- 170 тис. км
- Біла Церква
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в гарному стані. Один власник в Україні, масла фільтра мінялися кожні 8000 км. Зроблена повністю ходова. За всіма питаннями звертайтесь за номером телефону
Продам авто в гарному стані. Один власник в Україні, масла фільтра мінялися кожні 8000 км. Зроблена повністю ходова. За всіма питаннями звертайтесь за номером телефону
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини, вже повністю розмитнений, без пробігу нашими дорогами!!!Стан автомобіля ідеальний, як новий, оскільки авто придбано в Німеччині від першого власника!!!Робити по автомобілю нічого не потрібно!!!Авто повністю у рідній фарбі (підфарбовувалось лише заднє праве крило і кришка багажника - прибирались царапинки)! Скло по всьому автомобілю рідне (лобове у тому числі)! Автомобіль в дуже гарному стані, салон як новий, їде гарно і дуже економно!!!Дуже гарна комплектація з кондиціонером, круїз-контролем, підігрівом сидінь, бортовим комп?ютером, управлінням магнітолою на кермі, люком, передніми електросклопідіймачами, електрорегулюванням дзеркал, регулятором висоти фар!
Продам власне авто. Використовувалось як друге авто в сім?ї. Дуже економне в наших реаліях авто: зручне як для міста так і для траси, їде гарно. Авто в рідній фарбі, є два рідні ключі, сервісна книжка з обслуговування. Свіжий страховий поліс. Технічно авто у відмінному стані: - двигун працює як годинник: ГРМ замінено 10 тис км назад, новий термостат та трубки, поміняна помпа та натяжні ролики, масло в двигуні та антифриз замінено, свічки нові, масляний та салонний фільтр замінено; - коробка перемикає ідеально: масло замінено, куліса перемикає як нова; - ходова обслужена: замінив амортизатори, рульові тяги, наконечники, шарові; - тормозна система: замінено тормозні диски, тормозні колодки в коло; - пічка гріє / кондиціонер холодить (заправлений): поставив новий радіатор, все повністю обслужено; - поставив нову дорогу магнітолу з камерою заднього виду: загалом в авто 3 камери (передня та задня - постійно записуючи; задня - вмикається при русі назад); - гарне світло: поставив хороші led-лампи ближнього/дальнього світло; - новий акумулятор, ще на гарантії. Авто в ідеальному стані: заїде куди треба і скільки треба, найближчі 2-3 роки окрім заміни масла в двигуні нічого робити не потрібно. Новий власник буде задоволений. Салон як новий: видно на фото. Можлива доставка по Україні ??
Продам Skoda Octavia A5 2007 рік після прильоту FPV. Авто під відновлення або на запчастини. Двигун 1.8 TSI бензин. Основний удар у передню частину, салон та кузов, по боках у нормальному стані. Двигун в цілому стані, КПП в робочому стані, є пробоїна, але передачі перемикаються. Ходова справна. Авто обслуговувалося вчасно. Документи в порядку. Пригнана з Фінляндії, перший власник в Україні/ По комплектації та стану — дивіться фото. Торг біля авто або в телефоні. Або звертайтеся за номером телефону (Viber, Signal, WhatsApp) Артем Авто не горіло двигун цілий.
Авто в хорошому технічному стані на хорошій зимовій резині хороша комплектація люк повний електро склопакет робочий кондиціонер підігрів сидінь
Автомобіль у відмінному технічному стані, кузов в рідному окрасі (жодний елемент не мальований). Масло не бере. Відсутні будь які підтікання. Два комплекта коліс ( літо,зима). Простий і надійний 1.4 mpi. Авто доглянуте. Готові до перевірок.
