- 151 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Офіційний автомобіль!!!. Салон не прокурений, без царапин. Всі стекла рідні. Вчасно обслуговувалася. Двигун в ідеальному стані 180 к/с, 132кВт, 6-ти с-ка. Авто варте уваги!
Офіційний автомобіль!!!. Салон не прокурений, без царапин. Всі стекла рідні. Вчасно обслуговувалася. Двигун в ідеальному стані 180 к/с, 132кВт, 6-ти с-ка. Авто варте уваги!
Продам свіжий skoda yeti. Пригнаний зі Швейцарії. Дуже гарний стан та комплектація. Електро сидіння з підігрівом шкіра та алькатара, 4 електросклопідйомника з дотяжкою вікон, автономний опалювач webasta, двох зонний клімат контроль, ксенонові світло з автокоректором фар, 2 ключа, замінено мастило та фільтра, ланцюг не шумить. Машина без вкладень! Двигун 4 циліндровий! Сів і поїхав.
Перший власник в Україні, авто пригнане з Німеччини, газ ніколи не стояв, я власник авто, повністю все змінив по технічній частині
авто в гарному, збереженому стані!немає навіть натяку на іржу чи дефекти.Перебрана,поміняна ходова, передні,задні стійки,тільки фірма!Сидіння накриті чохлами,так що салон також в нормі.Гаражне зберігання та догляд як за дитиною.Тонована,камера заднього бачення, нова магнітола,ц/з,2 комплекти гуми на дисках зима,літо майже нові,
Машина в хорошем состоянии,много чего было зделано,диски Италия r17 резина Michelin лето, зима на оригинальных легкосплавных r15 Michelin.Перетянут салон кожа,чорный потолок,руль Skoda RS.Двух стороняя сигналка Sherif.Тормозные колодки и диски меняны в круг масло Liqui Moli Optimal 5w40.Тонировка в круг.Кондёр рабочий.Стоит хороший ксенон и лед лампы. Машина стоит внимания.Все вопросы по тел.
Куплен в автосалоне г.Краматорске у официального дилера Талисман новым.Один хозяин,пробег на данный момент 89400оригинальный.На остальные вопросы отвечу по телефону Сергей.
Авто в дуже гарному стані. Всі питання по телефону, перекупам прохання не турбувати.Торг
Автомобіль щойно пригнаний зі Швеції. Пробіг 100% рідий, в чому можка переконатись на офіційному сайті. Надійне, потужне та практичне авто. Комплектація 4*4 та 150 к.с. ГБО ставиться без проблем.Поміняні ремні, ролики, водяна помпа, моторне масло, передні диски та колодки та по ходовій замінено все що було потрібно. Авто варте уваги ! стоїть на бліку.
Авто у відмінному стані, вкладень не потребує.2 комплекти гуми,літо+ зима на дисках у відмінному стані.Сервісна книга,два ключі.На авто не економили,при потребі коштів не шкодували. Більш детальну інформацію за телефоном.Вайбер або Ватсап.
Продаю своє авто.В справному стані.Економна,не вибаглива зручна машина.На літніх шинах R15 в експлуатації 2 сезони Goodyear. ТО проводилось вчасно.Салон чистий .Є зимові шини Goodyear 1 сезон в експлуатації .Сервісна книжка. ПРОБІГ як на фото НЕ СКРУЧЕНИЙ
Терміновий продаж. Skoda Oktavia A5 4x4 Повний привід 10.06.25 пройдено ТО(,замінено помпа,антифриз) все інше без зауважень. 01.01.2020 р,На 180 тис замінили ланцюг ГРМ (оригінал) Є комплект зимової гуми.
машина в хорошому стані,на ходу,пригнана з Бельгії.
Продам skoda fabia 2002р. в хорошому стані.знаходиться в Новий Розділ
Авто у гарному стані. Автомобіль не пригнаний, офіціал. Один власник, авто обслуговувалось тільки на офіційному сервісі. Авто у гарній комплектації: клімат-контроль, підігрів дзеркал, підігрів сидінь, бортовий компьютер. В ДТП не була. Є потертість на лівій частині переднього бамперу (фото). Перша реєстрація грудень 2014р.
Машина в доброму стані
........
Інформація по телефону тільки переоформлення
