- 61 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.4 л.
- Автомат
авто пригнане з Швейцарії. Перший власник в Україні (06.05.25) Був зроблений ремонт "головки" , заміна поршней, кілець , комплекта ГРМ ... Додаю зимову гуму на дисках. Оптика з переду у броніплівці. Два ключа запалення Відповім на питання.
Шкода Октавія А7: технічно в доброму стані. Двигун, коробка без нарікань, масла не бере. Розхід середній 5,5 л. Ходова працює добре. До авто є сервісна книга до 170 тис. пробігу. На авто присутні сліди використання, є частково сколи. Відповім на будь-які запитання, телефонуйте. Всім мирного неба!
Продаю власний автомобіль , поки було на гарантії - була власністю компанії але фактично експлуатувалась мною , потім викупив. По авто для того щоб сісти і поїхати хоч в дальню дорогу , хоч на роботу , нічого не треба робити ,сів і поїхав . Повна історія , сервісна книжка 2 ключі , 2 компл. резини з дисками розумний торг біля капоту . Майданчикам, перекупам - не турбувати.
В доглянутому стані,коробка і двигун після т/о,ходова без нарікань, два комплекта резини.В одних руках більше 10 років.Авто без ДТП ,
Продам своє авто. Купував у офіційного дилера, реєстрація 26.12.2019 р. У дилера встановлений захист двигуна. Обслуговувалась лише на офіційному СТО. Встановлено сигналізацію Pandora. Килимки Eva. Тонування. На 44000 заміна масла,повітрянний фільтр,маслянний фільтр,фільтр салона. Заміна ременя ГРМ (Contitech). Нова АКБ.
Продаю надійну та економну Skoda Octavia 2011 року випуску. Авто у чудовому технічному та візуальному стані. Двигун: 1.8 бензин КПП: механіка Пробіг: 255 тис. Колір: білий Кузов: без іржі, не битий Салон: чистий, доглянутий Ходова частина: без нарікань Документи: готова до переоформлення Автомобіль обслуговувався вчасно, вкладень не потребує. Ідеальний варіант для щоденного використання — комфортна, економна та надійна. Ціна: 8000 (торг)
Авто пригнане з Німечини!без жодного підкрасу та дтп.Пробіг 100%рідний є вся сервісна історія.
авто в хорошому станi,доглянуте, всi розхiдники замiнювались вчасно,згiдно регламенту,третя реестрацiя в Украинi,продаж не термiнова
продам авто купляли 2 роки тому було пригнане з Швеції все мінялось вчасно рідне мокре вбасто їздить батько пенсіонер продає бо хоче щось новіше. детальніше по телефону
Автомобіль в гарному стані, в хорошій комплектації, перший власник є комплект зимової шини
Машина в гарному стані, не гнила, мотор добрий
Екологія на місці. Регенерація працює справно. Замінено комплект ГРМ включно з ремнем привода масляного насоса на 253 т.км.
Машина в доброму стані. Сів поїхав. Всі питання,по телефону.
Автомобіль в гарному стані. Не битий і в рідній фарбі. По кузову і двигуну питань не має. Грм замінений, масло та фільтра мінялися завжди вчасно. Перший власник в Україні. Автомобіль обслуговувався як для себе. Пробіг рідний 100%. Всі інші питання по телефону.
Автомобіль куплений офіційного дилера. Автомобіль дуже комфортний, дуже гарна динаміка розгону як для Двигуна 1,4 л витрати 6,3-7л на 100 км змішаний. Автомобіль підійде як для сімейного використання так і для комерційного. Дуже великий багажник якщо розкласти усі сидіння може перевести дуже багато речей. Машина почищена та чекає нового власника. На машині їздила дівчина та було пошкоджено ліве крило. Все відримтовано! Машина завжди обслуговувалась вчасно, Їздили з любов’ю та дуже любили цей автомобіль. ХТО ШУКАЄ НАДІЙНИЙ АВТОМОБИЛЬ ДЛЯ СЕБЕ, З МАЛЕНЬКИМ ПРОБІГОМ, БЕЗ «геморою» та маленькими витратами на пальне- ДЗВОНІТЬ! ЦЕ НЕ ТЕ АВТО ПРИ ПОКУПЦІ ЯКОГО ВИ БУДЕ БОЯТИСЯ: «а може зним щось не так»! Ні - Це надійне авто! Перевіряйте на сервісі і зрозумієте, що це авто варте своєї ціни! Продаю бо виїзджаю за кордон. Обмін не цікавить, вибачте.
Авто повністю обслужене,замінені усі масла та фільтра, також ремень ГРМ. Авто зберігається у гаражі. Проблем та помилок немає. Будь- яка перевірка на фарбу та технічний стан. Стан супер, сів та поїхав,вкладень не потребує.
Хороший стан .шкіра клімат ксенон лед оптика.2.0тді.автомат .підігрів сидінь пам'ять.
Пригнана з Німеччини, один власник(переписувалась на родича), ЦІЛА, без ДТП, нічого робити не треба, економна, потужна, машина вартує уваги, візьмете будете задоволені.
