- 204 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам особисту шкоду, 2008 рік євпропа 1.8 турбо, газ/бензин, не перекуп
Продам особисту шкоду, 2008 рік євпропа 1.8 турбо, газ/бензин, не перекуп
Авто в гарному стані , передні стойки нові , грм поміняний , помпа поміняна , щеплення нове , ходова вся перебрана.
Автомобіль у відмінному стані, доглянутий та повністю готовий до експлуатації. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень, ходова частина обслужена. Салон чистий та охайний, без сторонніх запахів. Авто використовувалося бережно, всі розхідники замінювалися вчасно. Надійний, економний та комфортний варіант як для міста, так і для далеких поїздок. Вкладень не потребує — сів і поїхав. Документи в порядку. Торг можливий біля автомобіля. Телефонуйте або пишіть, із задоволенням відповім на всі запитання.
Авто на ходу.Технічно справне. всі питання по телефону
Продаю власне авто. В минулому році була перереєстрація на дружину. В гарному стані. Обслуговувалась вчасно на офіційному сервісі в Дніпрі на Космічці. Там є історія по ній з 2020 року. Все мінялось вчасно та по регламенту. Останнє то було в травні. Стоїть ГБО 4 покоління Літня резина бріджстоун (на 16 литих дисках) Є комплект зимової гуми ханкок на 15 штамповках. Є невеликі нюанси по кузову (видно на фото). Акумулятор міняв в кінці 24 року. Більше інформації по телефону.
Продам шкоду в гарному і доглянутому стані . Робити нічого не потрібно . Не бита не фарбована , все працює ідеально , ходова зроблена , я власник , переоформлення без питань
Продам свою машинку, авто в гарну стані, ходова нова, масла фільтра поміняні зроблено развал сходження машинка пливе по дорозі, нічого робити не треба, сів і поїхав
Продам власне авто, не бите, не фарбована жодна деталь. Шкіряний салон з алькантаре, пробіг чесний, стоять нові італійські диски StillAvto, камера заднього огляду. Клімат заправлений. Авто зберігалось у гаражі, авто не має жодних проблем, дуже долянуте, вкладень не потребує, більшість пробігу по трасі.
Для 20 років у досить непоганому стані ,є нюанси по кузову,мотор робе рівно як на газу так і на бензині .Масло бере як і всі Ваги ,не 5000 тис.долив сто грам.Ходова в порядку.Зробив шумку.Машину купляв дочкі техпаспорт на ній ,з переоформленням проблем не було ніяких ,газ вписаний.розхід 10 л .газ
Все добре пройдена діагностика не робить тільки вентелятор 2 скорості в основному все добре є малі рижики Звонити на
Двигун та ходова зроблені.Авто в гарному стані.Торг біля капота.Комплект зимової гуми.
Всім питання по телефону.
Шкода Октавію 1.8 газ бензин повнопривідна,,,, клімат контроль, круїз контроль. Обмін
Купував авто для себе, (8місяців тому) Після покупки було багато чого замінено: акамулятор новий, радіатор, повністю масла, фільтра, новий стартер,(недавно, 12 000грн), газові фільтра Є ще в наявності 4 нових зимні покришки Зараз нова літня стоїть Музика дуже добре грає, нова Машинку робив для себе, нічого не жалілось, все робилось вчасно і відповідально Машинка їде добре, як на газу так і на бензині Причина продажі, хочу машину вище класом Звоніть, питайте, доводилась, торг покупцеві????
Авто не фарбоване , жодна деталь , пробіг рідний Стан сів поїхав Двигун працює рівно , по коробці питань немає , працює як на газу так і на бензині Всі інші питання по телефону Торг мінімальний на переоформлення , не більше
Автомобіль у хорошому технічному стані. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Салон охайний, не прокурений. Авто економне, комфортне та надійне, чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Продаж із повним переоформленням на нового власника.
гарне авто іде добре економне та комфортне газ 4 сучасна магнітола навігаія блютуз карплей всі рідини замінені питаня по телефону
Продам автомобіль в не поганому стані кузов цілий красити не потрібно резина як нова газ буде вписаний мотор не димить працює рівно парктронік робить магнітола з карплейом
