- 256 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Гарний робочий стан. Поміняв масла, фільтра, нові свічки. Катаюся кожен день. Є нюанси по кузову по фотках видно. Кому треба є відео проблемних місць.
Гарний робочий стан. Поміняв масла, фільтра, нові свічки. Катаюся кожен день. Є нюанси по кузову по фотках видно. Кому треба є відео проблемних місць.
Офиційне авто дісталось в насліцтво стан нового, готовий до любих перевірок на вашем СТО,пробіг рідний 1000% не одна деталь на авто не крутилась и не фарбувалась Одна на Європу в такому стані і пробігом
Авто в гарному стані..1.6 MPI..зроблений,надійний,економний двигун..ГРМ поміняний 20 тис тому,мастило Мотюль 5в40-кожні 10 тис...за спокійної манери їзди-масла від заміни до заміни не бере!..при агресивній десь до полу літра на 10 тис..що можна сказати,для ВАГ не бере..вже прошита під Євро-2..росхід-нижче,конячок-більше..салон не затяганий..стоїть гарна акустика та магнітола..правда лише с переду..до задніх руки ще не дійшли,але як виявилось..якщо ставити щось дороге то і передніх більш ніж достатньо..клімат заправлений та працює..нещодавно замінений радіатор клімат,клапан компресора,датчик тиску фріона..ходова зроблена..нічого не стукає,не булькає та не б"ється..їзжу на баферах-тому для мене дещо жостковато..зате вище за кліренсом та і ходовій так набогато легше..у автівки був затуп..при перезаводці і початку руху..машину ніби щось тримало декілька секунд..так ось в попитках це вирішити..було покладено десь біля 2х тис долларів..замінено дуже багато різних датчиків..цілінрів і так далі..виявилось-в автівку поставили по заміні КПП не тієї маркировки(різні передаточні)..тому замінив її ще раз на майже нову(70 тис на ній було,можно сказати нова)..із мінусів це лкп..вони стандартні Ваговські..арки,порги..там нічого такого немає..десь рижик,десь на торці іржа..треба маленько уваги..пороги зроблені..поварені та покращени..по всьому іншому дійсно добре авто..а після того,як прошив під євро-2..ще і їде досить бодро..продаж не терміновий,авто мені подобається..навіть дуже..тому з питаннями аля "за 5500"..не марнйте не мій ні ваш час..дорого-не питання..беріть за 5 та кладіть ще 4..щоб довести до ума..тут ви берете авто де нічого робити не потрібно..майже все зроблене до вас..а те що треба зробити-то таке..не критично(можно і так роками їздити) та не дорого..торг буде,але мінімальний..взагалі по машині ну дуже багато чого робилось саме для себе..більш детально-по телефону
Автомобіль в шикарному технічному стані Є пару нюансів по кузову (не значних ) В комплекті тиски Р17 літо + гума 26 рік І комплект дисків з гумою Р16 26 рік
Авто в гарному стані, є моменти по кузові як сліди експлуатації, ходова частина, замінено усі арматезатори рульова рейка, саленблоки і тд, мотор повністю перепакований замінений комплект ГРМ на 167 км, літня ризина, деталі за телефоном
Авто пригнане з Німеччини В рідній фарбі Всі стьокла рідні включно з лобовим Шкіряний салон,не затертий Сажовий на місці,ходова в доброму стані мотор в порядку Детальніше по телефону
Технічно справне авто, гаражне зберігання. З документами повний порядок
SKODA OCTAVIA A8 STYLE З головних фішок тут: майже максимальна комплектація, свіжий рік виготовлення і топові шкіряні сидіння! Привезли з Німеччини Стан просто прекрасний, 10 із 10! Косметично максимально збережений, без ніяких недоліків, технічно повністю все в нормі і салончик виглядає як новий. Свіжо замінені гальмівні колодки та диски по колу! Автомобіль ніколи не був у ДТП і увесь в рідній фарбі! ВСЯ офіційна історія обслуговування лише на дилері VW, останнє ТО на 141 114 км, 09.25 Додається: комплект зимових коліс, 2 ключі та пультик на вебасто! 2022 рік 155 000 км 2.0 дизель 110 кВт / 150 к.с. Комплектація: Колір: Black Magic Pearlescent Максимальна Skoda Ctystal light матрична оптика Стоянковий обігрівач (вебасто) Проекція Камера заднього виду Безключовий доступ Комфортний вхід Подвійний склопакет Максимальні шкіряні cидіння Вентиляція сидіння Масаж сидіння Пам'ять сидіння Підігрів УСІХ сидінь Кермо з підігрівом ACC/Адаптивний круїз-контроль Віртуальна панель приладів 3-х зонний клімат-контроль Контурна кольорова підсвітка салону ambilight AppleСarPlay/AndroidAuto Максимальна мультимедійна система "Discover Pro" Асистент автопаркування Асистент «сліпих зон» Асистент зміни смуги руху Асистент контролю в смузі руху Асистент розпізнавання дорожніх знаків Асистент розпізнавання втоми Асистент екстреного гальмування Асистент безпеки Бездротова зарядка до телефону Внутрішнє дзеркало з автоматичним затемненням Зовнішні дзеркала складаються, підігріваються, з пам'яттю та із автоматичним затемненням Електропривід кришки багажника Віртуальна педаль (відкриття кришки багажника помахом ноги) AutoHold Сонцезахисні шторки для заднього ряду Фаркоп Легкосплавні 19-і диски + 17-і додаткові Додатково: скинемо сервісну інформацію, докладні фото та відео-звіти, покажемо на відео перевірку діагностикою, зробимо відео-перевірку товщиноміром! Перевірка на будь-якому СТО! Розрахунок криптовалютою! Можлива доставка! Продаж у лізинг, на ФO чи ЮO з ПДВ, або в кредит!
