- 223 тис. км
- Броди
- Бензин, 1.39 л.
- Автомат
Власний автомобіль усі питання по тел.
Власний автомобіль усі питання по тел.
Kamiq Selection 1.5 tsi з додатковим пакетом опцій. Безключовий доступ та запуск кнопкою. Камера заднього виду та парктроніки. Двозонний клімат-контроль. Підігрів керма та сидінь. Круїз-контроль. Світлодіодна (LED) оптика. Бездротове підключення смартфона (Apple CarPlay / Android Auto). Додатково: Виконано повну шумоізоляцію салону, встановлено захисну сітку радіатора та бризковики. На гарантії до 2029 р
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко,не димить!!! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний!! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Продам шкоду суперб в дуже гарному стані,за машиною доглядали та на обслуговування грошей не жаліли.Машина використовувалася для подорожей на відпочинок, так як в сім'ї є робочий ВАЗ ,зараз авто на продажі через складні життєві обставини, потрібно виїхати на більш безпечну територію України!! По машині немає жодних зауважень ви в цьому переконаєтеся самі,кузов в ідеальному стані,ми другі власники з 2019 року,пробіг її оригінальний 1000 відсотків! Масло не бере ні грама від заміни до заміни. В комплекті зимова гума на дисках майже в новому стані,а також зараз на машині стоять дорогі титанові диски(до війни купували за 12000 грн) та теж з новою гумою. Отже описами весь стан її довго передавати,треба тільки дивитися вживу.Реальному покупцю торг на переоформлення та на бензин додому. В послугах авто бізнесменів не потребую. Усім мирного неба.
авто без в кладень
Продам Шкоду Октавію а5 2010 року з мотором 1.4 TSI двигун САХА на 122 к.с з рідним пробігом який підтверджений сервісною книгою. Авто пригнане з Німеччини та свіжорозмитненне, та готове до постановки на облік. По кузову вся в рідній фарбі без подряпин та рижиків, двигун працює тихенько та ланцюг грм замінено! Ходова частина без жодних зайвих стуків та шумів, салон не прокурений та без дірок. Кондиціонер холодить, печка гріє. Сзаду стоять заводські парктроніки. За детальною інформацією дзвоніть. Торг
Тільки приїхала зі Швейцарії !! Стан відмінний, не крашена!!, без іржі. Комплектація: Мотор 1.6 Коробка передач- 6 ступиневий Автомат Айсін. Клімат-контроль Круїз-контроль Електро дзеркала з підігрівом Автомобіль обслужений, пройшов ТО- замінені масла, фільтри, ремені, обслужена ходова частина, без вкладень.
авто в доброму стані, вкладень не потребує, двигун працює чітко, кондиціонер заправлений, ходова та коробка без питань, салон збережений, ціна без торгу!
Продам власний автомобіль в ідеальному стані. Коробка передач автомат звичайний Aisin . Всі фільтра і масла замінені. Ходова частина в ідеальному стані. Салон як новий, працює кожна кнопочка. Клімат контроль, підігрів сидінь. Встановлені задні парктроніки. Розхід палива 6л, дуже економна, Обслуговування тільки на провіреному СТО. Сервісна книга, Два комплекти ключів, дорога сигналізація з двома брелками. Будь які перевірки
1.6 mpi Газ-бензин В одних руках 8 років 3 ключа в наявності Технічно, візуально гарний стан Є декілька косметичних підкрасів, без шпаклівки Дві пари коліс, літо на титанах, зима на металевих дисках По авто, все що потрібно було замінювати, відразу замінювалось, коштів не шкодували Продається з запаскою, вогнегасником так як є
Є деякі проблеми з коробкою але і ціна на те нижча
Моторка ST3 Auq мотор. Турбіна - гібрид на базі k03s від компанії Profitturbo, вже після ребілду. Колектор випускний новий Низ мотора: -кований шатун hBeam під 20-й палець -вкладиші Sputter по колу -поршні під 20-й палець, хто в темі, ті зрозуміють. ГБЦ після ребілду, все нове, клапани, направляючі, маслоканали. КПП Повністю розбиралася і так само перебиралася… Усі підшипники нові. Зчеплення зняте з дизеля. Маховик одномасовий! Впуск: Fmic, фронт кулек, вся траса кастом. Холодний впуск кастом, фільтр Aem сухого типу. Вихлоп 76! Труба нерж, від турбіни і до кінця… Паливна: Форсунки 550 Насос у баку АЕМ 320 л/год з протікачем зроблена колба. Стоїть маслозабірник. Котушки запалювання APR Зашито дві програми. Перша на 1.3. 260 сил орієнтир. Друга на 1.7 310 сил орієнтир Але на стенд не встиг заїхати.
Машина хороша на свій вік.була пригнана з Німеччини в січні цього року. Є сервісна книжка обслуговування в Європі. В Україні мінялися не тільки розхідники а і багато інших деталей. На даний момент повністю обслужена. Чек горить на екологію. Розхід траса 6-7. Місто 8-9лКого цікавить дзвоніть 09******04. Згідний на ваше сто. Причина продажу потрібно більше авто
Вітаю! Продам автомобіль в дуже хорошому стані,та з гарною комплектацією. Є незначні нюанси по кузову,але в цілому збережений стан автомобіля на такі роки! 500 кілометрів тому було замінено всі масла та фільтра,також було замінено масло відділяючи ковпачки та Комплект ГРМ разом з помпою.Охайний та збережений салон та якісно перешита стеля. З автомобілем віддаю комплект титанових дисків з літньою гумою. Всі інші питання по телефону.
Авто в нормальному стані!!!!
Обслуговую на офіційній станції Skoda Прага Авто в Києві. Авто з двигуном 3.6 v6 та DSG250(Мокра)! По автомобілю зроблена шумоізоляція, стеля з алькантари, допрацьоване світло(замінили лінзи з всіма лампами на нові, фари та туманки в плівці) Маю другий комплект дисків з зимовою гумою R17 в стані нової. (4 колеса) Зараз на авто стоїть літня гума на дисках R18(таких дисків 5 шт) Підігрів лобового скла Перфоровані гальмівні диски Більше інформації по телефону.
Авто в гарному стані сів поїхав , годиться для роботи в селі та поїздок по місту і так далі , Мотор не стукає все добре робе як дзиґа , авто за таку ціну краще ніж Таврія)
Оригінальна Октавія ВРС, 2.0 турбо бензин, повний сток, нічого не шито, їде як треба Мотор в чудовому стані, працює рівно Турбіна дує Коробка в ідеальному стані, не хрустить, не гудить Ходова адекватна 18 колеса РС на гарній гумі Датчик світла, датчик дождя, все працює Жодної помилки по машині немає Подвійна підлога у багажнику Рідна запаска Салон в доброму стані на свої роки 307 тисяч рідного пробігу Всі скла рідні, навіть лобове Кузов гарний, після полірування Фарбований один елемент, все інше в рідній фарбі Перепаковані фари з Лед світлом Топова музика Sound System Клімат холодить та гріє Автомобіль без підводних каменів, будь які перевірки Реальному покупцю гарний торг Більше інформації по телефону
