- 210 тис. км
- Бердичів
- Бензин, 1.39 л.
- Не вказано
на повному ходу . потребує зварювальних робіт ,всі запчастини є
Продам авто в гарному стані,гарна гума,передок перебраний,я власник.Торг
Skoda Octavia A5 2010 рік 1,2 бензин Продаж власного авто в гарному технічному стані. Питань до мотору, коробки немає. Документи в порядку. За деталями звертайтесь за номером телефону **********
Перекупів прохання не турбувати!!! Авто в хорошому стані! Перший власник. Автомобіль куплено офіційно в автосалоні в Україні. Регулярне обслуговування згідно з регламентом. Усю історію обслуговування записано у сервісній книжці. Додаткових вкладень не потребує. Два комплекти гуми на дисках. Було легке ушкодження кузова із якісним ремонтом. Є незначні потертості на бамперах.
Шкода свіжо пригнане авто із гарною компоектацією і станом на свої роки, автоматична коробка передач, клімат контроль, датчик дощу, склопідіймачі на всі вікна, підігрів передніх сидінь, електро регулювання дзеркал, сидіння із шкіряними вставками, надійне та динамічне авто, повністю обслужене вкладень не потребує новий акумулятор олива в двигуні коробці передач, ГРМ. Пропозиції по обміну пишіть повідомлення.
дзвоніть або пишіть на вайбер можу бути не взоні сеті
Авто в основному експлуатувалося в Германії. На 160к пригнав попередній власник, але вона в основному буга в гаражі бо було робоче авто. Я купляв на 169к пробігу. За 23к пробігу міняв тільки масло з фільтрами (коробка і двигунне масло замінено 10.09.25, 200км тому). А так мінялися лише пильники та розходники. Має кліматронік, круїз контроль, підігрів дзеркал, повтий електропакет вінок, процесорна магнітола jvc з Bluetooth підключенням. Тепер до нюансів, масложор по місту 100мл на 3к пробігу, за містом якщо їхати 130-150 то 100мл на 1к км. Одеське сонце привело до вигорівшого лаку на криші та відклеєної стелі (видно на фото), також дрібні царапини (авто 21 рік). Також так як авто німецьке, перед трошки нижче ніж в Українських варінтах, тому присутні пошкодження на вередньому пластиковому бампері. З технічної точки зору дуже класне авто (прям дуже подобається), продаю бо з'явився дуже цікавий варіант з Octavia A7 (хоча на сто сказали що даний двигун на багато надійніший). Можу довго не відповідати у зв'язку з моєю професією.
Авто з Німеччини.Пробіг по Україні 1000-1500км.Без підкрасів ,в заводській фарбі..Салон,в ідеальному стані.Все працює.Двигун та коробка працює відмінно.Без ДТП.
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини! я один власник в Україні Рижиків не має зовсім,весь в рідні красці,вікна всі рідні.Мотор масла не бере,не димить!ходова збита,не стукає нічого зовсім!салон як новий,сідушки чистенькі. В машині працює абсолютно все,кожна кнопка,присутній кондьор заправлений -працює! підігрів сидінь! новий магнітофон з великим дісплеєм,зеркала з обігрівом Титани r14 В багажнику присутня запаска донкрат і все що має бути в автомобілі
Автомобіль хороший економний, крашене ліве переднє крило, додаткова інформація по телефону, модливий обмін з моє доплатою...
Машина в ідеальному стані, замінені всі фільтра, масла, ремні.
Технічно гарний стан.. Візуально виглядає дуже гарно БЕЗ ДТП. РІДНА ФАРБА Салон цілий, гарна комплектація. Акк працює відміно По двигуну все в порядку (не димить) Можливий обмін на ваше авто з вашою доплатою. Розтермінування Комісія Лізинг Дзвоніть авто дійсно в живому стані... Всі питання за телефоном.
Продам машину. Технічно в дуже гарному стані, але потребує фарбування практично всієї машини (лак потріскався практично по всьому кузову, арки корозія). Я власник авто 9 років. По машині все розкажу. Ціна 4500
Skoda Octavia A5 2.0 FSI грудень 2007 року випуску. Авто технічно повністю обслужене, вкладень по техніці не потребує. Двигун та КПП працюють справно, ходова частина без зауважень.По кузову є незначні нюанси відповідно до віку автомобіля — нічого критичного. Салон охайний, електрика повністю справна. Два ключі! Автомобіль 8 років перебував у користуванні одного власника, пробіг реальний. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Реальному покупцю — ціну скину. Комплект титанових дисків та літня резина в подарунок. Можливий торг біля авто.
Офіційне авто,в рідній фарбі,гарна комплектація,обслуговувалися завжди на сервісах Шкода,технічно без зауважень.Мотор масла не бере,не димить,несапунить. Коробка та ходова в ідеальному стані.Салон в доглянутому стані,як у новому автомобілі.Два комплекти гуми .
Авто в хорошому стані питань по коробка і мотору немає детальна інформація по телефону
Продам автомобіль, в нормальному стані. Обслуговувався автомобіль вчасно, також повний привід обслужений, цеп грм замінена(усі три в зборі). за деталями звертайтесь, все розповім, перекупам прохання не турбувати, авто можна буде переоформити без проблем орієнтовно кінець березня або у квітні. Косметичні роботи по кузову основні виправлені, сліди сколів, і головна болячка кузова а5, ляда замінена на нову, в ідеалі без рижиків, всі сліди експлуатації виправляються. пробіг 300к
