- 330 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.2 л.
- Не вказано
об'єм двигуна 1,2 газ/бензин,колір сірий
об'єм двигуна 1,2 газ/бензин,колір сірий
Продам авто в хорошому стані, технічно обслужена, ремінь геерем, масла фільтра, задні стойки
Продам Шкода румстер 2007год родной пробег 146510 . Двигатель 1.4бензин .Есть нюансы по кузову небольшие рыжики .В целом машина сел и поехал.Более интересующие вопросы по телефону
Стан авто сів і поїхав. Дуже в гарному стані. Двигун 1.2, фари біксинон, гарна комплектація кондиціонера ГУР, електропідйомники з дотяжками, два комплекта коліс зима і літо ( шини і диски). Ходова обстежена. Встановлена магнітола на андроїді , є камера заднього та переднього ходу. Авто динамічне та не потребує додаткових вкладень.
все вопросы по телефону **********
Авто з Чехії, в чудовому стані. По Україні їздила дружина, все працює.. Сів - поїхав, в машині все облужене та працює.. В будь який час покажу, кого зацікавить Біля авто вдалий ТОРГ!!
Продам автомобіль Skoda Octavia A5 2009 р. Авто в рідній фарбі без підкрасів. Двигун та кпп працюють відмінно. Замінено ремні, масла, фільтри, гальмівні колодки. Салон у відмінному стані.
За 3 роки володіння жодного разу не було проблем з автомобілем Є незначні косметичні недоліки по кузову, які не впливають на експлуатацію. Загалом авто повністю готове до поїздок. Двигун, коробка та ходова працюють без нарікань. Салон доглянутий, комфортний В ціну авто включено всі недоліки .
Продам своє авто вкладень не вимагає на повному ходу телефонуйте все розповім
Авто пригнане з Німеччини, по українським дорогам їздило тільки 2 роки.
Продаю власне авто, купувалася у 2022 році. В машині замінен ланцюг ГРМ. В комплекті є зимня турецька гума Lassa r16 та літня Continental. Машина доглянута, має гарний вигляд та заводське тонування. По всім питанням прошу телефонувати. Перекупів прошу не телефонувати!
Авто в хорошому стані сів поїхав всі запитання по телефону
Машина в гарному стані, реальний пробіг, не бита, не ржава, гаражне зберігання
Автомобіль в ідеальному стані. Мотор 1.8 ТСI 4*4, КПП 6 ступенів. Все працює ідеально, масло і фільтри замінені. Кузов у рідній фарбі не битий не фарбований. Вся електроніка працює, кондиціонер клімат-контроль, все працює. Салон Laurin&Klement в ідеальному стані, ні потертостей, ні подряпин. Без пробігу по Україні. ДЗВOНІТЬ. ПИШІТЬ.
Авто варте уваги,обслужена,володію з 21 року.Два комплекти кліриків,два комплекти гуми, коврик Єва в багажнику.Гарна комплектація,докладніше по телефону або при зустрічі,торг до перемоги.
Машина в ідеальному стані, гаражне зберігання. По всім питанням телефонуйте
Продаю свою кохану дівчинку! Автомобіль в ідеальному стані. Тільки після ТО, тому що не збиралася продавати. Пробіг рідний. На кузові є незначні подряпини (не видно) Хімчистка салону – бажано. Є комплект літньої та зимової гуми. Гума у відмінному стані. Гаражне зберігання! Дівчинка коштує своїх грошей, навіть дорожче! Телефонуйте мамі ********** Або пишіть - дзвоніть мені, вайбер, ватсапп 4 тис. не пропонувати, за цю ціну стоїть черга. Ціна, вказана в оголошенні – це її реальна ціна!
Продам своє улюблене сімейне авто .Обслуговування лише на СТО з гарантією. Диски 17. Документи в порядку .