Свіжопригнана з Швейцарії. Перший облік 2014 рік. Хороший технічний та косметичний стан. Щойно замінено мастило та фільтра. Авто не потребує ніяких вкладень. Хороша комплектація. Розмитнена. Перший облік одразу на покупця.
Продам автомобіль Skoda Oktavia 2011 1.6 дизель в гарному візуальному і технічному стані, цілий, без ДТП! Автомобіль дуже економічний і надійний, в гарній комплектації, а саме: - авто дощ; - авто світло; - лінзовані фари; - підігрів сидінь; - двозонний клімат контроль; - мультимедіа; - задні парктроніки;
🌟 Skoda Octavia A7 FL (2017) — Надійний, динамічний та повністю обслужений універсал! Шукаєте ідеальний сімейний або повсякденний автомобіль, який поєднує в собі максимальний комфорт, величезний простір та вражаючу економічність? Це саме той варіант. Автомобіль купувався та обслуговувався для себе, без жодних компромісів щодо якості. 🔧 Технічні характеристики та стан: Двигун та КПП: Надійний, потужний та надзвичайно економний 2.0 TDI (150 к.с.) у поєднанні з чіткою механічною коробкою передач. Працює ідеально. Кузов: Практичний та місткий універсал (5 дверей) у збереженому стані. Без ДТП. Обслуговування: Виключно офіційне обслуговування. Мастило та всі фільтри замінювалися строго за регламентом і вчасно. Машина повністю технічно справна, працює кожна кнопка. Екологія: Сажовий фільтр та вся екологічна система на місці, нічого не вирізалося і не відшивалося. 💡 Комплектація та додаткові покращення: Безпека та асистенти: Встановлено сучасну систему Front Assistant (попередження про зіткнення) та парктроніки з функцією автоматичного гальмування для безпечного маневрування у місті. Оптика: Встановлене якісне лінзоване світло, яке забезпечує ідеальну видимість у будь-яку погоду та час доби. Атмосфера в салоні: Додатково встановлена стильна контурна підсвітка ambient, що створює особливий затишок під час нічних поїздок. 💎 Переваги для покупця: Прозора історія: За весь час автомобіль мав лише 2 власників. Юридично повністю чистий, авторизація продавця через Дія підтверджує надійність угоди. Готовий до перевірок: Абсолютно впевнений у стані авто, тому готовий до будь-яких перевірок на вашому СТО. Умови продажу: Присутній розумний торг реальному покупцю біля капота. 📞 Звонить або пишіть у приватні повідомлення! Автомобіль вартує вашої уваги, майбутній власник буде на 100% задоволений покупкою.
Рідний пробіг! Дуже практичне та зручне авто. Двигун, коробка та ходова в чудовому стані. Ходова перебрана. Масло і фільтра замінено 3тис. тому. Ключа-2. Кузов та салон в гарному охайному стані. Гарна комплектація: підігрів сидінь, клімат контроль, круїз контроль. Всі опції чудово працюють. Таким авто будете задоволені на довгі роки використання.
Код товара: 76886 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. ?koda Octavia 2011 року, бензин, автомат. Автомобіль в хорошому технічному стані, двигун та коробка працюють відмінно без сторонніх звуків і ривків. По ходовій без зауважень, салон доглянутий та чистий. Надійний, комфортний та економний автомобіль для міста і траси. Хороша комплектація, все працює справно. Документи в порядку, авто готове до переоформлення.
Продам Skoda Octavia A7, 2019 р. в. У комплектації SOLEIL двигун 2.0 TDI, автоматична коробка передач. Автомобіль в дуже гарному та збереженому стані. По ходовій та механічній частині автомобіля взагалі непотрібно нічого робити, автомобіль обслуговувався тільки на офіційному дилері SKODA є електронна сервісна історія з всіма відмітками.Оригінальний пробіг 254 тис. підтвердженим дилером ШКОДА. Авто готове до будь-яких перевірок. В ній є все, для максимально комфортного керування, FUL LED оптика, підігрів сидінь- керма, лобового скла парктроніки з траєкторією на екран, електронна кришка багажнику, система start/stop, бездротова зарядка, система Auto Hold, без ключовий доступ, дистронік-Mode з вибором режиму їзди, датчик втоми водія, датчик світла -дощу, максимальна магнітола DISKAVERI, Cap Play, голосовий асистент та багато інших асистентів. Деталі за номером ********** локація м. Кодима Одеська область можлива доставка у ваше місто!
