- 250 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто Skoda Octavia 1 1.8 Turbo 20V RS. Оригінальна RS. В чудовому стані. Не бита, в Україні другий власник, авто пригнане з европи. По авто питань немає. Деталі за телефоном, торг біля авто.
Авто у відмінному стані. Пройдено повне то. Заміна грм, тормозні диски, колодки по кругу, нова шина 2022 року. Замінене масло в коробці. Всі деталі по телефону.
Всіма улюблений народний автомобіль Шкода Октавія А7 РЕСТАЙЛІНГ. На НАДІЙНОМУ та ЕКОНОМІЧНОМУ дизельному двигуні. Жирнючий та сучасний зовнішній вигляд, роздвоєна фара та чорний колір тому цей автомобіль підійде як молодому хлопцю так і людині у віці. Авто комфортне, м'яке та збите в ходу а завдяки кузову універсал максимально практичне, можна використовувати для роботи, дачі і т.д. Дуже збережений стан, як зовні так і по салону, пробіг 100% рідний. МОЖУ ПРИГНАТИ В БУДЬ-ЯКЕ МІСТО УКРАЇНИ за попередньою домовленістю. Гарна комплектація в яку входить •Мульти кермо •Датчики світла та дощу •Старт/стоп •Двозонний клімат контроль •Велика сенсорна магнітола •Повний електро пакет •Акустика •Навігація •Розширений бортовий комп'ютер з багатьма налаштуваннями •Електро складання дзеркал •Парктроніки в коло •Протитуманні фари •З'ємний фаркоп Та багато іншого для Вашого максимального комфорту в пересуванні. Авто в ідеальному стані, як технічно так і візуально, готове до будь який перевірок на СТО. Можливий обмін на будь який автомобіль як з Вашою так і з моєю доплатою.
Skoda Oktavia A7 Чистий 2014 рік,1.6 D Два косметичних під краса,всі вікна рідні,авто відмінному стані нічого робити непотрібно,мотор весь сухий без підтікань,масла не бере ні грама CASTROL EDGE 5w-30. Пригнана з Бельгії, в гарній комплектації: -Park assist (передні та задні датчики парковки) -Auto Light assist (автоматичне перемикання дальнього світла ) -Start-Stop -7 air-bag -мульти/серво кермо -підігрів сидінь підігрів дзеркал з функцією автоматичного складання -автозатемнення дзеркал -датчики тиску в шинах -датчики світла/дощу -круїз контроль -2-х зонний клімат контроль -підсвітка простору ніг водія і пасажирів -GPS навігація з картами Європи та України Bluetooth, гучний зв?язок -легкосплавні диски R-16 ,зимова гума - два ключа Любі ваші перевірки і компʼютерні діагностика !
Продаю власне авто в відмінному стані. Не потребує ніяких вкладень. Проведені всі сервісні роботи. Авто привозилось зі Швеції. За деталями звоніть.
Skoda Octavia A7 2014 1.6TDI Автомобіль обслужений та ніяких вкладень не потребує. Доглянутий бережений стан салону. Надійний та економічний дизельний двигун.Авто має один єдиний підкрас.Пробіг рідний. Хороша комплектація: Stage1, адаптивні фари, автодальне, бі-ксенон, лед оптика, підігрів сидінь, двохзонний клімат, електропакет, блютуз, резетка, навігація, ?круїз-контроль,повний безключовий доступ,електропривід багажника, ?парктронік задній, 2 ключа і багато іншого. Додаткова інформація за телефоном. ЦІКАВИТЬ ОБМІН НА ДЕШЕВШЕ АВТО!!
Всі регламентні роботи проводились вчасно,на 234 тис.км замінив зчеплення.Авто стане надійним другом новому власнику!
