- 100 тис. км
- Калуш
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль купляли в автосалоні в Україні. Один власник . Гаражне зберігання .
Автомобіль купляли в автосалоні в Україні. Один власник . Гаражне зберігання .
Більш детально за номером телефону.Авто гарному стані. В автомобілі встановлено ГБО четвертого покоління.
Продам надійний та економний автомобіль Skoda Octavia Tour. Машина в хорошому технічному та візуальному стані, доглянута, вчасно обслуговувалась.
Продаю Skoda Roomster V1.2 51kw. Авто в винятковому стані, все робилось для себе, під роботу. У зв'язку з обставинами вимушен продати. Що було зроблено: 1. ДВС (привезли з Німеччини, з пробігом 87тис км, мотор не кручений, В ОРИГІНАЛІ !!!) 2. Повне ТО всього авто ( дивитися накладну по запчастинам на останньому фото) 3. Професіональна поліровка всього кузова. 4. Повністю обслужено кондиціонер. Писати можна багато, приїзжайте й дивіться, авто дійсно в достойному стані !!! Для діючих військових буде суттєва знижка.
Октавія 1.6 МРІ БОРТОВИЙ КОМП?ЮТЕР ЕЛ.СКЛО КОНДИЦІОНЕР 2-ключа КРУЇЗ КОНТРОЛЬ АУДІО CD ПІСЛЯ ХІМЧИСТКИ АВТО ПРИВЕЗЕНО З НІМЕЧИННИ ЗРОБЛЕНИЙ СЕРТІФІКАТ Є ПІДКРАСИ КОСМЕТИЧНІ ІРЖІ РИЖИКІВ НЕ МАЄ
Авто варте уваги. Дуже бережне зберігання. Ніяких капіталовкладень не потребує, тільки поміняти масло і фільтри( всі фільтри в подарунок). Другий автомобіль в сім'ї, машинка вихідного дня. Насправді я другий власник, машина була в лізингу, потім оформлена на фірму, після викупив мій родич, який їздив на ній з першого дня працюючи там, а я відкупив у нього. Є сервісна книжка з записами до викупа авто мною.
авто в гарному стані. все мінялось вчасно. 10 тис. км було зроблено велике то: масла фільтра. грм. помпа. термостат. колодки. супорт. акум. новий. лямда. антифриз. ходова в чудовому стані. салон майже як новий.
Пропоную до Вашої уваги власний сімейний автомобіль. Пробіг реальний не скручений. 6 ст коробка передач. В даному авто пройдено повне ТО з заміною ГРМ і водяного насоса. В систему охолодження залитий чистий концентрат. Мульт лок на коробку, сигналізація Шериф, доводчики вікон, нова гума на 16 дисках літня, також є комплект нової зимової гуми на 15 дисках. Даний автомобіль жодних вкладень не потребує. Новий власник буде задоволений на 100%. Допомогу в продажі різних контрагентів не потребую.
Один власник . Брав авто в автосалоні. Обслуговувалась тільки на фірмовому СТО Всі питання по телефону. Обмін не цікавить .
Продам власне авто, другий власник в Україні, технічно обслужено, вся ходова частина зроблена, масло, фільтра замінені, є деякі недоліки по кузову, все видно на фото
Продам свій автомобіль. Їжджу на ньому щодня — жодних проблем немає. Все працює справно, вкладень не потребує. Максимум — замінити бронеплівку на капоті. Не гнилая, не битая вся в родной краске. За все время красилось 2 задних крыла. 2 ключі. Нова літня гума R16 + зимова в хорошому стані (Continental) у подарунок. Коробка передач - класичний автомат (гідротрансформатор). Торг біля капота. Телефонуйте, якщо будуть питання.
Продам своє авто,в володінні вже 2 роки. Має дуже потужний двигун Мотор, коробка працює ідеально,їде дуже дуже добре! Кузов в гарному стані. Має фаркоп. Має максимальну комплектацію : - круїз контроль - Клімат контроль - Підігрів сидінь - Датчикі світла та дощу - Парктроніки - Короба автомат - Підрулєві лєпісткі - Преміальну акустику що дуже рідко зустрічається на цих авто(звук шикарний ) - Заводський сабвуфер - Поворотний ксенон - Омиваючи фар - дискі 17го радіусу зі свіженькою літньою резиною Та багато чого іншого По двигуну замінений цеп. Ходова частина вся зроблена,що потрібно було все мінялось вчасно. На днях помінена помпа з антифризом . Я власник! Можливий незначний обґрунтуваний торг!
Комфортний, економний, динамічний автомобіль!!! Два комплекти резини, двостороння сигналізація з автозапуском!!! Другий автомобіль в сімʼї!!!
Продам своє авто з рідним пробігом, обслужена. Продаж з переоформленням.
Продам авто в сімї з 2011 року я власник любий вид переоформлення авто кожен день на ходу возить на роботу з роботи є моменти по кузову на фото видно стоять 14 колеса на хорошій літній гумі магнітола pioneer з впаяним bluetooth салон на свої роки в збереженому стані більше детально розкажу по телефону
Авто дружини, у власності 4 роки перший власник в Україні, приганялась з Німеччини в 2021, два ключі, гарна зимова гума, дуже зручні сідушки(ковші)комплектація комфорт кондиціонер 4 електросклопідіймачі підігрів передніх сидінь і дзеркал, в авто не курили, страховка до листопада 2026, можливе переоформлення через дію, можна залишити на цих номерах
авто в хорошому стані все вчасно мінялося ходова не гримитить не стукає замінена помпа форсунки маслообмінник всмоктуючий колектор свічки масло фільтри два комплекти гуми два ключі зроблена головка замінені всі прокладки ланцюга грм , масло , фільтри антифриз коробка перемикається плавно без ривків..замінений масляний насос балансувальні вали впускний колектор розподільні вали.
Всі питання по телефону дзвоніть