Авто варте уваги, в хорошому стані на автоматі. ГРМ міняний. Є додатково комплект літніх шин на титанових дисках
Відмінне авто Не фарбоване і без ДТП Пробіг рідний на 100% Обслуговування в Швейцарії та Україні тільки на офіціалі В користуванні 1,5 роки Комплектація повна окрім панорами В чудовому технічному стані ТО + перевірку стану авто проводили на офіціалі Skoda З початку покупки окрім ТО Замінював ГРМ , передню подушку мотора , колодки , заміна масла в Коробці , тонування хорошою плівкою . Авто кожного дня в русі , більше як половина пробігу по Україні по трасі Київ - Львів Середня витрата палива по місту 9-10 траса 7-8 , ( бензин заливав 95 покращений ) Комплектація Без ключовий доступ Кнопка запуску двигуна Передні електро сидіння Максимальна мультимедія і топова звукова система 2-х зонний сліпим контроль ( заправлений ) Зеркалка заднього виду складаються та регулюються Парк троніки по кругу Електро кришка багажніка Сидіння комбіновані шкіра-алькантара Максимальні поворотні фари Повнопощзмірне запасне колесо нове та увесь комплект допоміжних речей + змінний фаркоп ( жодного разу не був у користуванні ) Повністю в рідній фарбі та відмінному технічному стані ( є підтвердження з сто )
Автомобіль в гарному робочому стані, двигун сухий без підтікань, працює добре, ходова не гримить, не стукає, два комплекти резини, замінено масло, усі фільтри та всі рідини, дуже економічний, детальніше по телефону.
Машина практически в идеальном состоянии,много чего установлено с салона тормоза и ходовая RS, раздвоенный выхлоп,подогрев переднего стекла, подогрев руля и куча других Доп функций....
Продається Skoda Fabia 2013 рік. Машина в гарному стані,мотор працює дуже добре,ходова у відмінному стані,салон дуже гарний не за чуханий,любий вид переоформлення. Є зимова гума Всі питання за телефоном або пишіть вайбер.
На 235 тис. здійснено професійний ремонт двигуна з повною заміною навісного обладнання. На 241 тис. проведено ремонт TFSI та заміна зчеплення. Автомобіль повністю технічно справний. Причина продажу-купівля іншого авто. Не битий і не фарбований. Обмін не пропонувати, тільки продаж .Є відео, вишлю в telegram при зацікавленості.
Автомобіль тільки пригнаний з Нідерландів Розмитнений 100% + Сертифікат EURO 5 Двигун 1.6 Бензин MPI 81 KW 102 к.с. База Універсал ПЕРЕВІРЯНА НА СТО ВКЛАДЕНЬ НЕ ПОТРЕБУЄ ЗАМІНЕНО ЩЕПЛЕННЯ ТОРМОЗНІ ДИСКИ ТА КОЛОДКИ+МАСТИЛО ТА УСІ ФІЛЬТРА КУЗОВ БЕЗ РЖАВЧИНИ АВТО В ДОГЛЯНУТОМУ СТАНІ ПО НАШИМ ДОРОГАМ НЕ ЕКСПЛУАТУВАВСЯ !!!! Сервісна книга з відмітками про прохождення Сервісного обслуговуваня Авто перевірений на СТО Двигун – зауважень немає Коробка передач – зауважень немає Ходова частина автомобіля – зауважень немає Кузов автомобіля не рихтований та не фарбований Резина – (розмір 165/60/16 та знос в 3%) НОВА ГУМА Комплектація АВТОМОБІЛЯ: 6 КПП 5 Місць Складний заднія ряд сидінь Релінги на даху Кондиціонер Електросклопiдйомники Круїз контроль Підігрів дзеркал Електропакет Бортовий компьютер МР3, Bluetooth AUX USB Телефоний зв`язок Два ключа Електро пакет Електро дзеркала з підігрівом Реєстрація в Сервісному Центрі 40 хвилин Також є багато інших Автомобілів Дивіться наші оголошення Більш детально по телефону Бажаємо Вдалого Придбання Авто !!!
