилені, хороший кліринс. Акумулятор замінений рік тому. Кондиціонер заправлений, працює. Повністю обслужено, до продажу не готувався. Дружина отримала водійське і хоче їздити на АКПП.
Продам Skoda Octavia A5, 2008 рік Надійний та практичний автомобіль у хорошому технічному стані. Оснащений простим і перевіреним бензиновим двигуном 1.6 MPI та механічною коробкою передач — одна з найнадійніших комбінацій у цій моделі. Досить гарна комплектація. Пробіг рідний — 260 000 км. Я перший власник в Україні. Автомобіль своєчасно обслуговувався, технічно без зауважень. Салон чистий та охайний. Встановлена гарна гума. По кузову є кілька косметичних підкрасів, без критичних пошкоджень. Машина має гарний вигляд і повністю готова до подальшої експлуатації. Автомобіль знаходиться в Києві. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Телефонуйте або пишіть — із задоволенням відповім на всі запитання. Розумний торг можливий біля автомобіля.
2007 рік .двигун 1.6 газ.бензин у робочому стані .кожен день на ходу .дзвоніть запитуйте, на все відповім. 3700$ ТОРГУ НЕМАЄ.
Продам Skoda Octavia tour WTS. Мотор масла не бере. Клімат-контроль. Кондиціонер працює. Стоять фари L&K. Гума нова 2025 року. Акумулятор новий 2025 року. На свої роки відмінне авто. Торг. Усі питання в телефонному режимі.
Власне авто
Автомобіль в гарному стані. Вкладень не потребує. Також мається зимова гума на титанових дисках.
Авто доглянуте тисячу кілометрів тому міняв масло і всі фільтра встановлений газ,вписаний авто за тоноване,чорний потолок встановлені ксенонові фари пробіг не скручувався на 100% все як є так є 1.6MPI
Звертатися за телефоном …..
Продаю власний автомобіль, так як з'явилася потреба у більшому авто. По автомобілю нічого робити не потрібно Стан на тверду 5 Обслуговувалася вчасно, дуже багато чого було замінено на нове б/у запчастини не ставилися, масла двигун не бере, ходова повністю відремонтована, резинові прокладки на впускному колекторі замінено.Та ще багато чого є історія від 190 тисяч пробігу За детальною інформацією звертайтесь за телефоном ********** Світлана **********
Машина в робочому стані, без жодних проблем. По кузову є нюанси. Торг присутній біля автомобіля.
Авто було пригнано у червні 2021 року для себе, поставлено на облік у липні. Нова АКБ, ходова повністю перебрана, заднє тонування. Авто повністю обслужено. Будь які перевірки. Торг у капота.
У зв'язку з виїздом на роботу продаю автомобіль шкода октавія, двигун 1,6 самий надійний із шкод, газ-бензин, газ вписаний, експлуатувався мало, все добротному стані, в автомобілі впевнений, можливий прегон для просмотра, подробиці по телефону, продаєтся від власника, документи впорядку.
Шкода Октавія А5 1.6 MPI 2024 році пригнана з німечини TUF по 22 рік. Газ/Бензин 10 л газу по місту траса 7л пробіг 165 тис. не скручений люба перевірка.Небита ,колір рідний.Не гнила.Комплект зимової гуми на залізі.Обслуговування по сервісній книзі. Перекупів прошу не турбувати.
водійське сидіння recaro, другий комплект оригінальних дисків з зимовою гумою, мультимедійна магнітола shuttle з камерою заднього виду.
Продам свій автомобіль в гарному стані. Один власник. Додаткова інформація за телефоном
Ямпільський район с. Довжок
Власне авто, експлуатується кожний день, на повному впевненому ходу, звісно так як авто старше 20 років має свої недоліки по кузові, але не гниле, по ходові міняється все по мірі необхідності, двигун зроблений рік назад, не димить, масло 200-300 гри на 10.000 км, газ вписаний, працює нормально. За 4 роки в мене у ДТП не бувала, моло Торг присутній в розумній мірі.
Авто в хорошому стані
