- 182 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продаю власне авто. Куплено в 2016 році Повністю обслужений, по ходовій немає зауважень, салон чистий, кондиціонер заправлений.
Продаю власне авто. Куплено в 2016 році Повністю обслужений, по ходовій немає зауважень, салон чистий, кондиціонер заправлений.
Продам Шкода Октавія А7, Автомат, рік 2016, 1.8 бензин, повний привід. Авто нещодавно пригнано зі Швейцарії, на класній комплектації ! Авто у відмінному стані - як технічно, так і візуально ! Є сервісна книжка і два ключі ! Зроблено професійно хімчистку і поліровку ! Кого цікавить звертайтеся, всім буду радий. Всім добра !
Продам Октавию А5 2004 року випуску на 1.6 mpi моторі. Машина пригнана зі Швеції, я другий власник в Україні. Автомобіль у хорошому стані. Пробіг 261.700 тисяч кілометрів. На машині їжджу щодня, їде відмінно, без будь-яких проблем. Двигун працює добре в будь-яку погоду. Обслуговування проходило регулярно. По машині проводилися роботи, такі як: —Заміна високовольтних кабелів; свічок запалювання; прокладки колектора; миття форсунок та заміна їхніх прокладок.(фото) -Заміна бачка антифризу; заміна всього антифризу в системі. -Заміна двох задніх супортів; задніх колодок і гальмівних дисків. -Заміна склопідйомника -Заміна грм та помпи на пробігу 244.170 тисяч км.(фото) -Заміна паливного фільтра та правої подушки двигуна на пробігу 247.100 тисяч км.(фото) -Заміна тросів ручника; заміна гальмівної рідини в системі.(фото) -Заміна паливної рампи та клапана(фото) -Ремонт ходової(фото) -Новий акумулятор, куплений 9 вересня 2025 року -Стоять світлодіоди на габаритах, задня підсвітка номера, підсвітка багажника, дальнє та ближнє світло. -Замінені гальмівні колодки по колу У комплекті 2 комплекти килимків (ворсові та гумові). Літня гума на дисках 16р, зимова гума на дисках 15р(фото прикріплю). З нюансів: -тріщина на лобовому склі (видно на фото та відео) -невелика тріщина на задньому ліхтарі -пішли невеликі руді плями по низу дверей За документами все гаразд. Повне переоформлення. Продаж через те, що потрібна машина більша.
Перший власник з салону, не бита, обслужена на офіційному сервісі, додатково комплект зимових коліс з дисками та комплект ковриків. Не потребує жодних вкладень.
Продам Skoda Octavia A5 Sportline. Встановлені диски Borbet r18, затемнені діодні стопи. Цеп ГРМ замінено 13.000км тому. Пробіг по Україні 15.000км. Вчасно обслуговувалась. 6 ступенева механічна коробка передач, переключає добре, масло було замінено 15.000км тому. Машина в гарному стані, без корозії. Працює кожна кнопка, клімат добре холодить. Є задні парктроніки, та круїз-контроль. Є вся документація, яку дає завод, також є німецька сервісна книжка. Повнорозмірне запасне колесо.
Власний автомобіль, третій власник. Мотор після повної капіталки (купувався новий блок(100 тис) і точився, 5 тис пробігу . 200 тис. поміняний демпфер, щеплення 220 тис. Поміняні в коло всі стійки ,повністю перебрана ходова, нові колодки, диски . 240 тис поміняно масло в коробці Екологія відшита По кузову маленькі сколи на капоті та бампері , без вмятин по кузову Фарбована одна деталь По комплектації : - адаптивні бі-лед лінзи - туманки AMS - клімат контроль - круїз контроль - підрульові пелюстки - антихром рамок - музика Voice - CarPlay , android auto - саб - шини літо26, зима25 - підігріві сидінь - повністю перешитий шкіряний салон - лед стопи - складання дзеркал - пам?ять водійського - парасолька на місці )
Продам власне авто Шкода Фабія 1.4 поміняні масла,фільтра і багато іншого машина на ходу як то кажуть сів і поїхав решта усі деталі по телефоні 2 власник у Україні Перекупів прошу не турбувати продажа авто не спішна реальному покупцю торг біля авто!
Увага! Автомобіль за кордоном. Обслуговувався на офіційному сервісі. Усі записи в наявності. Продаж через дію. Довезу до західного кордону.
Два ключі, два комплекти гуми (зима R14 сталь, літо R15 легкосплав), рідна краска, рідний пробіг. Без гнилі, є невеликі сколи. Невеликий торг. На 130 тис. заміна ланцюга ГРМ. Менше 1000 км назад заміна зчеплення, масла в двигуні та коробці передач, заміна передніх стоєк, шарових, рульових тяг та передніх колодок. Новий АКБ.
Продаю гарне сімейне авто у відмінному стані. У 2001 році було загнана з Польщі для себе. Максимальна комплектація, всё працює. Кузов оброблений, їржи немає. Ходова ідеальна, тормоза поміняни. Двигун 1.4 працює рівно, мастило не бере, ремінь ГРМ і помпа мінялися на 210 тис. пробігу. Салон в дуже гарному стані. Гума нова. Авто варто вашої уваги. Торг у капота.
Большой, роскошный,комфортный,семейный автомобиль с небольшим расходом топлива,что очень актуально на сегодняшний день .Проведено ТО.
Продаю свій автомобіль: Skoda Fabia II, 1,2 л, 2012 р. Юридично другий власник (фактично єдиний). 121600 км ЧЕСНОГО пробігу. Технічно повністю справний та обслужений (нещодавно виконані роботи: Ремонт генератора, Заміна роликів приводного ременя, Заміна приводного ременя, Заміна прокладки колектора, Заміна глушника, Заміна хомутів вихлопної системи, Заміна приймальної труби вихлопної системи, Заміна свічок запалювання, Заміна гальмівних колодок, Заміна моторної оливи, Заміна масляного фільтра, Заміна повітряного фільтра). По кузову є декілька косметичних нюансів (див. фото). Потребує ремонту правого порога, спеціально нічого не приховував і не маскував (див. фото). Технічно автомобіль для свого віку в дуже гарному стані (будь-яка перевірка підтвердить). Автомобіль надійний, практичний та невибагливий в експлуатації. Слугував всі роки вірою і правдою. За весь час користування жодного разу не підвів. Справжня робоча конячка, яка ще довго служитиме новому власнику. 2 комплекти гуми. Автобізнесменів прошу не турбувати. Дякую
Авто на повному ходу. Сів поїхав. Все працює. Не гнила. Поміняні масло і фільтра. Зроблена повністю ходова. Поміняні свічки
Доброго дня,авто в хорошому технічному та візуальному стані.Найкраща комплектація Лаурін/Клемент.Автомобіль повністю обслужений.Ходова,мотор,коробка без нарікань.Авто без жодного підкрасу,салон збережений не затертий.На всі запитання які будуть цікавити відповім по телефону
Додатково комплект зимової гуми на дисках.
За деталями телефонуйте.
Авто справне,1.2 бензин Економна.6-8 л .розхід 2011 р Гарний стан. Продаю бо стоїть без діла. Авто варте уваги. М.Володимир.
