- 262 тис. км
- Мукачево
- Бензин, 1.6 л.
- Автомат
Стан сів поїхав Є незначні проблеми по кузову
Стан сів поїхав Є незначні проблеми по кузову
Кліма справна,ходова мотор ок Гарна однакова зимова гума. Масла і фільтра міняв кожні 9-10 тис. замінено радіатор із рідиною,новий комплект щеплення з вижемним,кузов без ржавщин та дир.Два ключа. Більш детально розкажу по телефону. Реальному клієнту хороший торг. ВСІМ ГАРНИХ ПРОДАЖ І ПОКУПОК!!!
Автівка має гарний та доглянутий вигляд, чистий 2012 рік, гарний білий колір, корозії немає, приємна витрата палива, технічно все справно, нещодавно було велике ТО(обслуговування ходової частини та коробки передач, заміна масла у двигуні та коробці), все працює, ніяких помилок немає, двигун та коробка сухі, литі диски R16, торг біля авто
Пригнаний з Німеччини,двигун 1.6 МПІ, без пробігу по Україні, сертифікат в наявності, готовий до постановки на першого власника в Україні. Кузов в рідній фарбі, без іржі та корозії. Скло все рідне лобове також. Салон збережений без пошкоджень виглядає новим. Двигун 1.6 МПІ працює тихо масло не бере. По електриці все працює, помилок немає.Ходова збита, вкладень не потребує.Гарна комплектація, клімат контроль, підігрів сидінь, датчик світла, датчик дощу, сервісна книжка, два ключі.
Авто в гарному стані,другий власник.Газ -бензин.Все в справному стані.Надійний сімейний автомобіль.
Продам шкода фабія з двигуном 1.6 масла не бере не димить грм поміняний , по щепленню і коробці питань нема , ходова вся збита , в рідній фарбі є один підкрас ,гарна бума на 15 ,дискові гальма вкруг,ручнік працює,по салону супер, з документами порядок.
Фабія 1,4 газ/ бензин максимальна комплектація кондиціонер, скло підйомники новий АКБ детальніше за телефоном
Являюсь владельцем авто 6 лет. Машина полностью на ходу: сел и поехал. Что было заменено за последние пол года: - новый аккумулятор - новые амортизаторы все 4 шт в круг - новые свечи - новые задние тормозные диски + колодки в круг - новый радиатор + темортстат + тосол - новый ремень ГРМ + помпа Машина в пленке: все косяки по кузову я прикрепил к фото чтобы не было вопрос, пороги тоже надо варить если хочется в идеал. На фото стоит запаска на черном диске: порезал сильно резину, белый диск лежит в багажнике. Описываю проблемы по тех части чтобы не тратить наше общее время: горит чек (сгорел подогрев лямбды, она новая рабочая также лежит в багажнике: поставить ее и чек пропадет), отшит иммобилайзер: машина закрывается/открывается с ключа, стоит круиз-контроль и климат-контроль (требуется ремонт компрессора), также хрустит не много левая передняя граната. У машины есть люк электрический (все работает четко), машина в коже, подогрев передних сидений, вставки алькантара, есть камера заднего вида.
Автомобіль в чудовому технічному та косметичному стані. По витраті палива економний. Ходова частина в доброму стані та вкладень не потребує. Двигун та коробка працюють без нарікань. Вчасно замінювались розхідники. В комплекті зимова та літні резини ,які відїздили по сезону . Якщо не піднімають трубки по основному номеру ( у зв?язку із робочим графіком) телефонувати за номером **********
Продається авто в гарному стані , перший власник, автомобіль повністю обслужений та технічно справний . Вся подальша інформації за телефоном +**********08
Авто в гарному стані, був повний ремонт двигуна. 43 тис. км проїхав автомобіль від ремонту Продаю терміново, тому, що потрібні гроші
Авто справне Захист двигуна та 4 залізних рідних колесних диска
Автомобіль повністю обслужений і ніяких вкладень не потребує. 2 тис. км. тому поменян ремінь ГРМ, помпу і т. д. Два ключа. Іржі немає ніде.
Продам, відміну шкода карог не фарбована, все працює відмінно+комплект зимової гуми.т.**********
1. Автомобіль сімейний. 2. Після завезення в Україну був повністю відкапіталений, а саме: ходова, двигун повністю зроблений, тоніровка, замінив оригінальні колонки. 3. Встановлена надійна защита двигуна. 4. Новий акумулятор. 5. Сигналізація. На ходу не має посторонніх звуків. На 220 тис був відкапіталений вигун. На даний час нічого робити не потрібно, все працює. Авто використовувалось у нашій сімї два роки.
Автомобіль в гарному стані що технічно та візуально ,пробіг реальний, авто економне та динамічне , бюджетне в обслуговувані . Не давно замінене мастило та ремінь ГРМ . Гаражне зберігання . Реальному покупцю торг. Автобізнесменам не турбувати. За додаткової інформацією звертайтесь за номером .
всі деталі по телефону
автомобіль в хорошому стані, реальний росхід 5-5.5 траса,по місту до 9. салон не прокурений, акуратний чистий,досить бадьоря, парктроніки, датчик світла.