По авто !!! • Я не перекуп це моє власне авто … • ХОДОВА ПОВНІСТЮ ЗРОБЛЕНА • МАСЛА ФІЛЬТРА ПОМІНЯНІ 1000 км тому • Ланцюг грм та інше поміняно вчасно 20тис тому… • Торг реальному покупцю • АВТІВКОЮ БУДУТЕ ЗАДОВОЛЕНІ
Авто купив недавно бо треба була машина розмитнена всі бумаги є тільки поставити на себе тачка класна бере не багато сів тай поїхав продаю бо виникла потреба в покупці станків для роботи звоніть пишіть все розкажу
Продам Skoda Octavia A5 2008 року. Надійний та перевірений часом автомобіль у дуже хорошому стані. Двигун 1.6 MPI бензин — один із найкращих та найпростіших моторів у цій моделі: економний, невибагливий та дешевий в обслуговуванні. Авто повністю справне, вкладень не потребує, сів і поїхав. Машина щодня на ходу, їде м’яко та впевнено, мотор працює рівно, коробка та ходова без зауважень. По кузову: * не бита; * не фарбована; * кузов у хорошому стані; * без серйозних дефектів та корозії. Салон чистий та доглянутий, усе працює. Просторий багажник та комфортний салон роблять авто ідеальним як для міста, так і для далеких поїздок. Автомобіль дуже практичний, надійний та недорогий в експлуатації. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Хороший варіант для тих, хто шукає чесне та живе авто без прихованих проблем В додатку 2 набори дисків та 2 набори шин зимові та літні .
Продаю Skoda Octavia 2004 року. Автомобіль у хорошому технічному стані. Пробіг: 255 853 км Двигун: бензин і газ КПП: механіка Авто заводиться без проблем, мотор працює рівно. Ходова частина в нормальному стані. Салон доглянутий для свого віку. Торг біля авто можливий.
Skoda octavia a5 2013 2.0 TDI DSG dq250 мокра Комплектація Laurin Klement, таких авто одиниці Авто в чудовому візуальному та технічному стані, без нарікань взагалі. В авто працює кожна кнопка 1. Датчик світла/дощу 2. Парктроніки 3. Круіз 4. Підігрів всіх сидінь 5. Електро регулювання сидіння та пам?ять Клімат заправлений Телефонуйте
Гарний робочий стан. Поміняв масла, фільтра, нові свічки. Катаюся кожен день. Є нюанси по кузову по фотках видно. Кому треба є відео проблемних місць.
Офиційне авто дісталось в насліцтво стан нового, готовий до любих перевірок на вашем СТО,пробіг рідний 1000% не одна деталь на авто не крутилась и не фарбувалась Одна на Європу в такому стані і пробігом
Авто в гарному стані..1.6 MPI..зроблений,надійний,економний двигун..ГРМ поміняний 20 тис тому,мастило Мотюль 5в40-кожні 10 тис...за спокійної манери їзди-масла від заміни до заміни не бере!..при агресивній десь до полу літра на 10 тис..що можна сказати,для ВАГ не бере..вже прошита під Євро-2..росхід-нижче,конячок-більше..салон не затяганий..стоїть гарна акустика та магнітола..правда лише с переду..до задніх руки ще не дійшли,але як виявилось..якщо ставити щось дороге то і передніх більш ніж достатньо..клімат заправлений та працює..нещодавно замінений радіатор клімат,клапан компресора,датчик тиску фріона..ходова зроблена..нічого не стукає,не булькає та не б"ється..їзжу на баферах-тому для мене дещо жостковато..зате вище за кліренсом та і ходовій так набогато легше..у автівки був затуп..при перезаводці і початку руху..машину ніби щось тримало декілька секунд..так ось в попитках це вирішити..було покладено десь біля 2х тис долларів..замінено дуже багато різних датчиків..цілінрів і так далі..виявилось-в автівку поставили по заміні КПП не тієї маркировки(різні передаточні)..тому замінив її ще раз на майже нову(70 тис на ній було,можно сказати нова)..із мінусів це лкп..вони стандартні Ваговські..арки,порги..там нічого такого немає..десь рижик,десь на торці іржа..треба маленько уваги..пороги зроблені..поварені та покращени..по всьому іншому дійсно добре авто..а після того,як прошив під євро-2..ще і їде досить бодро..продаж не терміновий,авто мені подобається..навіть дуже..тому з питаннями аля "за 5500"..не марнйте не мій ні ваш час..дорого-не питання..беріть за 5 та кладіть ще 4..щоб довести до ума..тут ви берете авто де нічого робити не потрібно..майже все зроблене до вас..а те що треба зробити-то таке..не критично(можно і так роками їздити) та не дорого..торг буде,але мінімальний..взагалі по машині ну дуже багато чого робилось саме для себе..більш детально-по телефону
Автомобіль в шикарному технічному стані Є пару нюансів по кузову (не значних ) В комплекті тиски Р17 літо + гума 26 рік І комплект дисків з гумою Р16 26 рік