Продам власний автомобіль з переоформленням. Прогорів клапан в одному з циліндрів. В цілому автомобіль справний, заводиться та їде на 3 циліндрах, за весь час експлуатації - безпроблемний. Два власники (1 в Німеччині, 1 в Україні). Придбаний у 2013 - дилер автогус ді. Пробіг оригінальний (є фактури Прага-Авто та Інтерциклон). Двигун BZB, масложора не було, ланцюг свіжий є фактура Автосоюз та фото натягувача (три риски). Нове зчеплення - комплект оригнал Luc, є фактура Прага-Авто. Компресія 11.5 на холодну, є фото. Не битий, не фарбований, в ДТП не був, (вмятини з парковки). Авто знаходиться в Києві, огляд біля ТЦ Магелан. допомога з продажу не потрібна з усіх питань - телефонуйте
БЕЗ ТОРГУ !!! Свіжопригнане авто з Швейцарії Пробіг оригінальний 100% Двигун 1.4 MPI (підходить під газ) Замінено ГРМ, масло, фільтр !!! Комплектація • Механічна коробка передач. • Клімат-контроль • Круїз -контроль • Оригінальна магнітола Skoda. • Парктроніки ззаду. • Рейлінги на даху. - 2 ключі - Сервісна історія Деталі по телефону
Автомобіль в гарному стані, нічого робити не потрібно, двигун 1.4 MPI сухий працює рівно, помилок на панелі не має, кондиціонер працює добре, каталізатор на місці, все скло рідне, два ключі. Огляд автомобіля в Чернігові. ТОРГУ НЕМАЄ
Машина на свої роки у хорошому стані. Місяць назад була замінена вся ходова частина,у Грудні місяці була замінена турбіна з гарантією також було замінено гідрокомпексатори,цеп розпредвалів з натяжником,28000 тисяч назад було установлено газ він теж на гарантії. По кузову єсть свої нюанси.Детальніше розповім по телефону.Торг присутній біля капота.
Моє авто, їжджу з 2018 року. Я 2й власник, офіціал. Авто класне, і стан і зовнішній вигляд. Двигун чіплваний, stage 1, 200 кс завжди дадуть вам можливість прискоритись за необхідності. При цьому сам їжджу потихеньку, тому підвіска - «погані дороги». Зроблена шумоізоляція. Зроблені виходи для реєстратора, у т.ч. є задня камера. Мій пробіг - 5-6 тис на рік. ТО - роблю раз на рік, тобто раз в 5 тис км. Стан у авто класний. З мінусів - є дефекти по тонуванню, від часу. Періодично гучно працює клімат (при цьому працює добре). Пару разів притирали на парковці. Подряпаним іздити мені не подобається, тому притертості професійно зафарбовувались (арки та біля). Можуть потіть фари, наслідок затемнення. При цьому, світло добре, світить гарно, і зустрічні блимать вам не будуть. Багажник ліфтбеку - це топ! В салоні - чохли жакард з екошкірою. Руль - від RS, ручка - від Ауді. В нішах - фірмові резиночки, в багажнику - сумки. До авто додаються 17 літні литі диски, на них вигляд взагалі на мільйон (на фото «зима» - 15??). + комплект літньої гуми 2026 року. Встановлені секретки. Також в комплекті - 2 набора килимків. Передні і задні парктроніки. Машину можете перевірити. Продаю, бо треба повний привід і гарний кліренс. Октавія служитиме вам довго, закриє всі потреби. І швидко та недорого довезе, і дозволить півхати в багажник запхати. Обслуговування не вартує всіх грошей світу. Будуть питання - звертайтесь
Продається авто в хорошому стані доглянуте, є маленькі нюанси по ЛКП та покузову. Машина повністю справна сів поїхав кондиціонер працює машина остані 2 роки невиїжджала стояла в отоплюваному гаражі в комплекті літня та зимня ризина та 2 комплекта дисків
Дзвоніт.
