- 280 тис. км
- Київ
- 2 л.
- Типтронік
Офіційний авто с. Прозорою історією,куплений в 13.12.2018 р. Повний привід, дуже просторе авто та економічне як по місту та і межами його
Автомобіль пригнаний з Швейцаріі- є сертифікат-рідна фарба-скло рідне по колу-резина нова- диски без подряпин та сколів-всі опціі працюють- люк-проведена передпродажна підготовка-сервісна книжка--тормозні диски та колодки нові-амортизатори нові(було проведене останнє сервісне обслуговування на 2200 франків)-двигун САХА економічний-обслуговувалась на SCODA Сервісі- 2ключа-власник авто 1946 року народження
продам свій автомобіль володію 5років в ДТП не була їзде кожен день є сліди використання є питання дзвоніть.
Авто тільки пригнане з Німеччини має гарний стан та комплектацію семимісне. Повний сервіс в салоні шкода. Прошу Всі питання по телефону. Дякую
Автомобіль замовлявся під спеціальну комплектацію, в ньому були повністю включені всі функції, немає тільки панорамного даху, ходап-дисплея і відкриття багажника ногою. В автомобілі встановлена ??матрична оптика та лід-стопи, включені всі асистенти помічники водія, салон з алькантари, підігрів передніх та задніх сидінь, підігрів лобового скла. Водійська сидіння з регулюванням та пам'яттю положень, з комфортною посадкою. Встановлений великий монітор, заводські карти, автопарковка і додатково маневрування з причепом, камера 360 °. Передня частина автомобіля повністю затягнута броньованою плівкою, дзеркала, ручки і пороги. бампера також затягнуте плівкою і всі екрани заклеєні захисним склом, у передній решітці встановлена ??світлосмуга. Є два комплекти килимків літо і зима, а також проводилася ТО заміна олії на 7000 і на 15 000, все на гарантійному сервісі, всі проведені роботи вписані в гарантійну книжку, встановлення тонування броні плівки, сітки на офіційному сервісі. Машиною будете дуже задоволені, все зроблено на найвищому рівні. Такої комплектації немає, вона єдина робилася на замовлення, інші набагато простіше
Skoda Octavia A5 2009 року бензиновим двигуном 1.4 TSI 122 л.с 7-ступенчатий робот DSG (DQ200 з «сухим» щепленням . Авто продаю з тим що для великої родини не підходить. В чудовому стані ,після покупки зробили заміну всієї ходової ,новими запчастинами VAG групи(оригінал), заміна балки на нову,диски стоять з Skoda Superb 2012р,заміна масла фільтрів усіх ,авто варто уваги .Така ціна бо немає чого вже робити тільки насолоджуватись,було багато вкладено грошей для того щоб не боятись їздити з дітьми . Увага!Продаж не є терміновим. Авто повністю обслуговане, кузов в гарному стані на свої роки ні яких вкладень не потрібні на довгий час.Якщо щось купувати дешевше то розраховувати одразу 3000 у.о вкинути бо в такі роки купити щось живе важко за норм.ціну.
Щойно з Німеччини без жодного підкрасу в ідеальному стані в самій максимальній комплектації. Автомобіль повністю розмитнений та сертифікований з повню історією техобслуговування на фірмовому СТО в Німеччині. На даний момент зроблено ТО з заміною передніх та задніх гальмівних дисків і колодок. Два тижні тому автомобіль проходив офіційний технічний огляд в Німеччині без жодного зауваження про, що є всі підтверджені документи, Додаткова інформація по телефону, можливість продажу по безготівковому рахунку.
Максимальна комплектація. Двигун і коробка працюють ідеально. Двигун 2-літровий дизель. Коробка DSG мокра, 6-ступенева. Монітор андроїд, з встроеною навігацією та камерою заднього виду. За останні 20 тисяч зроблено та замінено: Саленблоки, пружини, передній лівий шрус, колодки, ремінь грм, заміна охолоджувача та радіатора системи охолодження КПП, ремонт генератора з заміною реміня і ролика, заміна шлейфа керма, заміна антифризу, ремонт вентилятора кондиціонера, заміна корпусу масляного фільтра з масляним радіатором, заміна патрубка водяного охолодження. Продаж не терміновий. Торг мінімальний і обґрунтований.
Авто в дуже гарному стані вся детальна інформація про автомобіль по телефону
Машина в мене 1,5 року. Проблем жодних немає. Машина використовувалась мною для поїздок в школу і садок. Більш детально по телефону.
Домашній автомобіль,перший власник,гараж,жінка їздила,5 коліс літо(легкоспдавні диски),4 колеса зима(диски метал),догляд-ТО вчасно,як для себе. двигун,коробкп,ходова-відмінно. Кузов не крашений,потребує втручання.
Автомобіль офіційний, куплений в Україні, сервісна книжка в наявності. Авто в відмінному стані в рідній фарбі. Без ДТП і інших пригод. Рідний пробіг 100%. Вкладень не потребує. Ходова в відмінному стані. Двигун чистий, сухий, масло від заміни до заміни без доливань, масла двигун не бере!!!! 8тис км назад замінено всі ролікі і ремень ГРМ + ролік і ремень генератора + помпа. 300 км назад замінено масло в двигуні, всі фільтри, паливний, повітря, салон. Масло в коробці 15000 км назад також замінено.Коробка DSG 6ступка, переключає як Швейцарський годинник....без ривків та інших моментів. Масло на заливці тільки оригінал, синтетика. В наявності 1 комлект нової зимової гуми Контіненталь, 2024 року, вже авто на зимній резині. Літня Континенталь комплект 2022 року. Авто більшість часу обслуговування на офіційному СТО Skoda. 3000 км назад замінено демфер на dsg по регламенту заміни, на новий оригінал luk. 10000 км назад замінені передні амортизатори на sacsh оригінальні в зборі з верхню опорою та підшипниками, нові відбійники та пильники. Нові задні амортизатори sacsh оригінальні. Шкіряний салон в ідеальному стані. Автомобіль вкладень не потребує взагалі, все зроблено для себе!!! В жовтні 2025р встановлено новий акумулятор на зиму.
Гарне авто, в багатій комплектації. Навіть сонячна батарея стоїть на люкові. Весною була зроблена АКПП. Відреставрована турбіна із заміною катріджа. Повністю нова вакуумна система. Нові передні стійки. Нові задні тормозні диски та супорта. Нова дросільна заслінка. Новий датчик ДМРВ, датчики температури охлаждайки та моторного масла.
На гарантії. Потужність 200 к.с. Ідеальний стан. Придбана у оффіціального діллера.