ПРОДАЄТЬСЯ ШКОДА ОКТАВІЯ ТУР КОМПЛЕКТАЦІЯ COMFORT 1.6БЕНЗИН/ГАЗ.ДРУГИЙ ВЛАСНИК В УКРАЇНІ. Автомобіль пригнаний з Німеччини з рідним пробігом 130тис.км. В листопаді 2019року. Автомобіль зберігався в сухому теплому гаражі. Користувалися дуже бережно і на обслуговування гроші не жалілися. Масло мінялося кожні 6-8тис.км.або 2 рази на рік по сезонах. Пробіг на авто рідний і не коригувався як в більшості автомобілів. Автомобіль має Кондиціонер, заправлений, працює, гідропідсилювач керма, кермо регулюється по висоті, обігрів заднього скла, працює, електро регулювання дзеркал з підігрівом. Регулювання сидінь передніх по висоті спинки. В Автомобілі є пробуксовочна система, АSR, ESP, ABS. 4 подушки безпеки. В авто великий багажник. Автомобіль на свої роки виглядає в достойному стані продавати не планували все робилося для себе.,не на продаж і фактично авто як на фото завжди виглядає. ЦЕ НЕ ПЕРЕДПРОДАЖНА ПІДГОТОВКА. Весною автомобіль оброблявся бітомною гумовою мастикою днище, пороги, арки. Дно без корозії і гнилі і ніколи не було! Зимою дуже мало використовувався. Було встановлено газове обладнання на Сертифікованій Станції 750.у.о,балон50л.Авто тоноване дорогою пльонкою Є сертифікат.250у.о.Встановлені чохли на сидіння 100у.о.Встановлені модельні коврики салону і багажника, захист двигуна, коробки. Встановлена мухобойка капоту, вітровики, встановлені 4 бризговики, Замінено лампочки стандартні на дорогі LED лампи, світить дуже добре. В авто 8 динаміків основні динаміки замінені на акустику Kicx ,магнітола.Кanwood.Встановлено сигналізацію 100у.о В Авто поміняно ремні ГРМ, помпа, тосол, всі жидкості. Тормозні Колодки, Тормозні Диски передні. Свічки, Провода, Моторчик Омив. Зроблена вся Ходова, поміняні 4 Амортизатори пружини з Опорами і відбійниками,всі сейленблок,Втулки, рульові наконечники,Стойки Стабілізатора.Все і не пригадаєш. ПРОДАЖ З ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ НА НОВОГО ВЛАСНИКА! АВТОБІЗНЕСМЕНІВ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ! ТОРГ НА АВТО НЕ ВЕЛИКИЙ В МЕЖАХ РОЗУМНОГО!
Стан автомобіля у відмінному стані.
Продам свою Skoda, я перший власник в Україні, була привезена з Фінляндії з пробігом 303т. На Skoda дилер підтвердив пробіг, є сервісна книга з-за кордону, тут обслужив повністю: заміна комплекту ГРМ, заміна зчеплення та демпфера (оригінал), масло в коробці змінював на Skoda дилер, промивав сажовий фільтр, але все ж його надовго не вистачило, вирізав екологію на 355т. І прошив на 1-й stage, зараз десь 190 к.с. Машина не димить, з форсунками все в порядку, у місті 7,5 розхід, траса до 5л. Коробка DSG 250 мокра працює безпроблемно, перебрана ходова перед і зад повністю, була замінена рульова рейка також на Skoda дилер, комплектація максимальна: круїз-контроль, автосвітло-дощ, мультикермо, підігріви сидінь, підігрів дзеркал, автозатемнення, чорна стеля, поворотна оптика, складання дзеркал, магнітофон Columbus максимальний 12 динаміків Sound system, загалом краще по телефону поспілкуватися розповісти є що, машиною володію майже 3 роки вкладень було багато так що на сьогоднішній день сів і поїхав.
авто у хорошому стані
Суперовий, збережений стан, а головне на сьогодні це розхід палива! Місто 5л, траса 3.6. Skoda Octavia A7 Рестайл 1.6 DSG! Авто привезене з Нідерландів, одна власниця в україні. В рідній фарбі, двигун працює гарно, коробка переключає просто ідеально, кліма заправлена, кожна кнопочка в салоні робоча, ходова вся замінена. Гарна мультимедія з android auto i apple car play. Дзвоніть домовимось, за готівку хороший торг, також можливий обмін.
